Jump to content

[Design] Ořezávat obrázky ?


gledy

Recommended Posts

Napadlo vás někdy, proč ořezáváte obrázky a jakou to dá práci ? Je to pěkné a ořezat ho je ve většině připadů potřeba, ale já vám tu chci ukázat i druhý způsob...

 

...a to je ten, že ořezávání jde rychle a efektivně. Poté už jen stačí vybrat vhodný návrh designu (aby to zapadlo) a veledílo je hotovo :)

 

 

Nehodnoťte grafiku, ale nápad, jelikož fotky nejsou mé a grafika... to zvládne i amatér ;)

 

 

Náhled:

ovoce.png

Link to comment
Share on other sites

tohle by napadlo každého vola:D

 

Díky za upřímnost, alespoň vidím, co si o mě myslíš. Chtěl jsem zde ukázat něco nového a co tu ještě není, zatímco ty tu akorát ukazuješ text efekty podle tutoriálu a vydáváš je za vlastní. (chceš-li tohle dořešit, piš mi přes SZ)

Navíc nejde o to, koho to napadne, ale jak to zrealizuješ dál.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

V mnoha případech je to i lepší styl než bez toho efektního outline ;)

Taky je to vidět na pár profesionálních pracích, takže to až tak na prd nebude :)

Link to comment
Share on other sites

Když jsem to viděl, tak jsem myslel, že sis to vystřihl a nalepil a až pak vyfotil :d

 

To je účel efektu. Obrázek s bílým pozadím najdeš vždycky a potom jen stačí použít mnohoůhelníkové laso a představivost, jak vypadá vystřižený obrázek ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pokud má obrázek třeba bílé pozadí či jinou statickou barvu, tak stačí vybrat tu danou barvu a ta se jednoduše zprůhlední a nemusí se vůbec nic řezat. Tomu říkám nejjednodušší způsob, jak ořezat či zprůhlednit pozadí daného objektu.

Link to comment
Share on other sites

Pokud má obrázek třeba bílé pozadí či jinou statickou barvu, tak stačí vybrat tu danou barvu a ta se jednoduše zprůhlední a nemusí se vůbec nic řezat. Tomu říkám nejjednodušší způsob, jak ořezat či zprůhlednit pozadí daného objektu.

 

Špatně jsi celé téma pochopil :) tady nejde o ořezaní objektu, aby měl průhledné pozadí a zapadnul tam kam má. Ale o to, že to jde i úplně jinak, bez vetší námahy a je to navíc efektivní.

Link to comment
Share on other sites

Pokud má obrázek třeba bílé pozadí či jinou statickou barvu, tak stačí vybrat tu danou barvu a ta se jednoduše zprůhlední a nemusí se vůbec nic řezat. Tomu říkám nejjednodušší způsob, jak ořezat či zprůhlednit pozadí daného objektu.

 

Špatně jsi celé téma pochopil :) tady nejde o ořezaní objektu, aby měl průhledné pozadí a zapadnul tam kam má. Ale o to, že to jde i úplně jinak, bez vetší námahy a je to navíc efektivní.

Já myslím že jsem to pochopil dobře :d Tvůj nápad je zajímavej, ale v 99% případů to je nepoužitelné.

Link to comment
Share on other sites

Já myslím že jsem to pochopil dobře :d Tvůj nápad je zajímavej, ale v 99% případů to je nepoužitelné.

 

Procenta nic neřeší :) Je mi jedno, zda-li to je nebo neni použitelné. Využití to má, tak ať si s tým každý naloží jak chce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...