Jump to content

c# Zamkněte si plochu když jdete pryč -> Verze 2!!


Patrony

Recommended Posts

Nazdárek,

každý den si udělám nějaký program, dnes jsem udělal program, se kterým si můžete zaheslovat přístup na PC, aniž by jste se museli odhlašovat.

 

Když program spustíte poprvé, zadáte nové heslo, potvrdíte a dáte Start. Zobrazí se průhledná vrstva přez kterou nepůjde ovládat PC, uprostřed je textový box kam zadáte předtím zadané heslo, potvrdíte Enterem a program se vypne.

 

Jako rozšíření jsem přidal nastavení průhlednosti...

Podržíte Ctrl a +, nebo Ctrl a - (Ctrl a Plus na Num. klávesnici, Ctrl a Minus na Num. klávesnici). Díky, vyzkoušejte a napište kdyžtak chybky... díky.


 

Takže, po pár úpravách a chybách co jste mi sem oznámili, jsem se vynasnažil všechno opravit (odstraněno klikání myši, lépe vyřešeno skrývání kurzoru aj..).

 

Program požaduje správce automaticky, přidal jsem pár nových funkcí.

 

V programu můžete měnit heslo, nastavit si zda ho chcete spouštět po startu windowsu.

 

Když spustíte program poprvé bude to po vás požadovat New password, tedy heslo pro odemknutí. Poté co ho zadáte kliknete na tlačítko Submit a heslo se uloží.

 

Uzamčení plochy zapnete tlačítkem Start. Když budete mít plochu zamčenou tak výchozí barva je černá a průhlednost 80%. Když do kolonky s textem zadáte vaše heslo, můžete měnit:

1) Průhlednost

Ctrl + Num+ snížíte průhlednost

Ctrl + Num- zvýšíte průhlednost

 

pro ty co nemají numeriku můžete použít

 

Ctrl + Q pro snížení průhlednost

Ctrl + W pro zvýšení průhlednosti

 

2) Barvu

 

Ctrl + P můžete měnit barvu - barvy se stále opakují je jich tam asi 11

 

Vyzkoušejte, ohodnoťte a hlavně pište případné chyby! Díky ;)

 

NOVÝ DOWNLOAD

Screeny->

http://img714.imageshack.us/i/prvni.png/

http://img560.imageshack.us/i/druhy.png/

Link to comment
Share on other sites

Taková "podobná" funkce je již ve windows. Můžete si u screensaveru nastavit heslo. To funguje tak, že jakmile vám tam naskočí šetřič obrazovky a vy hejbnete myší, bude to po vás vyžadovat heslo. Takže to defakto plní úplně totožnou funkci...

Link to comment
Share on other sites

Taková "podobná" funkce je již ve windows. Můžete si u screensaveru nastavit heslo. To funguje tak, že jakmile vám tam naskočí šetřič obrazovky a vy hejbnete myší, bude to po vás vyžadovat heslo. Takže to defakto plní úplně totožnou funkci...

Takovou funkci neznám, každopádně ještě na tom zapracuju a nevyrovná se to tomu ;)

 

Samozřejmě toto je pro hodně lidí naprosto zbytečná věc, ale dělal jsem to hlavně pro sebe a přišlo mi dobrý to dát i pro ostatní :)

Link to comment
Share on other sites

Je tam pojistka když vypnu přes Procesy ten program? :d

Nevypneš... navíc teď dodělámám verzi 2 tuhle je ještě možnost ukončit, ta druhá bude mít mnohem víc funkcí a bude mnohem bezpečnější..

Link to comment
Share on other sites

Je tam pojistka když vypnu přes Procesy ten program? :d

Nevypneš... navíc teď dodělámám verzi 2 tuhle je ještě možnost ukončit, ta druhá bude mít mnohem víc funkcí a bude mnohem bezpečnější..

Bude prdel až se to zasekne a už si počítač neodemkneš :d Pak jedině restartovat.

Link to comment
Share on other sites

blbější program jsem neviděl.

 

Pro ty, kteří mají nabídku Start nahoře: ani to nepouštějte, už se nepřihlásíte zpátky.

