Jump to content

Subdoména zadarmo? Áno!


jizeph

Recommended Posts

No čau ľudia! Ako prvé áno, som jakubes.Tak prosím nemajte pindy na to že som tu, napíšte radšej SZ alebo tak. Môj web (grafické štúdio ktoré je na úplnom začiatko) by vám chcelo poskytnúť (tým čo si zato zažiadajú) subdoménu.Tematika môže byť hocijaká (gaming, fórum atď..) stačí niekde na webe reklama. Dostanete FTP od domény, poprípade. vytvorenie databáze a všetko čo je potrebné.

 

web: www.wecors.cz

webHOSTING: wedos

Link to comment
Share on other sites

LOL, to si radsi udelam vlastni subku u endory nez to mit pod tebou.

 

Edit: Ban za multiacc !

ako by som to nevravel..

Tak prosím nemajte pindy na to že som tu, napíšte radšej SZ alebo tak.

 

EDIT: Valenta o tom vie že som tu

Link to comment
Share on other sites

Proc bych to psal do SZ? Upozornuji ostatni.

Noa ze to vi? On psal ze je jako normal user.

TO že ma nemáš rád ty, neznamená že..... no vieš čo? Nechaj to tak, chcel som ľuďom pomôcť

Link to comment
Share on other sites

+ Neverim, ze to fakt chces urobit len tak... Urcite mas daky tajny plan ako ta uz poznam.

pche..že tajný plán? A čo asi? :d

Zkopirovat ci ukrast co se da.

Link to comment
Share on other sites

+ Neverim, ze to fakt chces urobit len tak... Urcite mas daky tajny plan ako ta uz poznam.

pche..že tajný plán? A čo asi? :d

Zkopirovat ci ukrast co se da.

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to ma dostalo. Podľa seba súdim teba

Link to comment
Share on other sites

Aby si mohl někomu poskytnou subdomenu, tak by jsi musel poskytnou lepší podmínky, než o běžných "freeček"... takto se ti na to každej vysere a bude tě považovat za de*enta

Link to comment
Share on other sites

Aby si mohl někomu poskytnou subdomenu, tak by jsi musel poskytnou lepší podmínky, než o běžných "freeček"... takto se ti na to každej vysere a bude tě považovat za de*enta

 

myslím že neobmedzený počet dát je dosť :)

Link to comment
Share on other sites

Aby si mohl někomu poskytnou subdomenu, tak by jsi musel poskytnou lepší podmínky, než o běžných "freeček"... takto se ti na to každej vysere a bude tě považovat za de*enta

 

myslím že neobmedzený počet dát je dosť :)

 

neobmedzený ???? :d :D

 

nahraj tam 1 TB dát a uvidíš ako je neobmedzený :d :D

Link to comment
Share on other sites

Kolik nabízíš prostoru (MB/GB), kolik je trafik apd.

 

PS: Pokud bude prostor dostatečný, klidně bych měl zájem.

priestoru? Koľko chceš :d Trafik? Koľko chceš :d WEDOS mám neobmedzený, takže no problemo :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...