Jump to content

návrh Názvy témat


Recommended Posts

  • Majitel

Prosil bych pravidlo o názvech tématu, kde je každý zakladatel vlákna povinen úvést INFORMATIVNÍ název topicu...

 

Viz. [spolupráce] Nová šanca = Nic mi to neřekne, jen že to je nějaká spolupráce a "nová šance"

Ale třeba: [Hledám] Projekt Ententýky - Výpomoc! = Vím, že jde o projekt, který hledá pomoc, nebo nějaké další články řetězu.. Nemusím jak blbec rozklikávat topic a zjišťovat, že je to nějaká ptákovina, co mě nezajímá a zbytečně ztratit drahocenných 30 sekund až 1 minutu života...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

jo tohle pomůže, už mš taky nebaví číst jen [Dotaz] HELP, [Nabídka]Věci, občas si řikám proč nejsi červenej nebo aspoň zelenej :d

Link to comment
Share on other sites

A já žádám, aby se do topiců s nvrhama ne¨vyjadřovali modíci, admini atd... jelikož kdž oni něco řeknou tak potom každej mění názor a nestojí si za svým...

ale jinak OK

Link to comment
Share on other sites

A já žádám, aby se do topiců s nvrhama ne¨vyjadřovali modíci, admini atd... jelikož kdž oni něco řeknou tak potom každej mění názor a nestojí si za svým...

ale jinak OK

 

Takže kvůli tomu že jsem moderátor se nemůžu vyjadřovat? Super nápad.

 

 

K tématu: Jsem pro, ani nevím, proč to tam není.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

no tohle téma tu je už dlouho... a už by to někdo mohl zapsat do těch pravidel... a myslim že jsou všichni pro (většina) :) tak kde to sakra vázne???!!! :d

Link to comment
Share on other sites

Aby to nebylo tak jednostrané, já budu proti. Naopak bych byl pro zavedeni pravidla že název topicu smí obsahovat pouze čísla aby v tom byl větší zmatek :)

Link to comment
Share on other sites

Aby to nebylo tak jednostrané, já budu proti. Naopak bych byl pro zavedeni pravidla že název topicu smí obsahovat pouze čísla aby v tom byl větší zmatek :)

To je docela přehledné. Název by měl být pouze [help] [hledám] apod. to už by mohl být trochu zmatek :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...