Jump to content

BestTuts.eu | Design


pr3d4t0r

Recommended Posts

Guest stecinsky
Pěkné, lepší než ty hnusy od stetinsky.

 

 

Bral bych hnusy, ale stetinsky? Nauč se číst a pak něco piš!

PS: jsem začátečník

 

 

PREDATOR: Hezké, jak dlouho děláš designy? 9/10

Link to comment
Share on other sites

Pěkné, lepší než ty hnusy od stetinsky.
Bral bych hnusy, ale stetinsky? Nauč se číst a pak něco piš!

Já udělám překlik a tady pán se posere :d

Link to comment
Share on other sites

Takže ten header je pekný a hlavne to dvoj farebné písmo ten prihlasovací panel je zas nahore a to je trošku nedisciplinované ale pre tento design sa to fakt hodí čiže pekné pod tým tie farebné linky že zaregistrovať účet to sú pekné farebné takže nemám tu čo riešiť dalej ten panel bude pekný zelený to bi sa tam celkove hodilo čiže pekné registrácia domény tk aj tie redakčné systémy aj tie články aj panely sú dobré lenže nebude tam miesto tých panelov redakčních systémov niaká reklama? alebo to tam budú takto odkazy? no je to na ťebe ale aj to vyzerá pekne pretože je to farebné aj ten shoutbox je pekný pretože zelený nick ale tie texty v tom si si mohol odpustiť :d tý parneri aha takže na tých paneloch budú redakčné systémy a tu panely takže pekné v tej petičke sú tie infórmácie dobre dané tak vedla seba ako keby to boli panely a to sa mi lúbi niečo ako databáza SA:MP serverov od synbianu takže design Hodnotenie: 7/10

Skúsený designár

Link to comment
Share on other sites

Takže ten header je pekný a hlavne to dvoj farebné písmo ten prihlasovací panel je zas nahore a to je trošku nedisciplinované ale pre tento design sa to fakt hodí čiže pekné pod tým tie farebné linky že zaregistrovať účet to sú pekné farebné takže nemám tu čo riešiť dalej ten panel bude pekný zelený to bi sa tam celkove hodilo čiže pekné registrácia domény tk aj tie redakčné systémy aj tie články aj panely sú dobré lenže nebude tam miesto tých panelov redakčních systémov niaká reklama? alebo to tam budú takto odkazy? no je to na ťebe ale aj to vyzerá pekne pretože je to farebné aj ten shoutbox je pekný pretože zelený nick ale tie texty v tom si si mohol odpustiť :d tý parneri aha takže na tých paneloch budú redakčné systémy a tu panely takže pekné v tej petičke sú tie infórmácie dobre dané tak vedla seba ako keby to boli panely a to sa mi lúbi niečo ako databáza SA:MP serverov od synbianu takže design Hodnotenie: 7/10

Skúsený designár

Ty houby víš kdo je zkušenej a kdo je amatér.

Link to comment
Share on other sites

IngnitionCZ, a ty to vieš čo?

To, že to čistě teoreticky neví on, neznamená, že neví, že jsi úplnej deb*l, kterej tomu nerozumí. Pardon za ta slova, ale nenacházím jiná.

 

Honza je skoro dvakrát starší, než jsi ty. Má tím pádem větší zkušenosti a grafiku asi i umí. Souhlasím s ním, že ty bys fakt neměl hodnotit, kdo je jaký designer, protože to bys musel mít mnohem větší respekt a být fakt borec v oboru grafiky.

Link to comment
Share on other sites

Každý môže hodnotiť design každý má nato právo takže bud ticho

Design může každý.

Ale taková lama jako ty nemůže hodnotit, kdo je jak zkušený. Ten design je lehce podprůměrný - mé hodnocení: viděl jsem mnohem lepší, ale i několikanásobně horší. Kostra je pěkná, ale je nevýrazný, nedokončený. Ještě na něm zapracuj

A nerozkazuj mi prcku.

Link to comment
Share on other sites

Dobre tak teraz mi povedz jak sa chovám napísal som hodnotenie k designu a ty mi tu zas hovoris blbosti ze preco som a ze ja vôbec nic neviem o designu neni to snad moja vec co napisem ign a ty sa to toho musis vzdy srat vsade kde som ja si tu ovela kratsie jak ja tak bi si sa mohol prestat stale srat do mojich veci si tu len nato aby si reklamoval svoj hosting a stale tu do niekoho ripes ako hovoril cniry v chate kazdemu tu tykas je to normalne?

Link to comment
Share on other sites

Dobre tak teraz mi povedz jak sa chovám napísal som hodnotenie k designu a ty mi tu zas hovoris blbosti ze preco som a ze ja vôbec nic neviem o designu neni to snad moja vec co napisem ign a ty sa to toho musis vzdy srat vsade kde som ja si tu ovela kratsie jak ja tak bi si sa mohol prestat stale srat do mojich veci si tu len nato aby si reklamoval svoj hosting a stale tu do niekoho ripes ako hovoril cniry v chate kazdemu tu tykas je to normalne?

Ty jsi hovnocuc, nezajímáš mě. Nicméně zastal jsem se Honzy.

Já se neseru, maximálně vtírám.

Pavel jen konstatoval, že si občas někdo stěžuje. Je jasné, že pokud budu mluvit upřímně, tak si na mě jedinci jako ty budou stěžovat.

 

PS: Já myslel, že tu tykají všichni. Pokud chcete vašnosto, budu vám vykat.

Link to comment
Share on other sites

Takže ten header je pekný a hlavne to dvoj farebné písmo ten prihlasovací panel je zas nahore a to je trošku nedisciplinované ale pre tento design sa to fakt hodí čiže pekné pod tým tie farebné linky že zaregistrovať účet to sú pekné farebné takže nemám tu čo riešiť dalej ten panel bude pekný zelený to bi sa tam celkove hodilo čiže pekné registrácia domény tk aj tie redakčné systémy aj tie články aj panely sú dobré lenže nebude tam miesto tých panelov redakčních systémov niaká reklama? alebo to tam budú takto odkazy? no je to na ťebe ale aj to vyzerá pekne pretože je to farebné aj ten shoutbox je pekný pretože zelený nick ale tie texty v tom si si mohol odpustiť :d tý parneri aha takže na tých paneloch budú redakčné systémy a tu panely takže pekné v tej petičke sú tie infórmácie dobre dané tak vedla seba ako keby to boli panely a to sa mi lúbi niečo ako databáza SA:MP serverov od synbianu takže design Hodnotenie: 7/10

Skúsený designár

Ty houby víš kdo je zkušenej a kdo je amatér.

 

No asi tak.

 

Danny a co ze je tu Lukas Valenta kratsi dobu jak ty? To znamena ze ses nejakej kral?

Ja jsem tu taky dele nez ty, a koukni se na svoje prispevky a na moje.

Link to comment
Share on other sites

A zas do toho pleties prispevky teraz sa pozri na tvoju aktivitu na fore a na moju...

Ty nechápeš že to vůbec není o aktivitě ! Ty si prach prostej SPAMER... Si tu skoro stejne dlouho jako já (teď myslím tenhle tvůj profil, ne ty předchozí co ti samzali) a máš čtyřnásobně víc příspěvků... a to já jsem aktivní až dost. Je to normální ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...