Jump to content

Klan desing ( Black )


Guest kfg

Recommended Posts

Ono to má nápad.. Na první pohled je to pěkné (i když ne zrovna pro klan :-D spíše něakej informační web kterej se neaktualizuje). Je to udělané vesměs pěkně jak jsem řekl a to co kazí celkovej průmer tohoto designu je styl použitého fontu a vůbec co se kolem textu týče (nemužu si vybavit to slovo :-D).

 

6/10)

 

// EDIT : Typografie se to jmenuje xDDD

Link to comment
Share on other sites

Po header pěkné (jen díky tomu menu) - 7/10

Pod headerem - hnus, zrůdnost a ohavnost 2/10

Lukáš Valenta by ma zaujímalo ako hodnotis design tvojho hostingu...

Link to comment
Share on other sites

Já osobně? Nehodnotím, nikde ho totiž na hodnocení nedáváme, není třeba. Je to počáteční verze, která vznikla ještě před mým vstupem do samp-hostu.

 

Dělá se nový, který by měl být lepší.

 

LV

Link to comment
Share on other sites

........

 

LV

 

Když nahlédneš trošku vlevo mužeš si povšimnout toho, že tvé jméno máš v jako tvůj nickname který všichni vidí tudíž se nemusíš podepisovat :) :) Ale je to tam machrovní co :)

 

VC

Link to comment
Share on other sites

........

 

LV

 

Když nahlédneš trošku vlevo mužeš si povšimnout toho, že tvé jméno máš v jako tvůj nickname který všichni vidí tudíž se nemusíš podepisovat :) :) Ale je to tam machrovní co :)

 

VC

Dostal jsi mě, je to opravdu machrovní :-)

 

Teď vážně, již jsem si na to navykl při komunikaci s klienty, dělám to automaticky.. Pakliže tě to urazilo, moc se ti omlouvám za mou troufalost.

Link to comment
Share on other sites

Daukejm každému za hodnotenie a berem si to aj k srdcu ked budem robiť dalši nauzaj ďakujem ;)

 

ps: to je horšie že neni nakodovaná napišem ti na to icq

Link to comment
Share on other sites

Moc se mi to nelíbí .. ten header je jen obrízek s ošklivým textem .. menu je lepší, ale zajímalo by mě jak by v tom nakódovaném vypadal ten hover. Ty panely jsou jen přechody nic víc nic míň.. 5/10

 

........

 

LV

 

Když nahlédneš trošku vlevo mužeš si povšimnout toho, že tvé jméno máš v jako tvůj nickname který všichni vidí tudíž se nemusíš podepisovat :) :) Ale je to tam machrovní co :)

 

VC

Dostal jsi mě, je to opravdu machrovní :-)

 

Teď vážně, již jsem si na to navykl při komunikaci s klienty, dělám to automaticky.. Pakliže tě to urazilo, moc se ti omlouvám za mou troufalost.

 

Našli se tu i větší frajeři co do každého příspěvku kopírovaly svůj podpis .. :)

Link to comment
Share on other sites

opravdu zatím moc dobrý grafik nejsi, chápeš několika prvků v PS třeba, ale to je vše. Grafika vzhledu ti zatím moc nejde, žím více budeš sledovat ty kvalitní, pěkné weby, tím více ti to půjde.

 

1/10 za snahu :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...