Jump to content

[Sekční Moderátor] Sergio_Cz


Sergio_Cz

Recommended Posts

Zdar všem, chtěl bych se stát moderátorem sekce ,,Minecraft"

 

Moje Zkušenosti?:

Hraji minecraft od 1.6.6 (+ Officiální minecraft mám)

Poradit umím, dneska jsem udělal TuT proti chybě Bad Video Card Drivers

Další věci a návody či porady můžete vidět v minecraft kategorii.

http://minecraft.scorpions.cz/forum (jsem tam jako admin)

 

Co za to když mě zvolíte?

- Budu zase radit a pomáhat

- Hlídat dodržování pořádku a dalších špatných věcí

 

-> Nemám rád když dáváte Ne když např. o mě nic nevíte ale hlasujete podle toho co slyšíte. Každé pomluvy nemusí být pravdivé. Kdo z vás bude dávat protikladný hlas aspoň napište důvod.

 

 

 

thx všem.

Link to comment
Share on other sites

Každý nesedí u Internetu 24/7. S Pawnem jsem měl pár měsíců pauzu. Já nemám důvod psát za den 500 příspěvků. Nikdo mě nepozná? A co by jste chtěli vědět?

Pokud vás to extra zajímá-> Google.cz -> Sergio_Cz

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačne nie u mňa...vôbec Ťa tu nepoznáme aký si povahou hlavne...to že sem prídeš a sám seba navrhneš na modíka tak to je trošku vrchol ale to že si si dal sám hlas tipujem tak to už je totálny vrchol ;) Ale ak si si ho nedal ty tak beriem späť

Link to comment
Share on other sites

Odpověd na anketu: NE

Proč?

  1. [*:3esjxqqy] Nikdo tě tu nezná natolik, aby ti dal ano
    [*:3esjxqqy] To, jestli někdo bude nebo nebude admin nezáleží na uživatelích, ale na samotných správcích
    [*:3esjxqqy] Už jen to, že navrhuješ sám sebe o něčem svědčí :facepalm:

 

PS: seš tu sotva rok a už se sereš na post modíka ... radit mužeš i bez moderátorskýho postu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne.. sám sa navrhneš, všetko zaspamuješ aby si mal príspevky a myslíš že my sa ti za to budeme klaňať k nohám.. ???

 

 

spam je např. 3 příspěvky za sebou ne radění v tématech.

Link to comment
Share on other sites

Ne.. sám sa navrhneš, všetko zaspamuješ aby si mal príspevky a myslíš že my sa ti za to budeme klaňať k nohám.. ???

 

 

spam je např. 3 příspěvky za sebou ne radění v tématech.

 

Aha takže ty pokladáš hádanie sa a OT za radenie ostatným.. ??

Link to comment
Share on other sites

Ne seš tu krátce, to že něco umíš nebo neumíš o tom nikdo nepochybuje, ale nikdo tě pořádně nezná, jaký si, si tu krátce a ještě se sám navrhuješ, trošku cáklý :) Si to srovnej trošku v hlavě..

Link to comment
Share on other sites

1.) Seš tu krátce jak tu už říkali

2.) Tady to je vetšinou forko o Pawnu takze se budes muset naucit pawno mine ti nestačí :)

3.) Neber si to osobně ;) třeba ti to výjde jindy

 

Verdikt: Ne

Link to comment
Share on other sites

Hm, to si děláš srandu?

 

Jak píšou ostatní nikdo tě tu nezná, takže nechápu jak tě to mohlo napadnout.

Tady nejsme na podě*ané RZE kde napíšeš "můžu být admin?" tady si to musíš zasloužit.. jak příspěvkama , tak si získat nějaké lidi.

 

Pokud píšeš "že budeš radit" a to radění bylo doteď , tak co jsem viděl stoho moc nekáplo.

 

Jednoznačně :shh:

 

 

NE

 

Link to comment
Share on other sites

Ne ... Si tu jenom měsíc ! Nikdo tě nezná ! Uživatelé si nevybírají sekčnáka a jakého koliv moderátora takže i kdybys měl více ano než ne pochybuju o tom že ti to valenta / ffredyk / petr dá !

Link to comment
Share on other sites

Ty hraješ MC od verze která ještě nevyšla? zajímavý a prý rozumí MC

a myslíš si že si tu jen tak příjdeš a řekneš, že chceš být moderátorem fóra tak jím prostě budeš? Takhle to tu nefunguje! Já se tu třeba po dvou letech dostal na post moderátora...

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačně ne, když jsem kouknul na tohle fórum dneska ráno, kouknul jsem se jaký "lowa" xD to chce modíka, takže jsem byl smutnej že tu zas někdo neznámý bude modík, jako bloodman, a když jsem tu uviděl ty negativné hlasy, bylo my lépe.. ;-D takže ne, a duvody sou stejné jak tu psali lidi nademnou

Link to comment
Share on other sites

Nie to radšej mňa ako teba... s minecraft ovládam veľmi dobre a dokonca som už vymyslel systém ktorí aj funguje :d.

 

Navyše Minecraft skecia není moc používaná....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...