Jump to content

návrh Témata hledám pawnera..


Recommended Posts

Zdravím,

taky si myslíte, že témata "Hledám pawnera" jsou pouze SPAM a možnost pro některé uživatele, jak si nahrabat příspěvky?

Najde se tu vůbec někdo, kdo na tyto témata odpoví se zájmem?

 

Navrhuji založit JEDNO téma, kde bude kontakt na všechny uživatele, kteří poskytují tyto služby + jejich reference, případně i ceník. Téma by bylo připíchnuto v některých sekcích, takže najít jej by nebyl problém.

 

Témata "Hledám pawnera" by poté byla brána jako porušení pravidel.

 

Co si o tom myslíte?

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačne som za a objednávky nech sa robia súkromne hoc mne osobne to nevadí ale spamuje to forum oproti ostatným potrebnejšim topikom

 

Omen uz tu myslim jeden alebo dva aj prebehly :d

Link to comment
Share on other sites

Téma hledám pawnera je celkem ubohé, protože se stejně většinou nepodaří nějakého sehnat. Nejdůležitějši pro mě by bylo, nějaká ta jistota, že mě ten danný člověk nepodvede, asi bych si musel nějak pojistit svou práci. I přesto je toto téma velmi zbytečné, a nechápu, proč je tu toho plné forum. Stačí, že se tu dobří moderátoři a hráči snaží vytvořit TuTy s návody, jak začit, kde co a jak udělat. Myslím, že by se každý měl zamyslet a jet podle toho, co kdo vytvoří, a nehledat nějakého pawnera, který vetšinou je nějakým způsobem okraden o práci. Myslím si, že každý máme svou hlavu a že dokážeme všichni rovnaké věci, tedy pokud sami opravdu chceme. Moje vyjádření!

Link to comment
Share on other sites

Nevím, nemám s tím problém. Občas těmto lidem napíšu, buď odpoví a domluvíme se, nebo ze mě dělají debila. Samozřejmě souhlasím, že to téma by se hodilo. Ale vem si, potom v tom tématu napíše každej, kdo pawno až tak neovládá a budou tam 4 strany, z čehož nebude ani jedna celá strana pawnerů, co to ovládají na výbornou. Toť můj názor.

Link to comment
Share on other sites

Nevím, nemám s tím problém. Občas těmto lidem napíšu, buď odpoví a domluvíme se, nebo ze mě dělají debila. Samozřejmě souhlasím, že to téma by se hodilo. Ale vem si, potom v tom tématu napíše každej, kdo pawno až tak neovládá a budou tam 4 strany, z čehož nebude ani jedna celá strana pawnerů, co to ovládají na výbornou. Toť můj názor.

 

Proto by tam měly být ty reference.

Link to comment
Share on other sites

Pokud se všechny poptávky vměstnají do jednoho tématu, vznikne neskutečný chaos. Má vize je taková: spíš jsem zastáncem sekce, kde si dotyčný přidá nabídku a k té nabídce se budou vyjadřovat pouze lidé, kteří o ní mají opravdu zájem. Nabídnou svoje podmínky a zadavatel si vybere toho, který mu vyhovuje nejvíce. Učastnit se takových řízení by měli právo pouze schválení uživatelé ze strany fora (tedy uživatelé, kteří požádali a prokázali potřebné zkušenosti na svých referencích). Seznam těchto uživatelů by byl zveřejněn v samostatném tématu spolu s minulými pracemi a seznamem již vykonaných zakázek. Forum by také dohlíželo na dodržování sjednaných podmínek a ferovosti zakázek. V případě, že by pawner nedodržel zakázku jednoduše by byl vyškrknut z listiny ověřených pawnerů a bylo by mu zakázano se účastnit výběrových řízení. Zadavatele není třeba ani tak řešit ze strany fora, protože platí před dodáním modu. Pokud nezaplatí, nedostane mod (nicméně pohrozit dotyčnému perma banem je taky možnost).

 

//Aha tak to se omlouvám, nějak jsem asi začal číst až od prostředka :d.. taky řešením a daleko jednodušíí, proč ne. V podobě jaké je to teďkom to stejně nefunguje.

Link to comment
Share on other sites

Pokud se všechny poptávky vměstnají do jednoho tématu, vznikne neskutečný chaos. Mé vize je taková: spíš jsem zastáncem sekce, kde si dotyčný přidá nabídku a k té nabídce se budou vyjadřovat pouze lidé, kteří o ní mají opravdu zájem. Nabídnou svoje podmínky a zadavatel si vybere toho, který mu vyhovuje nejvíce. Učastnit se takových řízení by měli právo pouze schválení uživatelé ze strany fora (tedy uživatelé, kteří požádali a prokázali potřebné zkušenosti na svých referencích). Seznam těchto uživatelů by byl zveřejněn v samostatném tématu spolu s minulými pracemi a seznamem již vykonaných zakázek. Forum by také dohlíželo na dodržování sjednaných podmínek a ferovosti zakázek. V případě, že by pawner nedodržel zakázku jednoduše by byl vyškrknut z listiny ověřených pawnerů a bylo by mu zakázano se pčastnit výběrových řízení. Zadavatele není třeba řešit, protože platí před dodáním modu. Pokud nezaplatí, nedostane mod.

 

Špatně jsi to pochopil. Zakázky se budou domlouvat soukromě mimo fórum, v tom tématu budou pouze kontakty na lidi, kteří nabízí své služby.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...