Jump to content

[Design] G-ame.cz


Guest stecinsky

Recommended Posts

Proč sem mrskáš jeden desing za druhým ? Dobrý desing někdy trvá udělat třeba týden a i dýl.. btw k té práci mě se to nelíbí, moc modré, bez nápadu, ty černé stíny jsou ošklivé... 0/10

Link to comment
Share on other sites

Todle není už normální, za den si sem dal 2 nebo 3 design příšerný, vůbec nepřehledný nahoře v loginu uživatelů ty barvy neladí pořádně to nedokončíš a dáváš to sem, nezlob se na mě, ale už udělej něco pořádného nebo to sem radši vůbec nedávej..nezlob se.

Link to comment
Share on other sites

Todle není už normální, za den si sem dal 2 nebo 3 design příšerný, vůbec nepřehledný nahoře v loginu uživatelů ty barvy neladí pořádně to nedokončíš a dáváš to sem, nezlob se na mě, ale už udělej něco pořádného nebo to sem radši vůbec nedávej..nezlob se.

 

Sory, ale prostě, já to sem dávám,abych věděl co dolepšit víš pane namistrovanej :) Mno tak ukaž svoje začátky ty ?!? no?

Link to comment
Share on other sites

Todle není už normální, za den si sem dal 2 nebo 3 design příšerný, vůbec nepřehledný nahoře v loginu uživatelů ty barvy neladí pořádně to nedokončíš a dáváš to sem, nezlob se na mě, ale už udělej něco pořádného nebo to sem radši vůbec nedávej..nezlob se.

 

Sory, ale prostě, já to sem dávám,abych věděl co dolepšit víš pane namistrovanej :) Mno tak ukaž svoje začátky ty ?!? no?

Já v tomhle nejedu, takže nemám co ukazovat ani sničim nemachruju, a nejsem namistrovanej, chtěl si slyšet hodnocení tak ti ho říkám názor co je potřeba zlepšit, řekl ti to tady i dnes _SmK_ MODERÁTOR defakto to samé co já, lidi ti řekli co zlepšit a dáš sem skoro to samé, řekl sem svůj názor.Máš pořád na čem pracovat nikdo tě neodsuzuje jen dokonči něco pořádného a pak ti napíšu pěkné hodnocení neber si to špatně ;)

Link to comment
Share on other sites

Ty neustále říkáš, jak se zlepšuješ, ale v předchozích designech to nebylo vidět.

 

Zde to vidět je. Na nováčka už to skutečně slušné je, ale

 

- Header je úplně špatně

- Nadpis u novinky je moc vlevo

- Text novinky je moc v tom obrázku

- Patička není vidět

 

a další chyby. Dávám ti 2/10 s tvým příslibem, že se zlepšíš :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...