Jump to content

c# Amaterská hra :D


pepa1326

Recommended Posts

hahah :d toto je snad nejlehci typ her co jsou delany v Game Makeru(Bludistovky).

 

I love GML protoze to byl prvni jazyk co jsem umel :).

 

Pepo tohle je fakt hrozne vsadim se ze i bez kodu jen ikonky :d

 

Tuto hru bych zvladl do 10 min

Link to comment
Share on other sites

hahah :d toto je snad nejlehci typ her co jsou delany v Game Makeru(Bludistovky).

 

I love GML protoze to byl prvni jazyk co jsem umel :).

 

Pepo tohle je fakt hrozne vsadim se ze i bez kodu jen ikonky :d

 

Tuto hru bych zvladl do 10 min

 

Ja vím že je to lehký :d ale 3D hra je težší :d

Todle to sem měl do 15 min :d

Link to comment
Share on other sites

hahah :d toto je snad nejlehci typ her co jsou delany v Game Makeru(Bludistovky).

 

I love GML protoze to byl prvni jazyk co jsem umel :).

 

Pepo tohle je fakt hrozne vsadim se ze i bez kodu jen ikonky :d

 

Tuto hru bych zvladl do 10 min

 

Ja vím že je to lehký :d ale 3D hra je težší :d

Todle to sem měl do 15 min :d

 

njn ale ja jsem k tem minutam jeste pricetl stazeni GM a aktivaci

 

3d hra neni o moc tezsi nez 2d jen musis myslet prostorove :d a potrebujes k tomu kody...

 

Kdysi sem delal 3d hru naruto fakt narez ale uz ji nemam :(

Link to comment
Share on other sites

hahah :d toto je snad nejlehci typ her co jsou delany v Game Makeru(Bludistovky).

I love GML protoze....

 

Nenasim kdyz se nekdo posmiva tomu kdo se teprv uci v nejakem jazyce ( tady napr. GM ).. jak by ti bylo kdybych se ti ted smal ze delas v GM a ja uz umim udelat plne funkcni hru :lol:

Link to comment
Share on other sites

hahah :d toto je snad nejlehci typ her co jsou delany v Game Makeru(Bludistovky).

I love GML protoze....

 

Nenasim kdyz se nekdo posmiva tomu kdo se teprv uci v nejakem jazyce ( tady napr. GM ).. jak by ti bylo kdybych se ti ted smal ze delas v GM a ja uz umim udelat plne funkcni hru :lol:

 

To není posmívání :d mě to nevadí :d

Link to comment
Share on other sites

v game makeru je nějake c# ?

 

"santa" C#? ne v game makeru není tak těžká tvorba jak v c#,vytvoříš objekt,dáš k němu vlastnosti,umístíš ho do místnosti.... Prostě Game Maker je BEST! "santa"

xD gamemaker je slozitej a vubec neni best dyz neumis i v nem scriptovat tak neudelas nak moc dobrou vec v C# dyz se naucis scriptovat udelas vse

Link to comment
Share on other sites

game maker je maximalně tak na plošinovky když bysis chtěl udělat hru jako třeba minecraft tak to v game makeru neuděláš maximálně na spuzob garrys modu malý roomy atd

 

ps multiplayerovou hru .. bysi musel delat v gm trochu dyl

a 3d hra neni slozita jen staci myslet prostorove jak rikal doom :d

Link to comment
Share on other sites

game maker je maximalně tak na plošinovky když bysis chtěl udělat hru jako třeba minecraft tak to v game makeru neuděláš maximálně na spuzob garrys modu malý roomy atd

xD dyz ses zkusenej tak v gamemakeru udelas hru na styl GTA v 3D ae bdes to delat mozna i rok ja ted delam hru na spusob GTA z pohledu z nebe a delam to uz 2 mesice protoze nejsem good grafik a s kouskem mapy se seru i den

Link to comment
Share on other sites

game maker je maximalně tak na plošinovky když bysis chtěl udělat hru jako třeba minecraft tak to v game makeru neuděláš maximálně na spuzob garrys modu malý roomy atd

xD dyz ses zkusenej tak v gamemakeru udelas hru na styl GTA v 3D ae bdes to delat mozna i rok ja ted delam hru na spusob GTA z pohledu z nebe a delam to uz 2 mesice protoze nejsem good grafik a s kouskem mapy se seru i den

 

 

tak kdyz to neumis tak nebrec ne :d

Link to comment
Share on other sites

tak kdyz to neumis tak nebrec ne :d

LoL sak ja nebrecim de mi to dobre v GM sem celkem skusenej jen nemam grafika a ja sem hroznej grafik

 

 

tak pouzžívej free textury je to tak težký si je trochu poupravit jak potřebuješ ?

Link to comment
Share on other sites

tak kdyz to neumis tak nebrec ne :d

LoL sak ja nebrecim de mi to dobre v GM sem celkem skusenej jen nemam grafika a ja sem hroznej grafik

 

 

tak pouzžívej free textury je to tak težký si je trochu poupravit jak potřebuješ ?

ja si vsechno delam sam nerad kopcim mel sem jednoho grafika kterej mi poslal do menu foto z mafie 1 a hned sem ho dopojil od projektu dle me je kopirovani hovadina i kdyz autor rekne ze je povolene kopirovat

Link to comment
Share on other sites

Demence..

Hádáte se tu jak děti.. nepředvádějte se, za jak dlouho by kdo co udělal, za 15 minut tohle na tvé úrovni nedáš a neříkej, že jo..

3D v game makeru jde, ale není to nic ohromného.. je to tak pro srandu.. na větší projekty to nemá smysl..

 

Hej viděl jsem udělaný přes game maker něco jako mafia 1 , grafiku to mělo uplně stejnou :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...