Jump to content

c/c++ [C++]Program na pomenovanie mapy v San Andreas


Ranger

Recommended Posts

Zdravičko, predstavujem vam svoj program ktory som urobil pre ľudí ktorí si chcú vytvárať vlastne Zony s menami po mape v GTA San Andreas a nechú suradnice X,Y min a max zapisovať pohybom hrača po mape. Program funguje tak že vyznačite oblasť na mape ktorej chcete priradiť meno. Po vyznačeni všetkych zon si môžte uložiť výstup v podobe Pawno kodu ... vystup bude so suradnicami pre GTA, alebo si môžte uložiť mapu ako rozpracovany projekt, ku ktoremu sa môžte neskor vratiť a doplnať dalšie zony.

Premenovanie vytvorenej zony urobite tak, že kliknete na zozname po pravej strane na meno Zony a do polička pod zoznamom napišete novy nazov a potom už len kliknuť na tlačitko premenovať.

Pre upravu rozmerov už vytvorenej zony stači takisto len kliknuť na zonu v pravom zozname a pohybovať s bodmi na jej okrajoch na mape.

 

Verzia 1.4 link na stiahnutie:

MapZonesMaker v 1.4

 

ak by boli nejake problemy tak napište, program môžte ohodnotiť ..dúfam že bude mať využitie .. ja som ho aspoň určite využil

Link to comment
Share on other sites

Good ale nevidno tam cele mesta..

 

-- úte 05. dub 2011 20:37:54 --

 

jo a hodnoceni 8/10

zkus použít šipky moulo ;)

 

jinak Nice job :)

Link to comment
Share on other sites

kopirak jsi protoze tohle bylo zverejni cely complet a jenom si to prepsal "lol" :ble: :ble:

a kde to bolo zverejnene ako ? ...

nenašiel som žiaden program v ktorom by sa toto dalo robiť .. je podobny program ktory sa vola X-Treme San Andreas Ultimate Mapper ale v tom sa toto robiť neda

takže ak som podla teba kopirak tak napiš dôvod a dôkaz kde bude jasne vidno že som to skopiroval ..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
kopirak jsi protoze tohle bylo zverejni cely complet a jenom si to prepsal "lol" :ble: :ble:

a kde to bolo zverejnene ako ? ...

nenašiel som žiaden program v ktorom by sa toto dalo robiť .. je podobny program ktory sa vola X-Treme San Andreas Ultimate Mapper ale v tom sa toto robiť neda

takže ak som podla teba kopirak tak napiš dôvod a dôkaz kde bude jasne vidno že som to skopiroval ..

 

X-Treme SA UM jsem používal furt.. Poslal mi ho chytrák.. Super prográmek.. Ale neříkej mi, že tam nešli gangzóny :)

Link to comment
Share on other sites

kde som napisal že v nom nejdu robiť gang zony ? ... pisal som len niečo v tom zmysle že v nom ich nemožeš takto vidieť na mape ktore si vytvoril a upravovať ich ... tam si len vyznačiš zonu a hned z toho urobi kod pre pawno, a vyznačenu zonu dalej nevidiš... a takyto vystup pre pawno (ako u mna)ti to neurobi. ale tak mne to ako nevadi ja nehovorim že moj program je zato lepši ... ja chcem len vedieť prečo som podla vas alebo podla neho (liskji00) kopirak

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...