Jump to content

[Grafika] Pastel


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Tvořeno v malování.. Jen jsem si tak čáral a dělal ptákoviny až mě to chytlo a strávil jsem v tom asi půl hodinky... Vypadá to docela pěkně tak se zase jednou pochlubím..

 

Díky widlousákcý málování ;):lol:

 

 

rofl.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Chlape to je krása :) myslím to vážne, mne sa to páči :) By sa to hodilo na stránku nejakej materskej školy alebo niečo také :) Fakt krása :)

 

Ale, že jo :d Člověk by ani nevěřil co se v tom malování dá pěknýho udělat.. To je zase jednou výtvor, kterej se líbí i mě :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Twl to si sa zbláznil fuj je to hnusne namalovane vo skicary to by dokázalo aj 6 ročne decko -10/10 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

 

Něco ti řeknu, kdyby to bylo převedené, ale uchované v nějaké té grafické podobě, tak to snad ffredyk i prodá. A dodatek, 6 leté dítě by tohle nedokázalo.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Twl to si sa zbláznil fuj je to hnusne namalovane vo skicary to by dokázalo aj 6 ročne decko -10/10 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

 

Něco ti řeknu, kdyby to bylo převedené, ale uchované v nějaké té grafické podobě, tak to snad ffredyk i prodá. A dodatek, 6 leté dítě by tohle nedokázalo.

 

Ono to byla spíš narážka na inženýra, který tu kdysi měl nervy, že každej dělal černobílý designy :d

 

Ratchet je jen chudák, co dostal myslím ban? Tak musí psát trapný komentáře...

(Navíc porušil jsi pravidlo psaní do starých topiců prďolo :d)

Link to comment
Share on other sites

Twl to si sa zbláznil fuj je to hnusne namalovane vo skicary to by dokázalo aj 6 ročne decko -10/10 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

 

Něco ti řeknu, kdyby to bylo převedené, ale uchované v nějaké té grafické podobě, tak to snad ffredyk i prodá. A dodatek, 6 leté dítě by tohle nedokázalo.

 

Ono to byla spíš narážka na inženýra, který tu kdysi měl nervy, že každej dělal černobílý designy :d

 

Ratchet je jen chudák, co dostal myslím ban? Tak musí psát trapný komentáře...

(Navíc porušil jsi pravidlo psaní do starých topiců prďolo :d)

 

Poser sa a chudak si tu jedine ty....a mal som ban na týden ked chceš daj mi i další je mi to jedno :) na nejakom pawne..za to že si nejakí modarátor sa nerob že si king ked si v skutočnosti iba decko tak ako každý na tomto fore...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Ratchet, když už tu tak začínáš psát, můžu se tě zeptat kolik máš let? Jestli to teda neumíš ukázat jen na prstech.

15....

 

Tak nám řekni rodné číslo z občanky :d

Link to comment
Share on other sites

Neni to vôbec zlé podla mňa tiež keby že to nakoduješ tak by si to aj predal

 

Takže hodnotenie: 8/10 :thumbup:

Nápad tiež super...

A čo sa týka tématu Ratchet: Nerobte asi z toho nič príliš sa machruje napr. na jeho video že by to nedokázal nikto iba on etc...

 

Edit: Aha sry nepozeral som dátum kedže ste tu boli tak rozpísaní :d

Link to comment
Share on other sites

Ratchet, když už tu tak začínáš psát, můžu se tě zeptat kolik máš let? Jestli to teda neumíš ukázat jen na prstech.

15....

 

Tak nám řekni rodné číslo z občanky :d

 

tj jasne ece čo chceš vedet kde bívam , kam chodím do školy , moje pravé meno ,.... "lol" "lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...