Jump to content

c# Hra Bulb (Žárovka)


tbx

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nová verze!

Bulb 0.2 Beta

 

Co je nového?¨

 

• Anti cheat (hrajme férově :))

• Možnost uložit, nahrát a restartovat hru! Pozor, při restartování hry se smaže save!

• Zvýšena cena za prodání 50% ($1400) elektrické energie a snížena cena za prodání 10% ($260) :) Byl jsem unavený když jsem tohle nastavoval :d

• Jaderná elektrárna je nyní výhodnější než vodní - nevím proč mi to nepřišlo divné předím.

• Trochu předěláno rozestavění panelů - není finální.

• Nový button pro rozsvěcování a zasínání světla

 

 

Prosím, kdyby se vám povedlo něco nacheatovat / nabugovat, oznamte mi to prosím ať předejdeme podvodům při multiplayeru. To samé s bugy, pokud na nějáký narazíte, oznamte mi ho prosím.

 

Myslím že jsem na nic nezapomněl.

Odkaz ke stažení je stejný: http://i-fair.eu/bulb.rar

 

 

Přeji příjemnou hru a mnoho proudu ;P

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Začíná vydělávat 3 minty (myslim) po rožnutí žárovky :)

 

Btw, pokud má někdo titulek okna "BULB Game 0.1 Beta" má starou verzi. Kdyžtak stahujte tady: http://i-fair.eu/bulb02.rar :)

 

Mr.Hacku jdi ... :d Jak jsi to udělal?

 

Skus proměný nastavit na protected... Pak mu to podle mě nepude... Nebo si pohrej s proměnýma v paměti... A nebo jeď to nejpomalejší přes IO..

Link to comment
Share on other sites

Začíná vydělávat 3 minty (myslim) po rožnutí žárovky :)

 

Btw, pokud má někdo titulek okna "BULB Game 0.1 Beta" má starou verzi. Kdyžtak stahujte tady: http://i-fair.eu/bulb02.rar :)

 

Mr.Hacku jdi ... :d Jak jsi to udělal?

 

Musel jsem dát menší množství spadlo mi to když jsem tam dal asi 1.000.000.000 pak to spadlo ale když dam takhle "málo" tak ne :d

PS:Ochranu proti Cheat Enginu uděláš jen z těžka kašli na to, polovina lidí z pawna s tejně neví jak na to :d

Link to comment
Share on other sites

Já sem to zkoušel.. Má to vypsat hlášku a smazat save, nastavit -500k a rozbit žarovku .. Zřejmě mě chce jen nasrat a žárovku stejně nerožne :d Nicméně, od teď už to vypíná hru ;) Nicméně do rána času dost :) Ráno snad bude 0.3 když neusnu a tam už si nezacheatujete :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Já sem to zkoušel.. Má to vypsat hlášku a smazat save, nastavit -500k a rozbit žarovku .. Zřejmě mě chce jen nasrat a žárovku stejně nerožne :d Nicméně, od teď už to vypíná hru ;) Nicméně do rána času dost :) Ráno snad bude 0.3 když neusnu a tam už si nezacheatujete :d

 

Pošli mi solution ti to udělám tak, že ani cheat engine to nevošulí...

Link to comment
Share on other sites

update_money(-500000);

 

Tohle nevypadá jako -50 tisíc .. :d

 

 

No vidíš, zapomněl jsem přidat kladivo na žárovku :d Hned ho tam dám ;P

 

 

 

 

Frede, zvládnu to sám .. někdy :d

Link to comment
Share on other sites

update_money(-500000);

 

Tohle nevypadá jako -50 tisíc .. :d

 

 

No vidíš, zapomněl jsem přidat kladivo na žárovku :d Hned ho tam dám ;P

 

 

 

 

Frede, zvládnu to sám .. někdy :d

 

 

kladivo? LoL až budu hrát online budu nčit žárovky protihráčum (škoda že to nepujde) :d

Link to comment
Share on other sites

Já na to seru ... Začnu to dělat znovu a lépe ;P přecijen, první projekt, hodně chyb.. Takže teď na tom začnu plně makat s multiplayerem, do konce týdne by to mohlo být :)

Link to comment
Share on other sites

Loloe, tady v tomto projektu to byl krok do neznáma :) Tady jsem se hodně věcí naučil a použiju je v druhém projektu. Nebude to žárovka, o tu nepůjde :)

 

Kdo by měl zájem se podílet na vývoji, nechť mi napíše SZ :) každej beta tester je dobrej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...