Jump to content

[natacanie]-trailer,video


VcT_peter

Recommended Posts

Caute všeci,Tento piatok 3.1.2012 robime trailer a niekedy o tyzden video to sem potom napisem!Pridte aj vy na nas server 146.255.25.10:7892 na natacanie traileru potrebujeme minimalne 5 hracov pridte a zavolajte aj svojich kamaratov.Video pôjde na youtube.com

V trailery bude ukazka jizzy v ktorom sa zacne odohravat plny dej

A ak pridete na trailer budeme radi ak pride na video o tyzden po trailery!

 

 

 

 

 

(nevedel som kde vlozit tuto temu tak som vlozil do VIDEA Z HIER)

Link to comment
Share on other sites

Caute všeci,Tento piatok 3.1.2012 robime trailer a niekedy o tyzden video to sem potom napisem!Pridte aj vy na nas server 146.255.25.10:7892 na natacanie traileru potrebujeme minimalne 5 hracov pridte a zavolajte aj svojich kamaratov.Video pôjde na youtube.com

V trailery bude ukazka jizzy v ktorom sa zacne odohravat plny dej

A ak pridete na trailer budeme radi ak pride na video o tyzden po trailery!

 

 

 

 

 

(nevedel som kde vlozit tuto temu tak som vlozil do VIDEA Z HIER)

 

Achm už vidím video se samp v katastrofálním provedením :d

Pokud vím tak první se točí film a potom se vyberou nějaky scény stoho filmu a udělá se trailer .... ne že se bude točit trailer :DDD omg :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Ptal se vás někdo co si myslíte o tom traileru? Myslím že ne.. význam tohoto topicu je jasný: informovat případné zájemce o natáčení. Nemáte zájem? nepište!

 

Někdo by měl s touto dětskou demencí něco dělat, nebo bude s tímto fórem zle.. (nebo už je?).

Link to comment
Share on other sites

Ptal se vás někdo co si myslíte o tom traileru? Myslím že ne.. význam tohoto topicu je jasný: informovat případné zájemce o natáčení. Nemáte zájem? nepište!

 

Někdo by měl s touto dětskou demencí něco dělat, nebo bude s tímto fórem zle.. (nebo už je?).

 

dik za podporu

On ma pravdu ak nechces ist tak nepis :d


Caute znova taze je rozhodnute dnes po obede budeme tocit ale dnes nebude trailer ale video budeme radi ak pridete dnes na to natacanie aj z kamosmi :d

Presny cas este ani ja nwm napisem vam to tu.....!!


caute chcem len k tejto teme napisat lebo sa mi nechce znova vitvarat temu!

 

Taze zajtra o 15:00 na 100% robime video ale nie trailer ten inokedy normalne video budeme radi ak pride ale mensia zmena to vidoe sa bude tocit na druhom servery

jeho ip je 217.16.176.4:4444

 

 

//kazlik - Sjednoceno do jednoho příspěvku, uživatel varován :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Keď to bude také ako tvoja gramatika, bude to hrozné.

nie nebude


Já nejdu (ikdyž.. na RZE sem už dlouho nehrál(VcT Drift mod :d)) já totž musím pryč z ČR (Máááám prázdniny :d)

rozumies slovu drift mod???

Link to comment
Share on other sites

Keď to bude také ako tvoja gramatika, bude to hrozné.

nie nebude


Já nejdu (ikdyž.. na RZE sem už dlouho nehrál(VcT Drift mod :d)) já totž musím pryč z ČR (Máááám prázdniny :d)

rozumies slovu drift mod???

 

 

Rozumim ale jdi se tam kouknout a v Drift Mode je zamestnani BEZBECAR nebo PILOT?! trochu divne :d

Link to comment
Share on other sites

Keď to bude také ako tvoja gramatika, bude to hrozné.

nie nebude


Já nejdu (ikdyž.. na RZE sem už dlouho nehrál(VcT Drift mod :d)) já totž musím pryč z ČR (Máááám prázdniny :d)

rozumies slovu drift mod???

 

 

Rozumim ale jdi se tam kouknout a v Drift Mode je zamestnani BEZBECAR nebo PILOT?! trochu divne :d

ked som robil mod tak zo zaciatku som tam daval co ma napadlo a teras som to trocha upravil na drift

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...