Jump to content

[?] Mimozemšťané na zemi


ffredyk

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nevím, na internetu je hodně videí ,který poukazují ,že UFO (neidentifikovatelné letající předměty) opravdu existují,je to ovšem věc názoru. Ty fotky se mi zdají spíše jako nějakej fake. Osobně si myslím, že něco takového (jiná forma života) existuje

 

...Každopádně i kdyby existovala tak něco podobnýho nechci nikdy potkat ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nechci tvrdit,že jsme v celém vesmíru sami to určitě ne.Prostě dokud neuvidím na vlastní oči a nepřesvědčí mě to,tak neuvěřím.Vše by mohlo mít i jiné vysvětlení než mimozemské.Krom toho:

Proč by se před lidmi schovávali?

 

Proč by měli vypadat zrovna,tak jako v několika filmech(seriálech)?

 

Dokonce jsem četl,že stroje podobné létajícím talířům vyráběli Němci za 2.světové války zde v České Republice.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vidlak Toxx

lebo nas asi len pozoruju a tak vyzeraju asi preto ze obydluju rovnako vzdialene planety od hviezdy ako my, tak maju aj napr. rovnaky pocet oci, noh, ruk atd. Podla Hawkinsa existuju aj mimozenstania z kremika a ne uhlika a ty ziju v -200 °C. Ak Vas to zaujima tak si kuknite fil "Vesmir Stephana Howkinsa"

Link to comment
Share on other sites

Nechci tvrdit,že jsme v celém vesmíru sami to určitě ne.Prostě dokud neuvidím na vlastní oči a nepřesvědčí mě to,tak neuvěřím.Vše by mohlo mít i jiné vysvětlení než mimozemské.Krom toho:

Proč by se před lidmi schovávali?

 

Proč by měli vypadat zrovna,tak jako v několika filmech(seriálech)?

 

Dokonce jsem četl,že stroje podobné létajícím talířům vyráběli Němci za 2.světové války zde v České Republice.

Němci dělali lítající stroje,které mělí vzlétat kolmě. Dokumenty zachovalé říkají že ty letadla měli tvar talíře a rotovali. Dokonce se tvrdí že němci meli celý tento projekt někde na antarktidě,kde zmizela cela americka flotila vyslaná aby to prozkoumala.

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

omg a čo keď mimozemstania snami uz uzavreli mier a vedia len niektory o tom? sak naco by to hovorili ne?...

na 100% vo vesmire niesme snami a chcel by som sa toho dozit ako by som ufonovi jednu prijebal :d "lol"

Link to comment
Share on other sites

Nechci tvrdit,že jsme v celém vesmíru sami to určitě ne.Prostě dokud neuvidím na vlastní oči a nepřesvědčí mě to,tak neuvěřím.Vše by mohlo mít i jiné vysvětlení než mimozemské.Krom toho:

Proč by se před lidmi schovávali?

 

Proč by měli vypadat zrovna,tak jako v několika filmech(seriálech)?

 

Dokonce jsem četl,že stroje podobné létajícím talířům vyráběli Němci za 2.světové války zde v České Republice.

 

Němci se pokoušeli i teleportace,údajně se jim měla podařit přeteleportovat loď s pasažérama ,chyba byla v tom že se našli už jen části lidského těla... :lol:

Link to comment
Share on other sites

To že střet z mimozemštany kteří mužou vypadat jak z hororu je dosti pravděpodobné.... Ono si dejte do googlu hledat: "Zrudy podmořských světu" a věřte že llidi se slabím žaludkem dneska nebudou spát...6ivot se může vyvýjet uplně jinak než na zemi... gentecký kod a DNA muže být pokažde jine.... ba mužou mít další látky které jim budou formovat tělo...

