Jump to content

eMGame Portal Green


HackerxD

Recommended Posts

Tak tu je môj nový design MGAME Portal Green

 

môžete hodnoti? X / 10

 

Design je na predaj .

Kontakt

Skype : bossiny3

ICQ: 553-255-703 ale som viac na Skype

SS ne , moc často tu nesom .!

 

A môžete napísat aj co by ste tam upravili .

 

PS : Ak tu zase dajaky debilny pawnacky magor napíše že je to fake tak príde o tu svoju debilnu hlavu :d:boss:

 

Takže viac som už nechcel asi nic xD

Design by : TONY and X-Graphic.eu

http://img20.imageshack.us/img20/3246/mgamemax.png

Link to comment
Share on other sites

1x? co ti hrbe :d 1x levo 1x v pravo a pod ním 1x = 3x

 

Nelíbí se mě jak v levo máš squady a pak hned servery :) Také se mě nelíbí partneři dole ...

 

Jednoduše není to špatné jen chci dadat že spojené panely by vypadali lépe + u těch < udělat pozadí :)

Link to comment
Share on other sites

nice, mě se to líbí

když mám hodnotit x/10, tak ti dám 9/10

akorát ty šipky u hlavní novinky a tlačítko "viac" mě tam něják nepasuje, jinak fakt pěkný :d

Link to comment
Share on other sites

chýb jak maku že Največší Game portal koľko máš rokov ? čo sa týka vzhľadu je to moc priehľadné obrázky tam nesedia farba je celkom good ale nesedí tam takže môj verdikt

 

0/10

Link to comment
Share on other sites

Je to pekny celkem 6/10

 

chýb jak maku že Največší Game portal koľko máš rokov ? čo sa týka vzhľadu je to moc priehľadné obrázky tam nesedia farba je celkom good ale nesedí tam takže môj verdikt

 

0/10

 

To dokazes jen ty ze!

Link to comment
Share on other sites

Myslím že vzhledem k některým, kteří to dělají pomalu v Malování je 0/10 kravina..

 

Menu mi příjde velký a těch 150 šipek pro změnu obrazku/odkazu taky není nejelegantnější řešení :) 5/10

Link to comment
Share on other sites

ty si myslis ze vsetko budem hodnotit 10/10 to je krasa ... toto je jedna spatlanina ktorá sa nedá použiť ...

 

Udelej lepsi a pak machruj...

Pane Chytrej.

 

Ale tady jde o to že on svoje dílo uveřejnil a žáda aby sme hodnotili.

 

A ne jestli udělá někdo jinej lepší nebo ne, prostě jen vyjádřil svůj názor tak jako ostatní.

Link to comment
Share on other sites

hmm . všeci spolu tu viete veľký prd o tom co je pekne co je hnus a co ladi alebo nie , ak som videl designy alebo loga tých debilných portaloch ako Gamer alebo ceskej net tak sa vôbec necudujem ze tak rýchlo ako zacaly tak aj skoncily , a netýka sa to len týchto dvoch debilných weboch ale aj ostatných clan , host , atd... ( inak predane za 7 eur )

Link to comment
Share on other sites

Príde mi to moc chaotické, ale keď sa na to pozriem tým smerom, že sú tu aj oveľa horšie, zaslúžiš si aspoň 4/10.

 

+ Footer, rozloženie

 

- Farby

- Ľavé panely, header

- Vrchné menu

Link to comment
Share on other sites

hmm . všeci spolu tu viete veľký prd o tom co je pekne co je hnus a co ladi alebo nie , ak som videl designy alebo loga tých debilných portaloch ako Gamer alebo ceskej net tak sa vôbec necudujem ze tak rýchlo ako zacaly tak aj skoncily , a netýka sa to len týchto dvoch debilných weboch ale aj ostatných clan , host , atd... ( inak predane za 7 eur )

 

Neser se do webů o kterých nic nevíš.

PS: Náš design dělal pr3d4t0r.

Link to comment
Share on other sites

Viem o tom dost :d

menili ste tam tie témy dosť často ten z XG bol asi jeden celkom ok :d

PS : Gamer1 na tom bolo horšie tam nebola pekna téma asi ani raz :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...