Jump to content

html/css [CSS] Vylepšení webu pawno.cz!


Guest Punkevník

Recommended Posts

Dnes jsem se trochu nudil a tak jsem si hrál s uživatelskými styly v opeře a toto mi z toho nakonec vylezlo :)

Náhled

 

Stará verze Náhled

 

Stáhnout soubory je možné zde: OperaFiles.zip

 

Instalace: rozbalíme tyto dva soubory do jakékoliv složky !!POZOR!! Oba soubory musí být ve stejném adresáři.

 

Poznámka k obrázku: Na kartě Zobrazení si nastavte adresu k staženému souboru css :)

Instalace

 

Bugy:

 

Problém: Text s aktuálním datem zalézá pod jiný prvek

Řešení: Zmenšete šířku prvku na druhém řádku ve stylech (width: 764px;)

 

Vylepšení je děláno pro rozlišení na šírku 1366 bodů!

 

Díky za pozornost :)


Aktualizace 29. března 2012

 

Dnes vydávám vylepšenou verzi tohoto rozšíření.

 

Upraveno:


  • [*:2nccowy2]Spravena barva textu u Kdo chatuje
    [*:2nccowy2]Přidáno logo pawna do horní lišty aby se nemuselo klikat na Obsah fóra
    [*:2nccowy2]Barevné texty se jeví jako černé (kvůli lidem, kteří neumí používat barvičky)
náhled (dá se vypnout)

 

 


Aktualizace 9. srpna 2012

 

Konečně mě napadlo jak zprovoznit uživatelské obrázky v Opeře 12 a vyšší.

 

Upraveno:


  • [*:2nccowy2]V Opeře 12 a vyšší se zobrazuje v horním panelu vlevo logo pawna a pozadí panelu
    [*:2nccowy2]Pozadí horního panelu je vyřešeno gradientem v css
    [*:2nccowy2]Logo je zakódováno přímo v CSS souboru
    [*:2nccowy2]K instalaci je potřeba pouze jeden soubor (pawno.css)

 

 


Aktualizace 10. srpna 2012

 

Dnes jsem vylepšil celkový vzhled pawna, zejména inputů a dolních panelů

 

Upraveno:


  • [*:2nccowy2]Logo Pawna není kompresováno
    [*:2nccowy2]U formulářových prvků přibyly zaoblené rohy
    [*:2nccowy2]Chat panel již není průhledný, ale zato se neroztahuje po celé šířce okna a má zaoblené rohy
    [*:2nccowy2]V chat panelu u smajlíků byl odstraněn odkaz Zobrazit další smajlíky (protože se stejně všichni smajlíci zobrazují)
    [*:2nccowy2]Byl odstraněn text o aktualizaci, zůstal jen obrázek o stavu ok.gif
    [*:2nccowy2]Checkbox u povolení zvuku u chatu byl nahrazen obrázky
    [*:2nccowy2]Nástrojová lišta, která se také roztahovala po celé šířce okna byla zmenšena a zaoblena
    [*:2nccowy2]Obsah v nástrojové liště je posunut o pár px dolů, takže není přilepený na horním okraji

 

Bugy:


  • [*:2nccowy2]Ve zprávách je nástrojová lišta posunuta

 

 


Aktualizace 12. srpna 2012

 

Dnes jsem celkově předělal horní lištu, která se již neroztahuje po celé šířce.

 

Upraveno:


  • [*:2nccowy2]Menu bylo z prava přesunuto na svoji původní pozici
    [*:2nccowy2]Navigace byla přesunuta do sekundární lišty
    [*:2nccowy2]Byla odstraněna informace o poslední návštěvě
    [*:2nccowy2]Aktuální čas se zobrazuje vedle navigace

 

Bugy


  • [*:2nccowy2]V soukromých zprávách a v uživatelském panelu se nezobrazuje dolní panel správně
    [*:2nccowy2]V horním panelu se zobrazuje vedle loga při procházení fórem », bude odstraněno v další verzi

Instalace

 

Poznámky po instalaci


  • [*:2nccowy2] Horní menu bude rozhozené, je potřeba u prvku #soll upravit první hodnotu tak, aby to navazovalo na pravou část menu
    [*:2nccowy2] Upravte první hodnotu u #datebar ta, aby aktuální čas a datum byly vedle menu
    [*:2nccowy2] Pokuď chcete barevné příspěvky, stačí smazat třídu ".postbody span"

>>

Stáhnout <<

Pokuď by byly nějaké problémy, tak napište ;)

Link to comment
Share on other sites

Dle mě je to k ničemu nebod stejně si určitý člen bude muset najet nahoru aby viděl co kdo píše ... Je to akorát věc co by překážela zbytečně ;) Ale je to pěkné :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Aktualizace 29. března 2012

Dnes vydávám vylepšenou verzi tohoto rozšíření.

 

Upraveno:


  • [*:3jjj6s0o]Spravena barva textu u Kdo chatuje
    [*:3jjj6s0o]Přidáno logo pawna do horní lišty aby se nemuselo klikat na Obsah fóra
    [*:3jjj6s0o]Barevné texty se jeví jako černé (kvůli lidem, kteří neumí používat barvičky)
náhled (dá se vypnout)

 

Instalace

 

Poznámky po instalaci


  • [*:3jjj6s0o] Horní menu bude rozhozené, je potřeba u prvku #soll upravit první hodnotu tak, aby to navazovalo na pravou část menu
    [*:3jjj6s0o] Upravte první hodnotu u #datebar ta, aby aktuální čas a datum byly vedle menu
    [*:3jjj6s0o] Pokuď chcete barevné příspěvky, stačí smazat třídu ".postbody span"

>>

Stáhnout <<

Pokuď by byly nějaké problémy, tak napište ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Aktualizace 9. srpna 2012

Konečně mě napadlo jak zprovoznit uživatelské obrázky v Opeře 12 a vyšší.

 

Upraveno:


  • [*:4qtr3r5r]V Opeře 12 a vyšší se zobrazuje v horním panelu vlevo logo pawna a pozadí panelu
    [*:4qtr3r5r]Pozadí horního panelu je vyřešeno gradientem v css
    [*:4qtr3r5r]Logo je zakódováno přímo v CSS souboru
    [*:4qtr3r5r]K instalaci je potřeba pouze jeden soubor (pawno.css)

 

Instalace

 

Poznámky po instalaci


  • [*:4qtr3r5r] Horní menu bude rozhozené, je potřeba u prvku #soll upravit první hodnotu tak, aby to navazovalo na pravou část menu
    [*:4qtr3r5r] Upravte první hodnotu u #datebar ta, aby aktuální čas a datum byly vedle menu
    [*:4qtr3r5r] Pokuď chcete barevné příspěvky, stačí smazat třídu ".postbody span"

>>

Stáhnout <<

Pokuď by byly nějaké problémy, tak napište ;)

Link to comment
Share on other sites

Čo je zlé na tomto vzhľade? :d jediný rozdiel je ten že si všetko premiestnil do honej lišty a teraz je hlavný block úplne prázdny

Link to comment
Share on other sites

Takový impulz, který mě nakopl na to, abych udělal toto css je to, když Lukáš přidal více řádků do mchatu a když jsem se na notebooku tabnul do pole na psaní, tak se mi to posunulo a neviděl jsem chat. Tak jsem přesunul to pole pro psaní dolů, a jeho pozice je fixována, takže když posunuješ stránkou, tak je furt na stejné pozici, stejně jako lišta nahoře. Je to výhodný v tom, že nemusím scrollovat zpátky na začátek stránky, ale jen vlevo nahoře kliknu na pawno.cz a jsem doma :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...