Jump to content

[TV] SHOW Pana Inženýra


Ingnition

Recommended Posts

Zdravím,

poslední dobou od vás čtu pořád otázky, zda bude pořad nebo ne. Tímto příspěvkem bych vás chtěl seznámit s aktuálním stavem.

 

Prvně se vrátím k poslednímu vysílání před 14 dny. Tento tzv. Pilotní Díl pořadu SHOW Pana Inženýra (archiv pořadu naleznete zde: http://www.livestream.com/ipgtv/video?c ... m=ui-thumb) byla jednoduše co se po divácké stránce týče, katastrofou. Pořad sledovalo ustáleně 4 lidi a později už pouze 3. Kvůli tomu se nepodařilo naplnit obsah, který jsem měl v plánu a proto jsem z toho udělal takový menší talkshow s RockY.Balboa. V pořadu jsem se defakto společně seznamovali, což nás vede k další věci.

 

Další díly tohoto pořadu bych chtěl uvádět společně s RockY.Balboa. Jelikož po pilotním dílu jsem zjistil, že se sním docela dost dobře kecá a myslím, že by to byl jediný plus pro pořad, a mnohem větší kus zábavy.

 

Vzhledem k těmto okolnostem je potřeba si i pořad dobře předem připravit. To ovšem zapříčiní, že můžete pořad vidět třeba jednou za 14 dní. Opravdu záleží na určitých okolnostech. Přesto se budu snažit pořad vysílat každou Sobotu o půlnoci. Pokud ovšem bude katastrofická sledovanost (jako u pilotního dílu) u 3 posledních dílů, tak s vysíláním a celým pořadem skončím.

 

Další informace o příštím vysílání dostanete již brzy. Díky.

Link to comment
Share on other sites

Určitě ano, moje slovo máš já sem řekl že když bude třeba, tak do toho pujdu na 100% což hodlám taky dodržet.

 

Stačí pouze napsat kdy a jak..

 

Přesně jak si tu již psal, chce si něco připravit aby jsme nekecali celou dobu jen do větru, samozřejmě určitě tam budeme mluvit i o něčem nepřipraveném ale mít nějaké téma popř otázky na které se budeme vzájemně ptát nebo zjišťovat, komentovat a podobně.Určitě do této Show půjdu znova a rád ti pomohu.

 

Zjistil sem že si v celku dost fajnový člověk, s kterým se dá pěkně pokecat i mimo Skype. ;)

Link to comment
Share on other sites

Já taky jsem se díval až druhý den ráno na pilotní díl, jelikož jsem byl na kalbě a ujel mi autobus tak jsem to nestihl.

Pokuď nikam nepůjdu nebo někam půjdu a neujede mi autobus tak se budu dívat :)

Link to comment
Share on other sites

Akurát pozerám reprízu.. Celkom fajn. Rocky má krutý smiech :d Dúfam, že stihnem v sobotu live (ak teda bude).. :)

 

(Najviac bolo, keď Rocky hovoril o tom mutovaní a potom s tými steroidmy :d )

Link to comment
Share on other sites

Nechte to prosadit do tv jako kanál pak budem koukat :d :D :d

Rozhodně lepší než Tisíc a jedna noc "lol"

tjn ... ale nova by to mohla vysílat když za chvíli bude nebude mít co :d když skoro všichni herci jim přechází na primu

Link to comment
Share on other sites

Nechte to prosadit do tv jako kanál pak budem koukat :d :D :d

Rozhodně lepší než Tisíc a jedna noc "lol"

tjn ... ale nova by to mohla vysílat když za chvíli bude nebude mít co :d když skoro všichni herci jim přechází na primu

 

Kecáte ho*na, já mám smích na dvě věci :d

Link to comment
Share on other sites

Kecáte ho*na, já mám smích na dvě věci :d

 

Oprava.. Máš strašne krutý smiech :d Nemusí byť ani show vtipná a keď sa zasmeješ tak hneď výbuch XD

Link to comment
Share on other sites

Kecáte ho*na, já mám smích na dvě věci :d

 

Oprava.. Máš strašne krutý smiech :d Nemusí byť ani show vtipná a keď sa zasmeješ tak hneď výbuch XD

Tak to díky, Marve uvidíme ;)...

 

Vždy když sem tě přemlouvat jestli jdeš volat, našel si nějakou výmluvu nebo (zamínku).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...