Jump to content

gamemode Prison Sentenced


DonMafia

Recommended Posts

Guest [other]danny
Takže milý danny :d pre mňa za mňa sa choď sťažovať aj na lampáreň, hádam každí vie koľko bije takže je mi to jedno, ale jedno je isté, že len využívaš a oblbuješ ľudí.Ostatní nech si myslia čo chcu, ale ja som s tebou skončil a na skype som ťa už zablokoval.Takže ži si svoj život.A k tej poznámke, že pawno vieš ešte mi prosím vysvetli, že na čo potom zháňaš k tvorbe módu mapera, pawnera, navrhára a neviem ešte čo ? Čo budeš ty vlastne robiť ? Ty to budeš hádam celé riadiť a ostatní budu skákať ako ty pískať nie ? Už si tu publikoval módy, ktoré som aspoň ja ( neviem ako ostatní ) nevidel nikdy v prevádzke.Takže ako dokážeš, že to pawno ozaj vieš ? Alebo je to iba ďalší tvoj klam ? Ale v podstate to je jedno... A je že lamka ? :d no lol podľa seba súdim teba nie ? Maš čo vravieť, prv sa pozri na svoj pravopis.No comment. Nebudem sa pozastavovať viac nad tým...

pretože tie mody sa robia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTF High nič proti tebe, ale Váš prison je kráľovský a nikdy nikto nebude mať na Vás šancu a nikto to ani nemôže skúsiť, lebo PFR je naj a lepší sa už fakt nedá spraviť ten prison robili bohovia, ktorí využili všetky možné nápady a možnosti pawna a žiaden prison nebude PFR nikdy siahať ani po päty :d tak ta hygiena ti poviem rovno nebude, tu si kľudne aj vycapte na názov servera a ťažte peniaze za UnBan a posielajte mesačne SMS za adminstvo.

Link to comment
Share on other sites

WTF High nič proti tebe, ale Váš prison je kráľovský a nikdy nikto nebude mať na Vás šancu a nikto to ani nemôže skúsiť, lebo PFR je naj a lepší sa už fakt nedá spraviť ten prison robili bohovia, ktorí využili všetky možné nápady a možnosti pawna a žiaden prison nebude PFR nikdy siahať ani po päty :d tak ta hygiena ti poviem rovno nebude, tu si kľudne aj vycapte na názov servera a ťažte peniaze za UnBan a posielajte mesačne SMS za adminstvo.

 

trošku prehnaný text ale niečo na to bude. Je to len inšpirácia z filmu

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
WTF High nič proti tebe, ale Váš prison je kráľovský a nikdy nikto nebude mať na Vás šancu a nikto to ani nemôže skúsiť, lebo PFR je naj a lepší sa už fakt nedá spraviť ten prison robili bohovia, ktorí využili všetky možné nápady a možnosti pawna a žiaden prison nebude PFR nikdy siahať ani po päty :d tak ta hygiena ti poviem rovno nebude, tu si kľudne aj vycapte na názov servera a ťažte peniaze za UnBan a posielajte mesačne SMS za adminstvo.

 

 

já proti dělání jiných Prison módu nemám ;) Ale zvláštní, že když jsou nějaký novinky v PFR, tak hned jsou v jiných topiců, že je ten nápad uplně stejnej. Např v v2, útěk s autama, potřeby (JanikManův pokus). V3 Prison Area, Uplně stejný systémy, infoboxy zkopčený, objekty, a měl tu drzost ještě navštivovat PFR, aby si ho mohl řádně zkopírovat. Potom ještě nějakej ten mód tady, ale už si nepamatuju, a zřejmě to ani nezrealizoval. A potom ještě nějaký ten ikyv7 (promiň jestli píšu špatně), ten jeho prison byl docela pěknej a měl svoje vlastní nápady. PFR v4 ještě nevyšlo a už nápady jako hygiena je v jiným topicu. Teď tu máš nějaký řeči něco s SMS za adminství a unbany. Money šlo kdysi na hosting a web (aspoň myslím), a teď to jsou zrušený. A nechápu proč jsi je sem napsal když to nemá co společného s Tímhle TOPICEM.

 

Na PB mi kámoš poslal link, že jsi kdysi se pokoušel zkopírovat PFR. Sám jsi se tam přiznal. Tak jestli tohle není zas další pokus ;)

Link to comment
Share on other sites

To si řekl ty, my si netroufáme hodnotit dokud není kompletní hratelný mod :).

