Jump to content

[Klan] fO. 'FUCK OFF' " obnova po rozpadu "!


rEf

Recommended Posts

Informace:

 

Název: Fuck Off

TAG: fO.

Zápasy: http://www.fuck-off.mzf.cz/viewpage.php?page_id=10

Team: http://www.fuck-off.mzf.cz/viewpage.php?page_id=2

Zakladatel: rEf

Web: http://www.fuck-off.mzf.cz/news.php

 

Oč de?:

 

Po rozpadu klanu fO. začínáme znovu a hledáme hráče! Je jedno jestly neumíte skill team bude rozdělen na ' Vedení, Skilleři, 4Fun ' pokud máte zájem do 4fun bo skillu(vyskoušíme) pište na " [email protected] " ve tvaru:

 

Nick:

Kontakt(icq pokud možno):

Sekce:

Jak dlouho hrajete?:

Dokážete být aktivní jak na webu tak v klanu?:

 

To je vše s pozdravem rEf.

Link to comment
Share on other sites

1. Prase sem já :)

2. Funguje jen na mozille ... na ( 100% ) alespon sem na mozille zatim nenašel chybu vy chytráci ... :)

Link to comment
Share on other sites

1. Prase sem já :)

2. Funguje jen na mozille ... na ( 100% ) alespon sem na mozille zatim nenašel chybu vy chytráci ... :)

souhlasím, díval jsem taky a nic jsem nenašel..

Link to comment
Share on other sites

A komu to cpeš? :d Radši zahod to bongo bo tvoja mam je pawnerka :d Btw mě učil ACL fol skill + když sem zakládal fO nepomyslel sem na to ... :p

Link to comment
Share on other sites

Další chytrák co má operu nebo IE ...

Stránka má být optimalizovaná minimálně pro 5 základních prohlížečů. Internet Explorer, Opera, Firefox, Chrome a Safari. Tvoje odpověď "Další chytrák co má operu nebo IE ..." je nechutná a dosti amatérská. Pokud neumíš nakodovat web tak, aby se jen s prominutím "posrané" písmo zobrazovalo správně, tak to radši ani nedělej. Protože dneska si nikdo kvůli tobě nebude stahovat nebo otevírat FF. Má ti to prostě fungovat a tečka. Hold se takových narážek nevyvaruješ. Hoj.

Link to comment
Share on other sites

Hold nemužu za to že pulka prohlížeču je postíženejch ... Asi takhle Ingitone ten web nemá první vzhled už to tam mam tak zamotané že nejde ani přehodit na novou adresu ' sem skoušel ' :) A nemám chut ' žádnou ' spravovat si to na IE, Operu ' tam to de jak štakš ' nebo Safari ' kktina ' hold bud si pořid firefox bo si jeb do někoho jiného ...

Link to comment
Share on other sites

Hold nemužu za to že pulka prohlížeču je postíženejch ... Asi takhle Ingitone ten web nemá první vzhled už to tam mam tak zamotané že nejde ani přehodit na novou adresu ' sem skoušel ' :) A nemám chut ' žádnou ' spravovat si to na IE, Operu ' tam to de jak štakš ' nebo Safari ' kktina ' hold bud si pořid firefox bo si jeb do někoho jiného ...

 

děláš web pro sebe nebo pro veřejnost? Uvažuj než si podkopeš půdu pod nohama. Pokud chceš psát prasečiny, pořiď si chrome, tam můžeš psát takový prasečiny že to nakonec bude stejně správně. Nikdo tě nenutí do optimalizace pro internet explorer, ať si uživatlé trpí, ale prohlížeče jako je Google chrome, opera & firefox by měli být optimalizované.

 

EDIT: bojíš se reality že to chceš zamknout?

Link to comment
Share on other sites

Žádný prohlížeč není postižený, maximálně internet explorer, ale z hlediska stavby, apod.. nikdy jsem neměl s žádným problém, aby zobrazoval špatně diakritiku. Není to chyba vyhledávačů, ale tebe. Jsi prase

Link to comment
Share on other sites

Žádný prohlížeč není postižený, maximálně internet explorer, ale z hlediska stavby, apod.. nikdy jsem neměl s žádným problém, aby zobrazoval špatně diakritiku. Není to chyba vyhledávačů, ale tebe. Jsi prase

 

"lol"

Si mu dal

:prase:

"lol"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...