Jump to content

[Klan] fO. nebo-li Fuck Off!


rEf

Recommended Posts

Zdravim vás všechny uživatele i hosty pawno.cz :) Rozhodl jsem se již 15tého 11tý 2011 že obnovim tento klan a scháním tým ...

 

Nabízím sekce:

 

Vedení. "Reklamní manager, assistent zakladatele "nebo-li majitele"."

Redaktoři. "Šéf redaktor, redaktor."

Grafici. "Hl.Grafik, grafik."

Mapeři. "Hl.Maper, maper."

Pawneři. "Hl.Pawner, pawner."

Drifteři. "S.Leader, drifter."

Ostatní. "Hráči kteří budou navštevovat náš web a budou patřit k nám :) Samozdřejmě jednoduše budete fO. který se nebude věnovat skillu či driftu atd ... Ale bude obyčejný hráč jako v gangu když si to tak vemete :D".

 

Web je zde: http://www.fuck-off.9e.cz/news.php

 

// Sekce na webu atd samozdřejmě upravím dle toho jaký bude zájem :)

 

Servery:

 

93.185.106.223:7777

generator.php?ip=93.185.106.223&port=7777&bg=3

 

93.185.106.223:7779

generator.php?ip=93.185.106.223&port=7779&bg=3

 

+ TS3 Server

 

93.185.106.223:9987

 

S pozdravem rEf.

Link to comment
Share on other sites

plánujete aj vlastnú doménu 2 rádu ?

 

btw IP serverov napíš... snaď si nemyslíš že ich budem opisovať z niakeho obrázka

 

Máš je napsané ty lenochu :d Ne zatím nehodlam nic kupovat nejdřív musíš rozjet pak mužeš jednat dále ...

Link to comment
Share on other sites

Nejsem pro přehnané weby trochu si ještě musím pohrát ohledně barvy menu po najíždění na sekci ... Takže mě vyhovuje :)

Upřímně, když si dáš třeba team, tak je to nepřehledné, bolí z toho oči a skoro to ani moc nejde rozeznat co je co. Prostě otřes. Jak jsi řekl, pohraj si s barvama a hlavne to nějak odliš co je co. A i celý web by se měl takto předělat.

Link to comment
Share on other sites

Ježiši řešíš tady to co se hodlám dneska či zítra opravit ... Radši nepiš nic už nebod vim co mam a co ne a co se mě líbí a co ne ...

Link to comment
Share on other sites

Ježiši řešíš tady to co se hodlám dneska či zítra opravit ... Radši nepiš nic už nebod vim co mam a co ne a co se mě líbí a co ne ...

Já ti jen radím co vylepšit, pokud se ti to nelíbí, tak proč si ten web sem dával? S kritikou musíš počítat.

Link to comment
Share on other sites

Musim tě sklamat tohle je prezentace klanu ne webu ... Sice je web hlavní součástí klanu ale ... Já nehodlam tu koukat na kritiku webu když není hotový ...

Link to comment
Share on other sites

Protože scháním tým? ...

Sháníš codery? Že jsem si nevšiml.. To je věc kodu a ne grafika nebo redaktora. Jelikož web děláš ty, jak už jsem viděl footer, tak se tu nevymlouvej. Nebo snad neumíš v css napsat

 

.bg-textu {background: grey; color: black;}

 

??? hned by to vypadalo lépe než vše bíle a nepřehledné.

Link to comment
Share on other sites

Achjo ... Potřebuju grafika abych ho mohl graficky dodělat ... A k tomu rovnou sháním tým ... :) Nebudu měnit barvy ... Grafika to vše zařídí jen potřebuju tým ...

 

A NE NESCHANIM CODERY KDYBY SIS ASPON ŘPEČETL TÉMA VĚDĚL BYS ...

Link to comment
Share on other sites

Achjo ... Potřebuju grafika abych ho mohl graficky dodělat ... A k tomu rovnou sháním tým ... :) Nebudu měnit barvy ... Grafika to vše zařídí jen potřebuju tým ...