 

..Ale tak ze zajimavosti sem si tě trochu oťukl a jé na co nenarazím. Tvoje hodnost na pb mluví za své. První helpy ala "jak udělat prvky jako mají v PFR". Pak najdu topic kde si udělal ten samý mod jako PFR. Dále topic kde prezentuješ svoje prison area life (totálně všechno převzaté z našeho PFR, prakticky ničím nové, zabugované :d a nedávno sem hrál na nějaké novější verzi toho modu no a co nevidím, objekty přesně jako v PFR, infobox, dokonce i trampolína (koho by napadlo dát skakající trampolínu do modu jako je PFR když se tam vůbec nehodí - určitě tvůj napad co?:d. A ta hygiena, no si hlavička. Dal bych ti 9999999/1 jenom za napady.

 

Jako pro mě za mně at si udělá kdo chce co chce ale at tam sou jeho vlastní napady a jeho vlastní mod. Ne že někde vidí že něco má úspěch tak udělá uplně to samé a ještě mu není trapné vydavat to za své. Jedna věc je inspirace, druhá věc je obšlehnout uplně všechno co se dá že.. A o tomhle modu si nedělám iluze že bude vyjimkou když se na něm podílí takový hňup jako si ty :d. Nedělal prison area nahodou jainkman?, proč mám takový dojem že ste jedna a tatáž osoba :o) (ale můžu se samozřejmě mýlit, nicméně to by mnohé vysvětlovalo).

 

Ale GL, sem zvědavý jak to bude vypadat :d (Proti tobě done nic, ale vážne si nedělám iluze když se na něm podílí Pulík nicméně počkám si na hotový mod)

Link to comment
Share on other sites

To si řekl ty, my si netroufáme hodnotit dokud není kompletní hratelný mod :).

 

..Ale tak ze zajimavosti sem si tě trochu oťukl a jé na co nenarazím. Tvoje hodnost na pb mluví za své. První helpy ala "jak udělat prvky jako mají v PFR". Pak najdu topic kde si udělal ten samý mod jako PFR. Dále topic kde prezentuješ svoje prison area life (totálně všechno převzaté z našeho PFR, prakticky ničím nové, zabugované :d a nedávno sem hrál na nějaké novější verzi toho modu no a co nevidím, objekty přesně jako v PFR, infobox, dokonce i trampolína (koho by napadlo dát skakající trampolínu do modu jako je PFR když se tam vůbec nehodí - určitě tvůj napad co?:d. A ta hygiena, no si hlavička. Dal bych ti 9999999/1 jenom za napady.

 

Jako pro mě za mně at si udělá kdo chce co chce ale at tam sou jeho vlastní napady a jeho vlastní mod. Ne že někde vidí že něco má úspěch tak udělá uplně to samé a ještě mu není trapné vydavat to za své. Jedna věc je inspirace, druhá věc je obšlehnout uplně všechno co se dá že.. A o tomhle modu si nedělám iluze že bude vyjimkou když se na něm podílí takový hňup jako si ty. Nedělal prison area nahodou jainkman?, proč mám takový dojem že ste jedna a tatáž osoba :o) (ale můžu se samozřejmě mýlit, nicméně to by mnohé vysvětlovalo).

 

Ale GL, sem zvědavý jak to bude vypadat (Proti tobě done nic, ale vážne si nedělám iluze když se na něm podílí Pulík)

 

Darknesi :) Čo robil Pulo predtým ma nezaujíma :) Je to pre mňa nič..A tento nebude copy PFR :) Neboj sa :) Nemám ten záujem o copy :)

Link to comment
Share on other sites

B4RR0N":ejizwg95]Omg jste trapní s těma Prison Modama.... Jeden Prison stačí a to je Prison Fox River... 0/10

 

Moja reč aj tak je najlepsi PFR aj ta soňa no to som zvedavy.

K módu-0/10

 

//edit Davidekpc presne tak nemozu xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nechce sa my mysliet

Link to comment
Share on other sites

rofl, to jako kdyz je PFR tak se nemuzou delat jiny prison mody?

rofl, to jako kdyz je (byla) Zombies ERA (LS Apocalypse..) tak se nemuzou delat jiny zombie mody?

rofl, zamyslete se nad sebou.

