Jump to content

c# Auto-Launcher


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Program na stejném principu jako .bat soubor od uživatele paulie2907 (díky za nápad.. Tvoje řešení potřebovalo ale soubory třetí strany ;) )

 

Při kompilaci souboru v pawnu vezme soubor nastrčí ho do vámi zvolené složky, spustí server a zapne sa-mp klienta pro připojení na server..

 

Instalace:

Nakopírovat soubor "Auto-Launcher.exe" do složky s pawnem a spustit. Soubor vás upozorní na první spuštění a nabídne vám nastavení. Soubor si poté sám upraví složku programu pawno a založí základní klíče v registru pro svoji funkčnost.. Poté stačí zapnout jakýkoliv váš script, zkompilovat ho pomocí F5 a pokud váš script neobsahuje chyby nebo varování tak se spustí server a sa-mp klient..

 

Uninstall:


  • [*:3uyhlu8t]Smazat soubor "pawncc.exe"
    [*:3uyhlu8t]Přejmenovat soubor "comp.exe" na "pawncc.exe"
    [*:3uyhlu8t]Ze složky "Auto-Launcher" vytáhnout zálohu a dát ji do složky s pawnem místo "settings.ini"

 

Download:

http://ffredyk.ic.cz/C/Auto-Launch.exe

 

Taky vás upozorňuju, že je to zatím BETA a může obsahovat chyby..

Jelikož tu uplatňuju více různých funkcí C# a někdo by se chtěl podívat na zdroják, tak je tu ta možnost pokud mi napíše a dokáže, že se o C# zajímá..

Link to comment
Share on other sites

koukal jsem do zdrojáku. jednoduché, účinné a bezpečné řešení. jen tak dál.

 

Ověřil jsem zdroják programu, není v něm nic škodlivého

 

 

----

Console.WriteLine("V modu mas chyby nebo warningy ;)");

Možná by nebylo na škodu napsat ty jednotlivé errory a varningy do konzole nad tu hlášku. Co myslíš?

 

----

private string regPath = @"HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\PwnAL";

Ještě bych měl jednu prosbu, nepoužívej prosím registry. Snaž se to nastaavení ukládat třeba do ini konfiguráku protože jinak může ten program na Windows Vista a Windows 7 požadovat při každém spuštění práva správce (někde to požaduje, jinde ne. podle nastavení systému)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
koukal jsem do zdrojáku. jednoduché, účinné a bezpečné řešení. jen tak dál.

 

Ověřil jsem zdroják programu, není v něm nic škodlivého

 

 

----

Console.WriteLine("V modu mas chyby nebo warningy ;)");

Možná by nebylo na škodu napsat ty jednotlivé errory a varningy do konzole nad tu hlášku. Co myslíš?

 

----

private string regPath = @"HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\PwnAL";

Ještě bych měl jednu prosbu, nepoužívej prosím registry. Snaž se to nastaavení ukládat třeba do ini konfiguráku protože jinak může ten program na Windows Vista a Windows 7 požadovat při každém spuštění práva správce (někde to požaduje, jinde ne. podle nastavení systému)

 

1. Díky za pochvalu :)


2. Já to tam prve měl :o, něco my tam nešlo a asi jsem to omylem smazal.. Předělám a upnu znova... (Je to přeci jen ta BETA a pár těch chybek to mít prostě musí :d )

 

EDIT: Ale já to mám hned po tím: Console.Write(output);

O kousek nad tím je: string output = comp.StandardOutput.ReadToEnd();


3. Ok, mě šlo o to si ty registry vyzkoušet, jak to funguje a jakou to má použitelnost..

Link to comment
Share on other sites

Použitelnost Registrů je nulová.

Jinak pokud bys neveděl kam narvat to .ini tak třeba do Environment.SystemDirectory aneb C:\WINDOWS\system32, to jen kdybys měl problémy to narvat třeba do stejný složky jako ten program, stejně už odpovídám určitě pozdě...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Použitelnost Registrů je nulová.

Jinak pokud bys neveděl kam narvat to .ini tak třeba do Environment.SystemDirectory aneb C:\WINDOWS\system32, to jen kdybys měl problémy to narvat třeba do stejný složky jako ten program, stejně už odpovídám určitě pozdě...

 

Pozdě, ale přece... Dík za typ... Třeba se to někdy využije...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...