Jump to content

[Sekční Moderátor] Sergio_Cz


Sergio_Cz

Recommended Posts

Nie to radšej mňa ako teba... s minecraft ovládam veľmi dobre a dokonca som už vymyslel systém ktorí aj funguje :d.

 

Navyše Minecraft skecia není moc používaná....

to "nie" tam stacilo zasa fandit si si nemusel :DDD

Link to comment
Share on other sites

Ty hraješ MC od verze která ještě nevyšla? zajímavý a prý rozumí MC

a myslíš si že si tu jen tak příjdeš a řekneš, že chceš být moderátorem fóra tak jím prostě budeš? Takhle to tu nefunguje! Já se tu třeba po dvou letech dostal na post moderátora...

 

:laugh: :laugh: :laugh: Nevyšla? Tento Minecraft 1.0 měl být 2.0 ...

1.6.6 Byla Beta!

trololo.... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ty hraješ MC od verze která ještě nevyšla? zajímavý a prý rozumí MC

a myslíš si že si tu jen tak příjdeš a řekneš, že chceš být moderátorem fóra tak jím prostě budeš? Takhle to tu nefunguje! Já se tu třeba po dvou letech dostal na post moderátora...

 

:laugh: :laugh: :laugh: Nevyšla? Tento Minecraft 1.0 měl být 2.0 ...

1.6.6 Byla Beta!

trololo.... :lol::lol:

Tak tímhle sis to pokakal 100% :d

trochu přehnaná reakce a počet smajlíků , takhle se modík nechová..

Link to comment
Share on other sites

Forse, ale není to pravda?

1.6.6 byla označena jako beta, poté měla být verze 2.0 ale Mojang se rozhodl to udělat jako 1.0

 

Smajly ? Musel sem se smát protože mě to sakra dostalo

Link to comment
Share on other sites

Ani nechápu důvod proč chceš být moderátor.. Ono ti časem dojde že to že seš moderátor neznamená to že seš něco víc a máš barvu nicku apd. Stát se moderátor ti přidá akorát povinnosti a řešení kravin s některýma blbama z fora a taky tím neseš určitou zodpovědnost kterou bych ti nesvěřil..

Link to comment
Share on other sites

urcite nie, mas malo prispevkov a ked mc hras od 1.6.6 to je tiez nic moc.. (stara dobra 1.2 :)) to mozme rovno zvolit jakubesa za modika grafiky..

akoze fakt mas minimapnu sancu kedze nemas vela prispevkov proste je vela dôvodou na "NIE"

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Když bude nějaký extra problém, v Minecraft sekci dokážu poradit já, jenž jsem se mu nějaký čas věnoval, pro ostatní problémy jsou tu uživatelé a na uživatelskou pomoc jsou diskuzní fóra postavená..

 

Moderátorský tým je plný a ta sekce už svého moderátora má, ten se v Minecraftu také orientuje..

 

Nevidím důvod přidávat další práva, navíc jsi nový uživatel, poměrně neznámý a tvé zvolení by vedlo k defektnímu efektu v komunitě.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...