Jump to content

[CLAN][IB]/Ignoring Bastards SA-MP0.3C


Guest D@viD

Recommended Posts

Ignoring Bastards

 

7.jpg

 

1.png

 

3.gif

5.gif

 

Ignoring Bastards

 

Název klanu :Ignoring Bastards

 

Aktualní Klanový Tag :[iB]

 

Datum založení :01.12.2009

 

Zakladatelé : D@viD

 

Webside:http://ib.txserver.cz/

 

Server:

default.png

 

default.png

 

Aktualní vedení klanu

CL D@viD

CL

ACL

 

SA-MP:squad

Don-D@viD

Sgarrista-MolteS

Picciotto-Skill_Demo

Picciotto-BadBoy

Newbia-Onder.cz

 

 

Hodnsoti

1. Capo di Tutti Capi (Šéf šéfů)

2. Capo di Capi Re (Král šéfa šéfů, označuje respektovaného starého, nebo už vysloužilého člena)

3. Don (Hlava rodiny )

4. Capo Crimini (Kriminální šéf, Don ? hlava kriminální rodiny)

5. Boss (Šef )

6. Underboss (Podšéf)

7. Consigliere (Poradce)

8. Capo (Kápo, Kapitán)

9.Sgarrista (běžný člen rodiny)

10. Soldier (Voják)

11.Picciotto (střelec)

12. Associate (Společník, nezapsaný člen)

13. Outsider (je mimo rodinu, ale spolupracuje s ní)

14. Newie/Recruit (Bažant /Nováček 14 dní až 1 či dva měsíe zkušební doba Nováček v zaučení_ z klan tagem [iBr]

 

 

Historie

Jak jsme vzniklo IB ? Jednoho dne jsem si psal z člověkem kterého si nesmírně vážím a pro klan AW udělal nejvíce od začátku Sa-Mp scény. Asi všichni znáte člověka z nickem Stiff , legenda která bývala v 0.1 sa-mp nejlepší hráčem na světě, a ani sám Dr.Vibrator se mu nevyrovnal. Psali jsme si a bavili jsme se o GTA 4 , hodili jsme řeč o tom jestli bude v GTA4 obnoveno AW a nebo už ho nechá v klidu odpočívat ,v pokoji. Došli jsme na stejný názor že AW už je legend klan který bude patřit ke špičkám který mají taky svůj pomník . Jelikož po roce nehraní jsem se chtěl postavit na svoje nohy tak jsem nosil vymyšlený klan tag IB a autorem je Zdenek teda (Stiftem) . Klan IB měl být klan jen tak pro zábavu v GTA4 .,kde se lidi sejdou a jen tak zahrají , nemělo to být nic vážného . Dlouho jsem přemýšlel jak by se tenhle klan jmenoval , a tak Ignoring Bastards jako název mě přišel dost inteligentní oproti ostatním klanům co existují .sme klan který nechce vyvolávat konflikty ani problémy , a pokut něco takové nastane tak je to dílo pár ubohých lidi co chtějí z klanu dělat ten špatný a roznáší drby . Tohle je boj jejich ne náš , my si jedeme svoje at se stane co koliv. Vždy hrajeme Far-play a řídíme se pravidly co jsou v klaně nastolený . Pokut už jste členem tak už aj počítáme že nám budete věrně oddaný z tím tu vznikne velká rodina a dobra skupinka lidí která vydrží i kdyby nás tu mělo být pár

 

 

Naše heslo

 

Our goal is to mercilessly avenge deeds of those who deserve it, spread fear and vengeance to those who merit that."Ignoring Bastards

 

Znamená tohle : Našim cílem je nemilosrdně mstít činy těch co si to zaslouží , šírit strach a pomstu těm co je to souzeno . Ignoring Bastards

 

 

Profil

 

Přezdívka: D@viD

Domovská stránka: http://ib.txserver.cz/

Skutečné jméno: David

Pohlaví: muž

Věk: 24.01.1981 (29 roky)

Location: Czech Republic Praha

 

 

Klan: Ignoring Bastards [iB]

Klanová historie: [TDS] [TxS] [AW] [TSHC] [Art] [FOL] [RRS] [iB]

Procesor: 2.9

Základní deska: MSI

RAM: 3G

Monitor: Asus

grafická karta: GF 9800

Zvuková karta: Integrovana

Připojení: UPS

Klávesnice: Labtec

Myš: Trust

Podložka pod myš: Neni

Link to comment
Share on other sites

Bohužel jsem musel založit tuhle sekci znovu pro Sa-mp protože tu předešla co jsem měl někdo smazal a ještě zůstala na foru. Pro nechápavé hlavičky . Sa-MP a GTA IV:MP či GTA IV je velký rozdíl . No to jsou ty lidi co se pohybují jen na forum a o hraní Sa-mp které hraji 4, pul roku a GTA IV který jsem si koupil nedávno vědí velké kulové . Děkuji za pozornost

Link to comment
Share on other sites

Já samp hraji 4roky něco :) Jen nechápu naco děláš prezentace squadu když mužeš udělat jednu velkou klanu :) By si mohl chápat ... Děkuji za pozornost :)

Link to comment
Share on other sites

Já samp hraji 4roky něco :) Jen nechápu naco děláš prezentace squadu když mužeš udělat jednu velkou klanu :) By si mohl chápat ... Děkuji za pozornost :)

 

Ne do Sa-mp prezentace klanu jejen prezentace klanu SA_MP GTA IV kde je prezentace klanu v GTA IV !! Žadná kategorie taková tu na foru není :!: :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...