Jump to content

pomoc Rada se sluchátky


Guest Jakub Maršálek

Recommended Posts

Zdravím, už jsem se ptal do chatu, ale rozhodl jsem se, že sem to bude lepší :) asi před 2 týdny jsem ztratil sluchátka (Koss porta pro) pro mě by bylo nejlepší variantou koupit si znovu Kossy, ale chci se zeptat vás, jestli má nějako nějakou radu, nebo neví o něčem, co by se pohybovalo v cenové kategorii cca 500-800 Kč díky všem co nějakým způsobem příspějí do tohohle tématu :)

 

PS: Nestojím v tomhle tématu o spam, ale o inteligentní příspěvky a pomoc či radu :)

Link to comment
Share on other sites

KOSS sou zaruka...a navic ta jejich dozivotni zaruka je fakt dobra...ale prijde mi ze ohledne vzhledu sluchatek nic moc...ano jak uz David rekl tak nejbrutalnejsi sluchatka jsou Monster Beats edice Dr. Dre...ale to je uplne jina cenova kategorie....ja sem se priklonil k levnejsi variante peckovych sluchatek s plochym kabelem...jelikoz plochej kabej je super...dobre vypada ale fakt nikdy sem nerozmotaval sluchatka dyl nez 5 sekund...

 

tyhle mam ja http://www.alza.cz/jays-a-jays-two-cerna-d246081.htm a sem s nima naprosto spokojenej

Link to comment
Share on other sites

KOSS sou zaruka...a navic ta jejich dozivotni zaruka je fakt dobra...ale prijde mi ze ohledne vzhledu sluchatek nic moc...ano jak uz David rekl tak nejbrutalnejsi sluchatka jsou Monster Beats edice Dr. Dre...ale to je uplne jina cenova kategorie....ja sem se priklonil k levnejsi variante peckovych sluchatek s plochym kabelem...jelikoz plochej kabej je super...dobre vypada ale fakt nikdy sem nerozmotaval sluchatka dyl nez 5 sekund...

 

tyhle mam ja http://www.alza.cz/jays-a-jays-two-cerna-d246081.htm a sem s nima naprosto spokojenej

O edici monster beats jsem mluvil já pak se David přidal :) já nevím, já jako milovník hudby si potrpím na kvalitě zvuku, proto peckový sluchátka nikdy nekupuju :)

Link to comment
Share on other sites

Já se v tom nevyznám. Sluchátka moc nepoužívám, ale jeden kamarád mi o tom stále povídá, protože ten si potrpí na DOKONALÉM zvuku.. a myslím, že mi říkal, že pro něj snesitelný zvuk je za 3k+.. je otázka, jestli spíš nekoupit dražší, ale kvalitnější, pokud ti jde o kvalitnější zvuk. Ale jak říkám, jsem lajk,

Link to comment
Share on other sites

Já se v tom nevyznám. Sluchátka moc nepoužívám, ale jeden kamarád mi o tom stále povídá, protože ten si potrpí na DOKONALÉM zvuku.. a myslím, že mi říkal, že pro něj snesitelný zvuk je za 3k+.. je otázka, jestli spíš nekoupit dražší, ale kvalitnější, pokud ti jde o kvalitnější zvuk. Ale jak říkám, jsem lajk,

Ono hodně lidí si myslí že ve všem je cena, ale přitom jdou sehnat srovnatelný sluchátkaco stojí třeba ty 3k jak řikáš, tak se dají srovnat i se sluchátky za 1500 :) ale je tam ta značka prostě...

Link to comment
Share on other sites

Tento typ sluchátek vůbec, ale vůbec nesnáším :d

 

NA vánoce jsem si koupil Koss špunty (820,- celoživotní záruka)

Aha, tento příspěvěk je pro mě velmi hodnotnej, když ani nevím o který sluchátka jde :d ale nepostuj to sem, já chci klasický sluchátka, né pecky :)

Link to comment
Share on other sites

Tento typ sluchátek vůbec, ale vůbec nesnáším :d

 

NA vánoce jsem si koupil Koss špunty (820,- celoživotní záruka)

Aha, tento příspěvěk je pro mě velmi hodnotnej, když ani nevím o který sluchátka jde :d ale nepostuj to sem, já chci klasický sluchátka, né pecky :)

 

Taky né pecky ale špunty, ej typ ti neřeknu, jsou u fotra v ůschově :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...