Jump to content

NFs clan


7.TiX

Recommended Posts

Vítam Vás v topicu NFs clanu.. POčET členu v klane je 11 ... webovka : http://www.nfs-clan.hys.cz | náš klan se zaujíma o HRY a písničky | je to taký nový klan ...

 

1.-Web nič moc :thumbdown:

2.-Klan sa zaujíma o pesničky?Ved my hovoríme o SA:MPe

3.-A toto je vvšetko čo tu ktomu napíšeš? :thumbdown:

_______________________________________________

1.-Trebalo by to viac rozpísať ;)

Link to comment
Share on other sites

nemate server, na webu nic neni, 2. web mate zablokovanej, nemate ani vlastni design webu...ste proste :thumbdown:

 

mluvíš mi z duše, přesně tohle jsem chtěl říct....

 

je to slabý

 

 

 

 

 

 

 

a slabý

Link to comment
Share on other sites

proc tu prezentujes neco co neni dodelany? takhle vypadas jako naprostej amater..

 

PS to ]mxco[: ohledne tvyho podpisu...taky mam rad Tenacious D :d a hlavne finale s dablem :d

Link to comment
Share on other sites

ja mu to stejne smazu jestli do par hodin tenhle topik nebude vic rozepsanej...jelikoz tohle proste neni zadna prezentace klanu...to je prezentace webu kde sou 2 registrovany clenove....coz je celkova prace na 30 sekund i se zaregistrovanim subky...

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

lol ti už máš tolik klanu a každy vizera tak isto 0 členov web iba vzhlad v shoutboxe 2 správy skoro nič server nemáte na takýto klan sa nedá dostať mal bi si si zariadit niakého webmastera pretože já ti web nebudem robiť

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

lol já te nechápu proč píšeš do topicu takéto veci? deláš tu animace které si može udelat každý udelej nakou grafickou práci pak sem píš to udelej topic animované písma a tam si to píš čo píšeš do topicu klany taketo hluposti nahánaš príspevky je pravda že som to robil aj ja v minulosti robí to každý ale tebe už moderátori zmazali tolko topicov a stále ta nepoučili toto je už na var nie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
slabota ani server nic nula bodov

 

nula nieco ako ty

 

přesně to sem chtěl řict prostě k ničemu 0-ly sou kdyby měly web normal a nezablokovany to by ještě šlo a ani nemaj server co na tom se da řict ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...