Jump to content

Hladám pár ludí na nový projekt


Guest MasterPricePro

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a Kto povedal že mám 12???

a financie mám a nemám VPS Free od pipni ale mám vlastný server umiestnení v datacentre :p,

 

 

Ok ok :d

Tak koľko máš rokov?

Daj mi sem v akom datacentre máš umiestnené to VPS!

Daj mi sem IP toho VPS!

Napíš sem aký to ma HW

A financie asi nemáš, pretože by si potom nehovoril o takých smiešnych odmenách!

Link to comment
Share on other sites

a Kto povedal že mám 12???

a financie mám a nemám VPS Free od pipni ale mám vlastný server umiestnení v datacentre :p,

 

 

Ok ok :d

Tak koľko máš rokov?

Daj mi sem v akom datacentre máš umiestnené to VPS!

Daj mi sem IP toho VPS!

Napíš sem aký to ma HW

A financie asi nemáš, pretože by si potom nehovoril o takých smiešnych odmenách!

Link to comment
Share on other sites

Takže

dómenu projektu http://www.gamecron.crew.sk

 

Ešte web neni moc rozbehnutý

 

zatedy máme

 

GTA SA:MP server so 150 portmi

a jeden CS 1.6 server

 

viac info na stránke alebo na [email protected]

Viem ze je to spam , ale mas chybu. 150 portov :DD LOL To budes mat 150 samp serverov??? WoW, a nahodou si nemyslel 150 slotov?

Link to comment
Share on other sites

Takže

dómenu projektu http://www.gamecron.crew.sk

 

Ešte web neni moc rozbehnutý

 

zatedy máme

 

GTA SA:MP server so 150 portmi

a jeden CS 1.6 server

 

viac info na stránke alebo na [email protected]

Viem ze je to spam , ale mas chybu. 150 portov :DD LOL To budes mat 150 samp serverov??? WoW, a nahodou si nemyslel 150 slotov?

Link to comment
Share on other sites

Guest .:[Ewolutions]:.

Jen dotaz ty uz tu skoro prezentujes GP ale pritom nemas nic hotovyho to uz tuttaky muzu rict ze mam gp samp ivmp css a pritom teprve delam mod na samp ale hlavne ze si tu zamachruju mimochodem ten vzhled je fakt divnej ze je free to bych neresil vsichni nejsou jako ignition(sry jestli sem to naspl spatne)moje thmena webu je taky stahnuta sice jen v psd kodoval sem ji sam taky dle toho vypada ale to je vedlejsi nuze rada do budoucna nejdriv vse udelat a az to budes mit tak teprv zacni resit reklamu a btw na tom sampu se "150 porty" mas beztak rze takze jen dalsi kradeny mod .Ma ucta

 

 

jinak sry za spam OT ci co tu robim

Link to comment
Share on other sites

Guest .:[Ewolutions]:.

Jen dotaz ty uz tu skoro prezentujes GP ale pritom nemas nic hotovyho to uz tuttaky muzu rict ze mam gp samp ivmp css a pritom teprve delam mod na samp ale hlavne ze si tu zamachruju mimochodem ten vzhled je fakt divnej ze je free to bych neresil vsichni nejsou jako ignition(sry jestli sem to naspl spatne)moje thmena webu je taky stahnuta sice jen v psd kodoval sem ji sam taky dle toho vypada ale to je vedlejsi nuze rada do budoucna nejdriv vse udelat a az to budes mit tak teprv zacni resit reklamu a btw na tom sampu se "150 porty" mas beztak rze takze jen dalsi kradeny mod .Ma ucta

 

 

jinak sry za spam OT ci co tu robim

Link to comment
Share on other sites

a Kto povedal že mám 12???

a financie mám a nemám VPS Free od pipni ale mám vlastný server umiestnení v datacentre :p,

 

 

Ok ok :d

Tak koľko máš rokov?

Daj mi sem v akom datacentre máš umiestnené to VPS!

Daj mi sem IP toho VPS!

Napíš sem aký to ma HW

A financie asi nemáš, pretože by si potom nehovoril o takých smiešnych odmenách!

Ešte stále si mi nezodpovedal na všetky otázky !

Nebudem ti písať na email napíš sem!

 

Neverím ti!

Link to comment
Share on other sites

a Kto povedal že mám 12???

a financie mám a nemám VPS Free od pipni ale mám vlastný server umiestnení v datacentre :p,

 

 

Ok ok :d

Tak koľko máš rokov?

Daj mi sem v akom datacentre máš umiestnené to VPS!

Daj mi sem IP toho VPS!

Napíš sem aký to ma HW

A financie asi nemáš, pretože by si potom nehovoril o takých smiešnych odmenách!

Ešte stále si mi nezodpovedal na všetky otázky !

Nebudem ti písať na email napíš sem!

 

Neverím ti!

Link to comment
Share on other sites

Guest MasterPricePro

ved aj Bosa klan má Free Themku a nikto to nerieši !

 

a servery mi všetky už bežia, okrem Call of Duty 4 na to ešte neprišiel čas, mod do SA:MPu to sa vyriešim, dočasne je tam TuningTown a web to je hlavná vec čo ma sere

Link to comment
Share on other sites

Guest MasterPricePro

ved aj Bosa klan má Free Themku a nikto to nerieši !

 

a servery mi všetky už bežia, okrem Call of Duty 4 na to ešte neprišiel čas, mod do SA:MPu to sa vyriešim, dočasne je tam TuningTown a web to je hlavná vec čo ma sere

Link to comment
Share on other sites

Zdravím. Rád bych se k projektu připojil, ale mám pár dotázů. Zastanu práci v oboru webmaster, pawner, grafik. Moje práce vám zašlu hned poté, co mě kontaktujete. Dělám zdarma, protože jíž delší dobu hledám projekt, který je zaměřený na CoD, SAMP a CS.

Prosím kontaktujte mě na jednom z uvedených kontaktů níž.

 

Skype: sayels23

ICQ: 451065028

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...