Jump to content

c# Gubernia Game


tbx

Recommended Posts

Zdarec,

 

po hodinách tvoření Bulb game jsem u ní objevil nesčetně nedostatků a opravy by zabraly moc času. Proto jsem se rozhodl že udělám něco podobného, ovšem mnohem lépe udělanou. A po pár dnech tvorby zde mám 1. Beta verzi hry.

Hra je dělaná jen tak pro zábavu a doufám, že vás pobaví alespoň na pár minut.

 

Co ve hře najdete?

• Elektřina - ze začátku dostanete pro své města 100 000 Mega Wattů elektrické energie se kterou dále nakládáte. Můžete jí prodat i koupit. Každá budova žere 1 Mega Watt za sekundu.

• Peníze - ze začátku máte $10 000. Za peníze můžete nakupovat budovy nebo spořič elektrické energie.

• Elektrárny - vyrábí elektrickou energii

 

Prozatím toho moc není, ale bude toho mnohem více :) Pro představu napíšu co se chytám přidat:

• Nutnost kupovat palivo pro výrobu energie v tepelné elektrárně

• Nutnost kupovat štěpný materiál pro výrobu energie v jaderné elektrárně + dokupovat tekutý dusík pro chlazení jaderných reaktorů (nechlazený reaktor -> výbuch -> konec hry :))

• Výplaty zaměstnancům továren (více peněz - větší produktivita)

• Zvuky

A mnohem více

 

Prosím, pokud najdete jakýkoli bug, nahlašte ho sem. A také prosím místni "hackery" aby zkusili bezpečnostní opatření proti cheatování el. energie a peněz.

 

 

Ve hře zatím není funkční uložení hry.

Download: http://i-fair.eu/Gubernia01B.rar

EDIT: Je chystaný i multiplayer

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Moc pomalej proces... Čekat půl hodiny než mi větrná elektrárna doplní elektřinu?

 

A je to hrozně lineární.. Člověk musí na začátku prodat skoro všechnu elektřinu co má aby si koupil elektrárnu.. Dej těm lidem výběr ne? Ať maj možnost kecat o těch možnostech jak docílit úspěchu..

Link to comment
Share on other sites

Process je v pořádku. Čekáš 60 sekund.

Hráči budou mít výběr v dalších verzích. Budou moct stavět mnohem více věcí a hra bude mnohem zajímavější.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...