Jump to content

návrh [ Navrh ] Sekcia hudba


Recommended Posts

Tak zdravim. Teraz, ked som si dokoncoval rap pesnicku ma napadlo zaviest novu sekciu Hudba v skupine Ostatni. A v sekcii hdba subsekcie abo ako sa to vola (FLStudio, vasa tvorba / navrhy) potom este dodam.

 

Naco by to bolo dobre?? Chcel by som to tu na forku nejako rozbehnut a dnes ludia maju radi hudbu moc.

 

//potom tu viac pridam lebo pisem z mobilu

Link to comment
Share on other sites

nj je tu na forku ale zase ludia maju radi hudbu a niektori by aj vytvarali, dali by sem tvorbu proste nieco take aby sa ludia nenudili atd... je tu blbost uznavam ale moze to byt aj dobre je to iba navrh, co ked sa schvali a nakoniec sa to rozbehne ja to zatial necham rozhodnut na modikoch a na uzivatelov forka pawno.czl

Link to comment
Share on other sites

Nezalezi na tom ci to pasuje abo ne ja chcem aby ludia sa zabavali, ked maju cit k hudbe ako ja tak budu vytvarat pesnicky, budu ukazovat kus svojej prace chapete ked tu bude same techno rap a ja viem co dalej tak mattsymu sa taky styl hudby nepaci no tak by mohli byt tam subsekcie moderna hudba a normalna hudba abo nejako tak ale je to vas nazor co uz spravim ja jedine tu to chcem rozbehnut lebo ste videli uz nejaku taku tvorbu? JA vam ako na ukazku nejaku moju tvorbu s pianom dam, mozno ze aj nieco moderne nejaky rap abo co no ale necham rozhodnut team pawno.cz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...