Link to comment
Share on other sites

dajte do googlu Experiment Philadelphi :) to je ta tkzv. teleportácia lode aj s ludmi čo zostali ludia v stene adt :) :)

Zaujímavé... :)

Na nete som našiel jedno video: http://www.mojevideo.sk/video/8ff8/detektor_experiment_philadelphia_(cast_1_).html

 

Druhá časť:

http://www.mojevideo.sk/video/8fe3/detektor_experiment_philadelphia_(cast_2_).html

Link to comment
Share on other sites

Podival jsem se na obe videa celkem zajmave tema teleportace lodi zajmalo by me co se delo po tom 6 min jak zmizeli teda kam zmizeli a co tam bylo a je jasne ze ted uz je na svete mozna teleportace jen je utajovana vladou nebo armadou

Link to comment
Share on other sites

LOL vyte ze v americe AREA 51 je UFO zakladna to opravdu existuje. Jsoiu tam i letajici talire treba si z nas delaj prdel a mutujou lidi k vycvikum :d letajici talire jsou ale UFO to nevím. Se podívejte do google map na Area 51

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Víte co je dále zajímavé,že se skoro vše děje v USA

 

Právě.. Že jsem třeba nenašel žádné zprávy o tom,že by někdo zporovoal talíř v Evropě.. Jen ve Velké Británii.. Většina případů je v USA a Rusku.. Kdo ví, třeba se jedná o experimentální zbraně vyvíjené vládami těchto zemí.. Nicméně ten první obrázek v topicu je celkem krutej..

 

K tý kritice, jak můžeme vědět jak by vypadali.. Je to jednoduché.. Naše tělo se také formovalo podle prostředí ve kterém žilo.. Číňani mají šikmý oči kvůli písku, protože žili na pouštích -> Mohli lépe vidět i při písečné bouři.. My tu žádné písečné bouře nemáme, tak proč se přizpůsobovat.. 2 oči máme kvůli odhadování vzdálenosti.. Zkuste si zakrej jedno oko a projít se v části města kde jste dlouho nebyli.. 2 uši máme kvůli tomu samému problému.. Mozek porovná odchylku příjmu zvuku od obou uší a určí podle toho polohu zdroje zvuku... Tím pádem i mjóšťani se mohou dlouho přizpůsobovat podmínkám na zemi.. (Byly nalezené různé lebky.. Ale třeba se jedná o zvíře které neznáme.. Ovšem proč ten mexickej farmář takhle záhadně umřel?) Kdo ví..

Link to comment
Share on other sites

Ty videa na tn.cz byli zajmave ale vem si to ze ty by ses fotil s kamoskou/kamosem a mel vuj fotak blesk a doma na PC zistil ze vedle tebe stal naky mimozemstan bych byl posranej strachy :d ale ten projekt Philadephie je zajmavej no pohybovani se v case a teleportace.

Link to comment
Share on other sites

Ty videa na tn.cz byli zajmave ale vem si to ze ty by ses fotil s kamoskou/kamosem a mel vuj fotak blesk a doma na PC zistil ze vedle tebe stal naky mimozemstan bych byl posranej strachy :d ale ten projekt Philadephie je zajmavej no pohybovani se v case a teleportace.

O tom projektu ted koukám dokument :d

Link to comment
Share on other sites

btw Mimozemšťané na zemi je to taký prúhledný název jak bi asi mohli přijet na tuhletu planétu? to svět není taký bohatý aby si zaobstaral zbraně? a jasne frog... všechno se děje v USA protože sou tam bohatí američané... čo si myslíš že ti přijede do česka UFO? nechápu jak mužete tomu věřit možná takově něco fakt existuje ale né u nás to sou jich věci tu budete na pawno fóru rozoberat témata mimozemštané tak se to fakt stane... já neříkám že takového něco neexistuje ale ne rozhodně tu milane... v česku UFO nikdy neuvidíš... jedine že bis do nej sadl a začal ho ovládat... tohle téma nemá pointu vi se tu rozprávate o mimozemštanech... no dovolte a ffredyku když tím tanířem myslíš ufo... tak seš na velkém omylu no... jako ste videli v tom videu co sem vám napsal ted trocha odbočím s tématu v čínsku ufo taky bylo a lidé si myslí že sou to bouhé nemysly kde lidi nemají dúkazy tak potom pátrá i police a k tematu daniel tys Area51 myslel jako v GTA San Andreas? nebo co? protože to Google Maps nenajde... btw když si myslíte že tohle je holý nesmysl co sem tu napsal tak mi tenhle příspěvek smažte já to študoval jen kuli vam... btw píše se to již na youtube... tak asi něco s toho bude :) uvidíme jak tohle témata bude pokračovat dál možná vám sem nejaký novinky ješte dopíšu rád si kuknu i vaše reality zo sveta :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...