Jump to content

[HLEDÁM] aspon 3 lidi kteří by mi pomohli ze SA:MP hostingem


SplitErEx

Recommended Posts

Za 25€/hodina ti naskriptujem administráciu podľa tvojich predstáv, alebo za jednotnú cenu (už ju mám hotovú) ti predám za 280€ komplet s najviac funkciami v SK/CZ hostingoch... (P.S. pravdepodobne nemáš ani na to aby si ma zaplatil na 1 hodinu, čiže zabudni)

 

Dmnt..cena na 1 hodinu...ti su mozes predlzit na ako dlho chces..ked sa ti nebude chciet kodovat ? a cas pojde ? debilina...

 

 

K tomu hostingu :

Stavim sa ze nemas ani VPS , Ani domenu , ani adminku , ani web , ale zapacilo sa ti spravit hosting tak si tu napisal v nadeji ze tu cosi najdes...(nenajdes)

Link to comment
Share on other sites

Pro boha :d Tak začni sám ne ? Já to tak taky dělal a teď hostuju pár serverů... furt mám plno, jde jen o to neučit se nějaký začátky a potom se zdokonalovat... Někdo asi napíše, že HPHost je trapnej nebo něco takovýho, ale servery tam maj i lidi do kterých bych neřekl, že pojedou někdy na freehostingu...

 

Jinak pokud chceš s něčím do začátku, určitě mi napiš, rád pomůžu ;-)

 

P.S. Já hosting zakládal jako studentskej projekt na kterym se učim 8-)

Každý jednou začínal ! tak tu prosím :spam:

Link to comment
Share on other sites

Dmnt..cena na 1 hodinu...ti su mozes predlzit na ako dlho chces..ked sa ti nebude chciet kodovat ? a cas pojde ? debilina...

 

Rozmysli si co povies a potom to radsej nepovedz... Alebo ty snad ides do prace cistit hajzle a tam na ne zvisoka seres a 8 hodin nic nedelas?...

Přesně tak, já když někomu dělám design a koduju, tak si neúčtuju to co jsem udělal, ale za jak dlouho jsem to udělal.

Link to comment
Share on other sites

Dmnt..cena na 1 hodinu...ti su mozes predlzit na ako dlho chces..ked sa ti nebude chciet kodovat ? a cas pojde ? debilina...

 

Rozmysli si co povies a potom to radsej nepovedz... Alebo ty snad ides do prace cistit hajzle a tam na ne zvisoka seres a 8 hodin nic nedelas?...

Přesně tak, já když někomu dělám design a koduju, tak si neúčtuju to co jsem udělal, ale za jak dlouho jsem to udělal.

blbost :d cenový odhad těžko předpovíš, cena se určuje od rozsahu práce, délka vypracování je v odhadu

Link to comment
Share on other sites

je toho tady nějak moc :d

3stránky zatim ok :d

tochu spam ale ja si sem prostě musel napsat :DD

 

jo a jinak ti rad pomuzu jen nevim s cim :d

muzu ti pomoct akorat s pwn :DDDDD

no a pak nějaky ty blbosti jakoze bych ti udelal logo nebo bannner ale na to se tu najdou snad i lepsi lidi ktery by ti to udelali zadara :d

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak, já když někomu dělám design a koduju, tak si neúčtuju to co jsem udělal, ale za jak dlouho jsem to udělal.

blbost :d cenový odhad těžko předpovíš, cena se určuje od rozsahu práce, délka vypracování je v odhadu

Každý si to dělá podle sebe.. Copak ty máš někde pevnou cenu např. headeru? Nemáš protože tu si taky určíš sám, takže je podle mě jedno to tu rozebírat ;)

Link to comment
Share on other sites

Já kdybych nějakej desogn kódoval za peníze, tak snad ohodnotim celkovou práci ne ? ...

Tak každý to dělá podle sebe, že? Buď si cenní více svůj čas, který na tom strávil a nebo svůj výrobek.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte..

 

Jak jste se v nadpise dočetli tak chcem vytvořit Free hosting SA:MP ...

 

hledám třeba 4 lidi kteří by mi pomohli :)

 

Pokud pomůže někdo z vás tak napište odpověd sem nebo na skype:

 

elaaadam1 nebo spliterex

 

a nebo na E-mail:

 

[email protected]

 

a nebo do SZ :d

 

ok toe vše :)

 

hlavně nepište ty vaše připomínky například:

 

nikdo ti tu zadarmo nepomuze atd.. !!! :spam: :spam: :spam:

Niesi ty náhodou ten detský hlas z youtube co vie spravit server cez pipni?

Link to comment
Share on other sites

Ahojte..

 

Jak jste se v nadpise dočetli tak chcem vytvořit Free hosting SA:MP ...

 

hledám třeba 4 lidi kteří by mi pomohli :)

 

Pokud pomůže někdo z vás tak napište odpověd sem nebo na skype:

 

elaaadam1 nebo spliterex

 

a nebo na E-mail:

 

[email protected]

 

a nebo do SZ :d

 

ok toe vše :)

 

hlavně nepište ty vaše připomínky například:

 

nikdo ti tu zadarmo nepomuze atd.. !!! :spam: :spam: :spam:

Niesi ty náhodou ten detský hlas z youtube co vie spravit server cez pipni?

 

omg jen nadávej..!!!§ tak si udělej svůj návod když seš tak chytrej!!!aspon lidem pomáchám a neztrapnuju druhý!

Link to comment
Share on other sites

Guest FilipeCZek

Kóduji už jeden hosting, tak bych pomohl s kódóváním za menší peněžní odměnu, v rozsahu 20-25$. (např. na paypal, iTunes gift karta atd..) Tak kdybys mě zájem pM.

Link to comment
Share on other sites

Kóduji už jeden hosting, tak bych pomohl s kódóváním za menší peněžní odměnu, v rozsahu 20-25$. (např. na paypal, iTunes gift karta atd..) Tak kdybys mě zájem pM.

ty to chceš v dolarech jo??

Link to comment
Share on other sites

Guest FilipeCZek
Kóduji už jeden hosting, tak bych pomohl s kódóváním za menší peněžní odměnu, v rozsahu 20-25$. (např. na paypal, iTunes gift karta atd..) Tak kdybys mě zájem pM.

ty to chceš v dolarech jo??

jo

viete, ale ja viem aky je to "frajer"

máš namysli mě?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...