Jump to content

[Grafika]Design


Psychedelic

Recommended Posts

mentoss":1k82s2mp]celkem pěknej design , ale možná by to chtělo vyplnit tu černou plochu Ikdyz ta se vyplni az to bude nacodovany :d

 

asi tak já už nevěděl co tam dát tak sem to nechal černý :d

Link to comment
Share on other sites

0/10 moc jednoduché a nedokončené

v jednoduchosti je krása :d

to máš sice pravdu, jenže je jednoduchost a jednoduchost, tohle je jednoduché ale zdaleka ne krásné :|

Link to comment
Share on other sites

0/10 moc jednoduché a nedokončené

v jednoduchosti je krása :d

to máš sice pravdu, jenže je jednoduchost a jednoduchost, tohle je jednoduché ale zdaleka ne krásné :|

 

můžu vidět nějakej tvůj výtvor? (neber to jako narážku nebo něco sem zvědavej)

Link to comment
Share on other sites

můžu vidět nějakej tvůj výtvor? (neber to jako narážku nebo něco sem zvědavej)

Možná sem něco dám, ale tady nejde o mě. Chápu že se ti nelíbí můj názor,ale když napíšeš ke svému výtvoru že ti došla fantazie a pak chceš dobré hodnocení, už to není dobré. Nikdy to nepřiznávej,protože se pak na to lidé dívají jinak. ;) Hledají spíš chyby než dostatky

Link to comment
Share on other sites

můžu vidět nějakej tvůj výtvor? (neber to jako narážku nebo něco sem zvědavej)

Možná sem něco dám, ale tady nejde o mě. Chápu že se ti nelíbí můj názor,ale když napíšeš ke svému výtvoru že ti došla fantazie a pak chceš dobré hodnocení, už to není dobré. Nikdy to nepřiznávej,protože se pak na to lidé dívají jinak. ;) Hledají spíš chyby než dostatky

 

Díky za radu :) a mě nevadí tvoje hodnocení sem spíš rád je to lepší než když mi každej napíše 10/10 a já pak nevím na co si mám příště dávat pozor :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...