Jump to content

[MODERATOR] PeTr_AP]


Guest Mort

Recommended Posts

Tak jo, začnu měnší prosbičkou pro komentátory :

 

Nezakládám toto téma aby jste spamovali o tom co je a co není, na to tu je anketa ...

 

========================================

 

Tak, co mám říct ?

 

Mno, tak určitě narozdíl od většiny všech uživatelů nenadává v každém topicu, když může tak poradí (viz. skoro všechny témata v HELPU (novější)) , neporušuje pravidla, dobře se s ním kecá a nemá blbý kecy

 

========================================

 

Pokud s tím bude souhlasit PeTr, chytrak a většina uživatelů v anketě, tak snad by nebyl problém.

 

Hlasujte a :spam:

Link to comment
Share on other sites

Myslím že je ich tu dosť vzhladom na trochu dávnejší topic (myslím že ho založil matooo) ked sa hlasovalo o zvíšenie počtu adminov ale nakoniec z toho nič nebolo

Link to comment
Share on other sites

Myslím že je ich tu dosť vzhladom na trochu dávnejší topic (myslím že ho založil matooo) ked sa hlasovalo o zvíšenie počtu adminov ale nakoniec z toho nič nebolo

 

Myslíš ? Mě to připadá, jako že jediný aktivní moderátor je ffredyk, možná i SMK, jinak ostatní na to kašlou .. teda, aspoň tak mě to připadá

Link to comment
Share on other sites

Myslím že je ich tu dosť vzhladom na trochu dávnejší topic (myslím že ho založil matooo) ked sa hlasovalo o zvíšenie počtu adminov ale nakoniec z toho nič nebolo

 

Myslíš ? Mě to připadá, jako že jediný aktivní moderátor je ffredyk, možná i SMK, jinak ostatní na to kašlou .. teda, aspoň tak mě to připadá

 

Ja len vravím že sa nezvíšil počet modíkov vtedy tak nemyslím že sa bude teraz.

 

Ale ako keby mal byt PeTr_AP] moderátor tak to kludne(je to v poho človek) , ja sa len vyjadrujem celkovo k moderátorom.

Link to comment
Share on other sites

ANO

 

Je V pohodě,hodně pomáhá

Za mě jednoznačně ano

 

Odkdy ty blbecku pochopis ze moderator neni od toho aby pomahal ale aby hlidal forum...

 

Jinak davam Ano,byl by dobrym modikem

Link to comment
Share on other sites

chytrak sám povedal že pridá niakych moderátorov .

Nechajte to už tak . Je to jeho voľba . Myslíš že teraz chytrak bude poslúchať teba ?

Tak to si na omyle . Proste načo to zakladáte aj tak je to všetko na chytrakovi .

Link to comment
Share on other sites

Ježiš... já myslím že tito moderátoři co jsou stačí proč zase něco řešit, když tito stačí zbytečně zase budou odcházet členi a zase budou v tom nepořádky nechapu proč se tu co týden musí měnit a navrhovat moderátoři. Já být administrátor tak to mažu.

Link to comment
Share on other sites

chytrak sám povedal že pridá niakych moderátorov .

Nechajte to už tak . Je to jeho voľba . Myslíš že teraz chytrak bude poslúchať teba ?

Tak to si na omyle . Proste načo to zakladáte aj tak je to všetko na chytrakovi .

 

Nepsal že si o tom máme rozhodovat sami ? "scratch"

Link to comment
Share on other sites

Ano myslím že je daleko chytřejší než mi a já, není to děcko podle mě by byl konečně pořádnej módík !!!

Nerikam nic ale poradnej modik je ffredyk a Om3n. Tak zase tisko jo. Smk stoji za ... .

Marwin je taky v pohode. Ale Smk je spis takovej provokater a kdyz se clovek brani, tak se mnsti banem/varem. Nemam ho rad Smk-a..

 

Lepsi by bylo sebrat moderatorstvi SmK-ovi a dat jej petrovi. Aby jich zas nebylo moc.

Link to comment
Share on other sites

No jsem potěšen že ve mě máte takovouto důvěru, nikdy jsem nepřemýšlel pořádně o tom, že bych usiloval o post moderátora (jen jsem si z toho párkrát dělal srandu v chatu).

 

Jak je psáno, záleží to na chytrakovi, nicméně nebránil bych se tomu, pokud by měl zájem. :)

_____________________________________________________

Pokračování tohoto příspěvku už neberte k tématu "Moje kandidatura" ale k tématu "Moderátoři pawno.cz"

K čemu další modík, když jsem tu já? "scratch"

 

Jsem tu pořád, dokonce i když si myslíte, že nejsem..

No určitě jsou chvíle, kdy tu nejsi, však to ani nejde, abys tu byl 24/7, jinak máš pravdu, že jsi tu často, ale prostě pokrytí fóra po celý den (tady nepočítám noc, ale odhadem rozmezí 8:00 - 23:00) se najdou někdy dlouhé intervaly, kdy se tu moderátor nevyskytuje.

 

 

Ježiš... já myslím že tito moderátoři co jsou stačí proč zase něco řešit, když tito stačí zbytečně zase budou odcházet členi a zase budou v tom nepořádky nechapu proč se tu co týden musí měnit a navrhovat moderátoři. Já být administrátor tak to mažu.

To samé, jako druhá část odpovědi na ffredykův příspěvek.

_________________________________

Opravdu mě potěšilo, že mně dáváte takovouto důvěru, jsem rád že jsem nápomocen a uvidíme.

S pozdravem

PeTr_AP]

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
":2kd0pb4z]

_____________________________________________________

Pokračování tohoto příspěvku už neberte k tématu "Moje kandidatura" ale k tématu "Moderátoři pawno.cz"

K čemu další modík, když jsem tu já? "scratch"

 

Jsem tu pořád, dokonce i když si myslíte, že nejsem..

No určitě jsou chvíle, kdy tu nejsi, však to ani nejde, abys tu byl 24/7, jinak máš pravdu, že jsi tu často, ale prostě pokrytí fóra po celý den (tady nepočítám noc, ale odhadem rozmezí 8:00 - 23:00) se najdou někdy dlouhé intervaly, kdy se tu moderátor nevyskytuje.

 

No, jsem stále školou vázaný, takže jsem tu vždy většinou od těch dvou hodin odpoledne.. Ovšem, ráno tu moc lidí o pracovní dny není..

Link to comment
Share on other sites

Forum neni na tom spatne, aby byl duvod nabirat dalsi moderatory. Ti co jsou momentalne aktivni, staci. Vidite tu snad nejaky bordel? Ne. To ze nekdo pomaha (od toho fora jsou) neznamena, ze musi byt hned moderator. To je nesmysl a bohuzel to tady tak kazdej bere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...