Jump to content
  • 0

pomoc Zákaz RCON příkazů (jen některých)


ExISTOr

Dotaz

Zdar všichni. Dnes jsem začal nový AdminScript a anticheat pro jednoho známého k němu do módu a on potřebuje zakázat pár příkazů (dejme tomu 5). Načtu si je ze souboru pomocí vlastní funkce (ne dini ani podobné obdoby s jeblým otvíráním pro každou relaci) a mám je uložené v array (new BadRconCMD[5];). Pro ozkoušení jsem si je printnul a v proměnné se nacházejí. Pak jsem napsal tento kód:

public OnRconCommand(cmd[])
{
new str[128];
for(new i=0;i<5;i++)
{
	if(!strcmp(cmd,BadRconCMD[i],true,strlen(BadRconCMD[i]))==0)
	{
		format(str,sizeof(str),"%s ( %s ).",BadRconCMDsMSG,cmd);
		print(str);
		for(new a=0;a			{
			if(IsPlayerConnected(a) && IsPlayerAdmin(a)){SCM(a,bila,str);}
		}
		return 0;
	}
}
return 1;
}

Jenže ono to ten příkaz prostě nezakáže. A tak se ptám: Je možno zakázat RCON příkazy jako jsou například exit, gmx, unloadfs/loadfs,mapname,hostname? Díky.

 

//ffredyk: Upraven název topicu

Link to comment
Share on other sites

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

public OnRconCommand(cmd[])

{

if(!strcmp(cmd,"exit",true)){

return 0;

}

else if(!strcmp(cmd,"gmx",true)){

return 0;

}

else if(!strcmp(cmd,"unloadfs",true)){

return 0;

}

...

return 1;

}

 

malo by to ísť... neskúšal som

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Já kopírovat nepotřebuji ty lofasi booble1428 nebo jak si říkáš. Starej se o svůj trapně zabugovaný mód a do pawnerů se neser. Pro Barta Simpsona: špatný název topicu? Myslíš? Ptám se

Je možno zakázat RCON příkazy jako jsou například exit, gmx, unloadfs/loadfs,mapname,hostname?
Hm hm zlý nazov topicu! ... Spamere...

 

QWER tak to vyzkoušej, u mě to nejede.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A já si bláhově myslel, že stačí když je napsáno pod názvem topicu V sekci HELP... Poradíš nebo budeš bezvýznamně spamovat?

Ještě jednou: Dá se blokovat některé RCON příkazy? Pokud ano, tak jak? Pokud ne, napište to rovnou bez těch keců kolem toho, já na to nejsem zvědavý.

Pro booble1428:

Můj kód vlastně ani řešit nemusíš, kód mi jde ale blokování nejde. A navíc pokud umíš pawno, chybu najdeš i tak. Takže si nehrej na velkého pawnera nebo ti dám lekci z herního života.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nemám rád OMG.

Zkusi ljsi to ty když jsi tak přesvědčený? Já potřebuju ty příkazy zakázat i v konzoli a ne jen ve hře chápeš to? A navíc to nefunguje. Víš co to je RCON příkaz? Děláš ze sebe idiota, raději nepiš. Všichni tady jsou divní. Odpovědi se asi nedočkám, tak vás seru vy dementi.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To co chci, jsem tu psal aspoň 3x.

Ještě jednou: Dá se blokovat některé RCON příkazy? Pokud ano, tak jak? Pokud ne, napište to rovnou bez těch keců kolem toho, já na to nejsem zvědavý.
Já potřebuju ty příkazy zakázat i v konzoli a ne jen ve hře
Je možno zakázat RCON příkazy jako jsou například exit, gmx, unloadfs/loadfs,mapname,hostname?

Takže nepiš o retardaci.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

omg ExISTOr...

za 1) maji pravdu pred topic napises do zavorky co chces...(pro blbecky: [HELP] pak tvuj text)

2) tady ten tvůj kód nic asi blokovat nebude vypadá fakt divně tak nenadávej booblemu a ostatnim!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten kód funguje, zkusil jsem to na jiném textu. Já se jen ptám, jestli se dá blokovat RCON příkaz, tak co tady píšeš jak dement uplně z cesty? Jsi taky tak blbý jak oni?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ExISTOr, ty si l*ma oni sa ti snažia pomôcť a ty to poriadne ani neskúsiš ale len im tu nadávaš a hovoríš, že to nefunguje...keď si taký pawner tak načo dávaš Help

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Retardaci bych viděl spíš na vaši straně než na straně ExISTOr-a, to nedokážete slušně a bez spamování a zbytečných nahánění příspěvků poradit člověku který jsem příjde a napíše help v takové podobě kterou jsem už delší dobu zde neviděl(pro retardy: žádný zbytečný kecy okolo, "normální" čestina, kod a žádost o help). Člověk s 50 příspěvky bude brán lépe jak človek s tisíci příspěvky, ale právě tento fakt nedošel zde na foře snad nikomu...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ten kód funguje, zkusil jsem to na jiném textu. Já se jen ptám, jestli se dá blokovat RCON příkaz, tak co tady píšeš jak dement uplně z cesty? Jsi taky tak blbý jak oni?

Pokud sou ty prikazy posilany pres konzoli tak je nezablokujes. Ale pokud vim tak v configu by melo byt pole rcon 1/0 a kdyz tam das hodnotu 0 tak by to melo zakazat remote console ne? Aspon myslim, to je asi jedina moznost ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak psal MIKI785, možnost je napsat do configu rcon 0 a zakáže to konzoli - máš po problému. (Nebo taky využít SendRconCommand("rcon 0"); ).

 

A pro ostatní kokoty - kdyby jste místo spamu poradili, udělali by jste lépe. Sranda že jediná pomoc (kromě QWERova návodu na první straně) je odpověď až na straně třetí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...