 

 

Postavils ten program tak dementně, že posobuvá donekonečna myšku do levého horního rohu a donekonečna tam kliká (u mě na počítači tedy kliká na nabídku start a díky tomu už se nepřihlásím zpátky)

Link to comment
Share on other sites

Hele a ete by to chtelo udelat nakou funkcni kdyz zapomenu heslo aby si treba obnovil heslo tim ze tam napise tajne slovo treba pawno a ukaze mu to heslo pac ja zapominam paswordy porad :d

Link to comment
Share on other sites

Hele a ete by to chtelo udelat nakou funkcni kdyz zapomenu heslo aby si treba obnovil heslo tim ze tam napise tajne slovo treba pawno a ukaze mu to heslo pac ja zapominam paswordy porad :d

si ho napis na papirek a prilep si to na monitor =D =D =D

Link to comment
Share on other sites

Hele a ete by to chtelo udelat nakou funkcni kdyz zapomenu heslo aby si treba obnovil heslo tim ze tam napise tajne slovo treba pawno a ukaze mu to heslo pac ja zapominam paswordy porad :d

si ho napis na papirek a prilep si to na monitor =D =D =D

Myslim ze to si radsi heslo nedavej :d

 

-- pát 28. led 2011 22:03:09 --

 

Hele a ete by to chtelo udelat nakou funkcni kdyz zapomenu heslo aby si treba obnovil heslo tim ze tam napise tajne slovo treba pawno a ukaze mu to heslo pac ja zapominam paswordy porad :d

si ho napis na papirek a prilep si to na monitor =D =D =D

Myslim ze to si radsi heslo nedavej :d

Link to comment
Share on other sites

Nazdárek,

každý den si udělám nějaký program, dnes jsem udělal program, se kterým si můžete zaheslovat přístup na PC, aniž by jste se museli odhlašovat.

 

Když program spustíte poprvé, zadáte nové heslo, potvrdíte a dáte Start. Zobrazí se průhledná vrstva přez kterou nepůjde ovládat PC, uprostřed je textový box kam zadáte předtím zadané heslo, potvrdíte Enterem a program se vypne.

 

Jako rozšíření jsem přidal nastavení průhlednosti...

Podržíte Ctrl a +, nebo Ctrl a - (Ctrl a Plus na Num. klávesnici, Ctrl a Minus na Num. klávesnici). Díky, vyzkoušejte a napište kdyžtak chybky... díky.


 

Takže, po pár úpravách a chybách co jste mi sem oznámili, jsem se vynasnažil všechno opravit (odstraněno klikání myši, lépe vyřešeno skrývání kurzoru aj..).

 

Program požaduje správce automaticky, přidal jsem pár nových funkcí.

 

V programu můžete měnit heslo, nastavit si zda ho chcete spouštět po startu windowsu.

 

Když spustíte program poprvé bude to po vás požadovat New password, tedy heslo pro odemknutí. Poté co ho zadáte kliknete na tlačítko Submit a heslo se uloží.

 

Uzamčení plochy zapnete tlačítkem Start. Když budete mít plochu zamčenou tak výchozí barva je černá a průhlednost 80%. Když do kolonky s textem zadáte vaše heslo, můžete měnit:

1) Průhlednost

Ctrl + Num+ snížíte průhlednost

Ctrl + Num- zvýšíte průhlednost

 

pro ty co nemají numeriku můžete použít

 

Ctrl + Q pro snížení průhlednost

Ctrl + W pro zvýšení průhlednosti

 

2) Barvu

 

Ctrl + P můžete měnit barvu - barvy se stále opakují je jich tam asi 11

 

Vyzkoušejte, ohodnoťte a hlavně pište případné chyby! Díky ;)

 

NOVÝ DOWNLOAD

Screeny->

http://img714.imageshack.us/i/prvni.png/

http://img560.imageshack.us/i/druhy.png/

Link to comment
Share on other sites

tvl už mi matka nebude psat mojí mladé když budu např ve vaně :d thx patrone :d

 

-- sob 29. led 2011 0:12:53 --

 

tvl už mi matka nebude psat mojí mladé když budu např ve vaně :d thx patrone :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...