Jak už jsem ti psal v minichatu.. Pokud jsi dobrý coder, což pochybuji, tak grafika nepotřebuješ. Vše jde udělat v CSS.

Link to comment
Share on other sites

Ježiši nechci ale to upravit v css ... Ale chci to graficky upravit kdy už to pochopíš ... Kdybych chtěl tak ten web přebarvim klidně na ružovo ale já to nechci udělat chci to graficky zvýraznit ... Už tu nespamuj řeš v chatu takové kraviny ...

Link to comment
Share on other sites

Ježiši nechci ale to upravit v css ... Ale chci to graficky upravit kdy už to pochopíš ... Kdybych chtěl tak ten web přebarvim klidně na ružovo ale já to nechci udělat chci to graficky zvýraznit ... Už tu nespamuj řeš v chatu takové kraviny ...

Je vidět, že css moc neovládáš a o nových funkcích už vůbec nemáš páru. Ale pokud to chceš narvat obrázkama, tak si posluž, ale říkám ti, že když to uděláš codem, tak se ti stránka bude rychleji načítat, než když se bude muset každý obrázek stahovat do paměti.

Link to comment
Share on other sites

Bože ty si mě ale mentál ne vubec neumim v css změnit barvu co? To je hodně těžké změnit barvu #fff na např #010101 "šedou" :) Chci to upravit graficky mam na mysli např tým:

 

Vední v obrázku atd dmnt ...

Link to comment
Share on other sites

Bože ty si mě ale mentál ne vubec neumim v css změnit barvu co? To je hodně těžké změnit barvu #fff na např #010101 "šedou" :) Chci to upravit graficky mam na mysli např tým:

 

Vední v obrázku atd dmnt ...

Já tu mluvím o celé úpravě webu, jelikož ta bílá bolí do očí a je to celé nepřehledné, ten tým jsem dal jen jako příklad.

 

Jinak jak jsem ti psal v chatu:

 

"Kdyby si jako coder, měl přehled co je nového v programování, tak by jsi věděl, že CSS3 má nové funkce a jednou z nich je např. přechod."

Link to comment
Share on other sites

Když tě to bolí do očí tak si pořid sluneční brýle :thumbup:

Nejsem deb*l, abych doma u pc měl sluneční brýle. Když se na ten web koukneš, tak co vidíš? já teda osobně vidím jen samou bílou barvu a sem tam nějaký obrázek a jinak furt text.. Ani nevím, jestli ten text patří k tomu textu co myslím. Celé nepřehledné prostě. Jestli se todle někomu líbí, tak by mně zajímalo co je pro něj hnus.

A nevymlouvej se, že potřebuješ grafika, protože tabulky v php-fusion v css rozlišit můžeš. Např. news-footer s news.

Link to comment
Share on other sites

Ty **** ... Proto si taky udělam capmain, scapmain + news footer až budu mít čas psal jsem neni dodělaný vím že ta hlavní stránka že to je nečitelné to zápasy atd ... protože nemam lišty které tam dam ... Už prosimtě tady neopruzuj celé to tu zaspamujeme mužeš to řešit semnou v chatu bože ...

Link to comment
Share on other sites

Ty **** ... Proto si taky udělam capmain, scapmain + news footer až budu mít čas psal jsem neni dodělaný vím že ta hlavní stránka že to je nečitelné to zápasy atd ... protože nemam lišty které tam dam ... Už prosimtě tady neopruzuj celé to tu zaspamujeme mužeš to řešit semnou v chatu bože ...

News-footer jako obrázek? Nechceš rovnou celý web udělat jako 1 obrázek? :d Určo by to bylo hezčí než teď i kdyby si to udělal v malování.. No nic jdu na večeři.

Link to comment
Share on other sites

Roni, můžeš mi říct proč tu řeší takové blbosti? Zbytečně tady spamuješ. Je sice pravda, že web je nic moc, ale to není podstatná věc. Schání lidi, kteří i ten web zdokonalí.

 

Co se týče toho klanu, zeptám se tě na rovinu. Myslíš, že ten klan bude mít budoucnost?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...