Link to comment
Share on other sites

Presne tak.Z tých topicov mám pocit akoby sa báli, že im odlákame hráčov na serveri.Tak ak to bude lepšie tak máte smolu ak nie tak nič sa nedá robiť...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Presne tak.Z tých topicov mám pocit akoby sa báli, že im odlákame hráčov na serveri.Tak ak to bude lepšie tak máte smolu ak nie tak nič sa nedá robiť...

 

Tyvole, už se fakt bojím :-O

 

rofl, to jako kdyz je PFR tak se nemuzou delat jiny prison mody?

rofl, to jako kdyz je (byla) Zombies ERA (LS Apocalypse..) tak se nemuzou delat jiny zombie mody?

rofl, zamyslete se nad sebou.

 

A Kdo to říkal? :) Nic jsem neříkal o tom, že se nesmí dělat jiný prison módy, jen o tom, že ty nápady jsou sebrány z jiného herního módu.

Link to comment
Share on other sites

WTF High nič proti tebe, ale Váš prison je kráľovský a nikdy nikto nebude mať na Vás šancu a nikto to ani nemôže skúsiť, lebo PFR je naj a lepší sa už fakt nedá spraviť ten prison robili bohovia, ktorí využili všetky možné nápady a možnosti pawna a žiaden prison nebude PFR nikdy siahať ani po päty :d tak ta hygiena ti poviem rovno nebude, tu si kľudne aj vycapte na názov servera a ťažte peniaze za UnBan a posielajte mesačne SMS za adminstvo.

 

trošku prehnaný text ale niečo na to bude. Je to len inšpirácia z filmu

 

:d lol to že FoxRiver je jedinečná ? ale ubec :d to jsi mě rozesmal.... i když možna kus pravdy je v tom že PFR byla prvni.. a originalita je jedinecna :d ale tak to jsme asi skoncili... Jinak co je to ted za módu .... nejdriv to byli RP ted to budou prisony ?.... heh co prijde priste...mě se v hlavě rodi užasny mod.... až skoro MMORPG hra :d nazev je FDS ale z puvodnim navrhem to ma spolecneho asi jen to ze vecina casu bude trávena ve veznici :d nebudu to tu rozebirat jelikoz tu mame krysy(killbill) .... a jako nepotrebuju to za chvili videt v nejakem modu :d FoxRiver je proste dobre proto ze: je to hrani na dlesi dobu,namet jednoho serialu a celkem slusne provedeni...to je asi tak vsechno.... jo a HighPrint: neboj se xD dokud mate reklamu na http://www.gta.cz .... tak o lidi nebudes mit nouzy...

 

EDIT// tixi jeste jednou napis soňa a upletu ti z kouly svetr ;)

Link to comment
Share on other sites

rofl, to jako kdyz je PFR tak se nemuzou delat jiny prison mody?

rofl, to jako kdyz je (byla) Zombies ERA (LS Apocalypse..) tak se nemuzou delat jiny zombie mody?

rofl, zamyslete se nad sebou.

 

A Kdo to říkal? :) Nic jsem neříkal o tom, že se nesmí dělat jiný prison módy, jen o tom, že ty nápady jsou sebrány z jiného herního módu.

 

To od Davidka bylo na mě a 7.TiXe...

Link to comment
Share on other sites

Presne tak.Z tých topicov mám pocit akoby sa báli, že im odlákame hráčov na serveri.Tak ak to bude lepšie tak máte smolu ak nie tak nič sa nedá robiť...

 

Tyvole, už se fakt bojím :-O

 

:d podceňuješ zo strachu, alebo z namyslenosti ? Je mi fuk čo si kto myslí.Je jasne, že ak má PFR reklamu na gta.cz tak vďaka tomu je aj návštevnosť...

Link to comment
Share on other sites

nwm obyčajny prison mod aj podla mna

 

 

Asi tak kdo dela ten mod SONA :d tak se menuje moje sestra :d akorát s háčkama :d

 

cele jmeno je FDS ... federal de sona :d a je to vezeni ktere nasledovalo v serialu Prison Break hned po fox river..... to byl FAIL ;)

Link to comment
Share on other sites

nwm obyčajny prison mod aj podla mna

 

 

Asi tak kdo dela ten mod SONA :d tak se menuje moje sestra :d akorát s háčkama :d

 

cele jmeno je FDS ... federal de sona :d a je to vezeni ktere nasledovalo v serialu Prison Break hned po fox river..... to byl FAIL ;)

 

 

:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...