Jump to content

[Design] Grafický návrh Hosting


TommyDesign

Recommended Posts

Především když čteš tyto slova chtěl bych ti říci že sem tady novej a že se v Grafice pohybuju necelý půl rok.Toto je můj asi 3 design který sem se uvedl tady zveřejnit.

 

Prosím vás o hodnocení 0/10

Ještě to není konečné upravím akorát ještě ty novinky a myslím že to pude novinek si moc nevšímejte ty ještě nejsou na 100% dodělané.

http://www.upnito.sk/0/dfyktc8ja8bzgnkcbdr5uxsca5u2c9nf.png

 

 

Díky.:)

Link to comment
Share on other sites

mxco[":olsqtxei]Líbí se mě jen to logo. Ale že i do grafických návrhů musíte cpát větu "Powered by PHP Fusion".

 

 

Proč by to tam nemělo být ?

 

pokud běží jakákoliv "hostingová společnost" na FREE systému, jako je php-fusion, tak jde vidět jejich neprofesionalita.

Link to comment
Share on other sites

Je fakt, že je to konečně něco, co se i nějakým způsobem tady odsud liší. Ale přesto se mi to až tak moc nezamlouvá. Jsou tam prvky, které jsou pěkné. Ale většina je zas odfláknutá, bez smyslu a jsou nudný.

 

Co mě se na tomhle celém návrhu líbí jsou ty tabulky "ApocaLypse, Larekosword atd...". To se mi líbí. Ale tím to asi končí.

 

Logo - snaha něco vytvořit, ale je to furt jedno a to samí brdo. Navíc ta korunka je pěkně hnusně scvrknutá. Fujky. A pak nějakej pokus o toho modrýho hybrida :d Ne to se mi tam vůbec nehodí a je totální oničem. Nevím proč se slogan hostingu zmenšuje a zmenšuje.

 

Header - nestojí ani za starou belu. To je fakt otřesné.

 

Menu - To docela ujde, zajímavě ukončovaný.

 

Tabulky - Paráda.

 

Novinky - ble = nevyužitej prostor = opravuješ

 

Patička - myslím že zbytečně velká. Podstatě patička neni nejdůležitější věc na celé stránce, a přitom je stejně velká jako header. Nepochopim. Tam stačí hodit kdo na co má práva, zmenšené logo a je to. Ne takové ohromné místo zaplácané patičkou.

 

Verdikt: 1/1O

Link to comment
Share on other sites

Je fakt, že je to konečně něco, co se i nějakým způsobem tady odsud liší. Ale přesto se mi to až tak moc nezamlouvá. Jsou tam prvky, které jsou pěkné. Ale většina je zas odfláknutá, bez smyslu a jsou nudný.

 

Co mě se na tomhle celém návrhu líbí jsou ty tabulky "ApocaLypse, Larekosword atd...". To se mi líbí. Ale tím to asi končí.

 

Logo - snaha něco vytvořit, ale je to furt jedno a to samí brdo. Navíc ta korunka je pěkně hnusně scvrknutá. Fujky. A pak nějakej pokus o toho modrýho hybrida :d Ne to se mi tam vůbec nehodí a je totální oničem. Nevím proč se slogan hostingu zmenšuje a zmenšuje.

 

Header - nestojí ani za starou belu. To je fakt otřesné.

 

Menu - To docela ujde, zajímavě ukončovaný.

 

Tabulky - Paráda.

 

Novinky - ble = nevyužitej prostor = opravuješ

 

Patička - myslím že zbytečně velká. Podstatě patička neni nejdůležitější věc na celé stránce, a přitom je stejně velká jako header. Nepochopim. Tam stačí hodit kdo na co má práva, zmenšené logo a je to. Ne takové ohromné místo zaplácané patičkou.

 

Verdikt: 1/1O

 

 

 

Cením si tvého názoru a teda to skusím ještě překopat :)

Link to comment
Share on other sites

pokud běží jakákoliv "hostingová společnost" na FREE systému, jako je php-fusion, tak jde vidět jejich neprofesionalita

 

Osobně si myslím že toto tvrdit je trochu přitažené za vlasy,ovšem to je jen muj názor.

 

K designu je to docela pěkné... libí se mi odvaha použít barvy a první polovina je velice slušná ale footer+novinky to je k pláči... 8/10

 

Souhlasil bych, ale taky přece když už se provozuje něco na získaní zisků ( prodej herních serverů, webhosting ) tak by se mělo i investovat do vlastního-kvalitního webu. Kadý hosting, na kterém poznám free CMS mě odpuzuje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...