Jump to content

Vzhľad by Gabik :)


Gabik

Recommended Posts

Caute tak som tu s mojim prvym vzhladom co tu davam prosim ohodnotte neni to nic extra header som velmi nedokoncil neviem co tam dat este ale da sa zhodnotit.Dizajn som tak dal ku call of duty mi tak zapasovalo ale urcite sa da dat aj nieco ine :p

 

http://img593.imageshack.us/img593/268/dizajncopy.png

Link to comment
Share on other sites

Na první pohled kránné .. na další pohledy už to tak slavné není .. chce to doladit detaily. Taky se mi to zdá dost tmavé, hlavička o ničem.. 4/10

 

PS proc se to jmenuje desingcopy :d

Link to comment
Share on other sites

dosti slušné na první výtvor... pokračuj...zkus někdy kouknout na designy třeba amerických desingerou ktery maj styl a zkus udělat něco podobného..moc pěkné

Link to comment
Share on other sites

Neni to spatny ale ten text si mohl ztucnit podle me a ten header je celkem blby kdyz v pravo je panak a v levo je jen takovej obdelnik a v tom napis 8/10 na prvni to celkem de (muj nazor)

Link to comment
Share on other sites

Dikes vsetkym budem sa snazit zlepsovat dam na vase rady :p

 

Na první pohled kránné .. na další pohledy už to tak slavné není .. chce to doladit detaily. Taky se mi to zdá dost tmavé, hlavička o ničem.. 4/10

 

PS proc se to jmenuje desingcopy :d

 

Tak dizajn copy sa to vola preto lebo mi to ps tak ulozil :d

Link to comment
Share on other sites

Vypadalo to pěkně dokud sem se nezakoukal :d třeba bílý novinky do toho tmavího se vůbec nehodí nebo ty panely atd. ale na první práci je to slušný :) 7/10 (když beru to že je to tvoje první) ;)

Link to comment
Share on other sites

Nelíbí se mi to.. Velký panely jak kráva, nechápu proč, je to prázdný, beze smyslu a navíc to nemá žadnej řád.. je to tam naflákaný takže 0/10..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...