Jump to content

[Nabízím]Sladkosti - akční slevy pro pawno.cz


KroHost

Recommended Posts

to Petr Hnátek: Na co si hraješ prosím Tě ? :) Oháníš se tu zákony a policií, se až moc díváš na televizi. Tohle není ani proti zákonu, je to obyčejný překupník (něco jako bazar). Ano, pokud si tím vydělává měsíčně tisíce, potřebuje živnost, ale jinak v tom problém nevidím.

 

Máš-li k tomu něco, prosím SZ, ať to neřešíme zde ;)

 

edit: koukám, že živnost má, takže je čistý jako křišťál

Link to comment
Share on other sites

Staročeských je potřeba vzít min. 25, aby se to vyplatilo...

 

Tyčinky tyhle:

slane_tycinky_90g_big.jpg

 

Prosím moderátora, aby promazal tady ty spamy co napsali o těch právech atp a nechali tu jen otázky. Díky

Link to comment
Share on other sites

inac mas to povolene od firmy ale ta firma nechce aby si uvedl ich jmeno?

To mi trosku nesedí... mne to pride skor tak ze ta firma ti to nedovolila :-)

Urcite by som si neobjednaval nieco o com ani neviem od kial to je...

idem po ulici a urcite si tam nekupim od nejakeho cigana sladkosti radsej pojdem do obchodu a kupim o 5sk / kc drahsie a mam 100% istotu ze nedostanem stoho crevne bakterie a kade jake kktiny... urcite vsetci ludia co su tu maju na 1balenie cukrikov s obchodu... bez si to predavat tak pred tesco kaufland vonku dakte a nie tu na fore podla mna to tu nema co hladat lock! :boss:

ps. chcel by som aby ta niekto nahlasil... :-) a bol by som zvedavi ci to je legalne co robis

Vůbec nevíš o čem mluvíš...navíc ta část věty "idem po ulici a urcite si tam nekupim od nejakeho cigana sladkosti" tím chceš říct, že tady ten člověk je snad nějakej cigán? tohle nemůžeš takhle brát, vůbec nevíš o čem povídáš...nevidím důvod, proč tohle považovat za nějakej podvod, jelikož můj známej dělá něco podobnýho, akorát né s cukrovinkama a sladkostma :)

Link to comment
Share on other sites

Krohost

pokud je možná doprava do uherského hradiště tak bych od tebe odkoupil něco ve větším množství

 

Konkrétně:

Želé Medvídky - 3KG

Lipo - Besipky - 1920g (2KG)

Lékorky - 6,5KG

 

 

tzn 1000 Kč Přesně

 

Vím že mě asi někdo nepochopí že tak riskuji, ale pokud to bude bez závad tak se můžeme dohodnout na větší zásilce

 

Ps. Platba Buď dobírkou ( to bude neakých 1200 )

nebo pokud by bylo možno osobní předání tak z ruky do ruky

Link to comment
Share on other sites

Tak podle toho, co psal Valenťák v tom topicu o KroNetu.. bych si ani sladkosti neobjednával... :d

 

 

Ana, tak uz vim, oc jde. Domenu vlastni Michal Król, coz se clovek, ktery si vysnil, ze ma firmu atd. Na vsech forech ma ban za chovani, podvody, apod. Just use google search :-)
Link to comment
Share on other sites

Radši pôjdem do obchodu kde sa mi to oplatí viac ako od teba . Viem že tam nič neni. Ty yb si tam mohol dať Omamné látky a nas by niekde prehladali a ešte by sme išli sedieť. A keď natrafím na akciu čo je dosť tak mam tolko toho že sa to k tvojmu nevyrovná

Link to comment
Share on other sites

Radši pôjdem do obchodu kde sa mi to oplatí viac ako od teba . Viem že tam nič neni. Ty yb si tam mohol dať Omamné látky a nas by niekde prehladali a ešte by sme išli sedieť. A keď natrafím na akciu čo je dosť tak mam tolko toho že sa to k tvojmu nevyrovná

Pokud ti rozumím tak ty říkáš že se bojíš že dostaneš drogy a pak taady machruješ že chodíš na akce s drogama ? :d

 

JInak... Hele co ty strážnické brambůrky sakra ! Bral bych ale jenom osobní odběr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...