Jump to content

Dlhy štart


iFailGamer

Recommended Posts

Zdravím, mám jeden problem s Windowsom, keď vypnem Notebook, a idem ho zapnúť, normálne načíta Windows, ale dlho trvá kym sa začnú načítať nejaké programy, resp. Zapnem, A nič nefunguje, až po nejakých 5 minutach Vždy musím čakať :/

 

Neviete čím to môže byť?

Link to comment
Share on other sites

Na mím starým IBM to bylo taky, jak velkou máš paměť ram? Já když dřív pustil svůj NTB trvalo taky cca 5min po načtení widlý než byl schopnej něčeho... Doporučím ti si vypnout spouštění aplikací při startu windows, popřípadně na to stáhnout program kterej tomu zabrání, ten velkej lag zaviňuje start systému, kdy se všechny aplikace po startu windows načítají najednou (Nejčastěji antivirus, skype, steam, fraps, ...)

Link to comment
Share on other sites

Hele taky se mi to stalo,podobný problém...

Zapnu NTB a najednou když se zobrazí plocha tak se to cca na 5-10 min zmrazí a potom najednou se tam načtou po tom čase ikony...

Po vyčištění NTB se to spravilo...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pokud ti dlouho načítá, tak se ti spouští X programů, použij např. CCleaner kde si můžeš zvolit co se má za programy zapínat. Většinou když instnete nějaké věci vždy se zapínaj po startu (icq, skype

 

Ale jak zde radili udělej i defregmentaci, nejlépe přes defraggler

Link to comment
Share on other sites

Pokud ti dlouho načítá, tak se ti spouští X programů, použij např. CCleaner kde si můžeš zvolit co se má za programy zapínat. Většinou když instnete nějaké věci vždy se zapínaj po startu (icq, skype

 

Ale jak zde radili udělej i defregmentaci, nejlépe přes defraggler

 

Nahánaš si príspevky? prečo píšeš do OLD topicov? :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...