Jump to content

[DESIGN]Můj design č.7


Psychedelic

Recommended Posts

Takže můj design č.7 snad se vám bude líbit :)

 

Design najdete ZDE

 

Dělal sem to asi 4 hodiny a pokoušel sem se co nejvíc vypustit můj styl tak snad sem uspěl

 

Pak už mě to nějak nebavilo tak ve sloupci nejnovější sou stejný obrázky :d

Link to comment
Share on other sites

podlě mě, nejlepší design co jsme kdy tady viděl v poslední době tohle si opravdu zalouží dobrou známku :)) 10/10 tohle kdyby bylo možné nakodovat, ihned bych si to šoupnul na web, jen mě trochu zaráží ten vrchní panel pro menu....je moc vysoký...

Link to comment
Share on other sites

podlě mě, nejlepší design co jsme kdy tady viděl v poslední době tohle si opravdu zalouží dobrou známku :)) 10/10 tohle kdyby bylo možné nakodovat, ihned bych si to šoupnul na web, jen mě trochu zaráží ten vrchní panel pro menu....je moc vysoký...

 

Nakodovat by to šlo, ale není moc takových lidí

Link to comment
Share on other sites

ze multigaming portal :d :D a tam x-box 360, PS3, Wii, PC atd :d :D

 

To jebu on byk prvně nadpis alw to je jedno každej by si to změnil podle sebe :d

 

/EDIT eckoo už sem to psal je to k ničemu eda že by sis to nakodoval :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe
ze multigaming portal :d :D a tam x-box 360, PS3, Wii, PC atd :d :D

lol ty si dement asi nws co to znamena multi gaming portal:D, on myslel viac hier na PS3,WII atd:D dmnce

Link to comment
Share on other sites

Tak tohle není vůbec špatné. Konečně jednoduchý, a čistý webdesign co jsem tady viděl. Ovšem, i zde je pár chyb. Jedna z nich je ten obrázek GTA IV. Proč to proboha musíte takhle scvrkat... To je fakt vražda grafiky. Tak si panebože najdu větši a ten případně zmenším ale rozhodně ne takhle roztahovat. Fuj, navíc se mi tam do té oranžové ani moc nehodí. Typografie překvapivě není vůbec špatná. A ten font MULTI GAMING PORTAL se dotoho vůbec nehodí.

 

Verdikt: 0,5/10

PS: Za napsání x-box 360 bych ti dal facku. Je to Xbox 360 (zkratka X360). Za tuhle hrubku bych ti dal facku. Kde jsi to proboha viděl "bounce"

 

//EDIT: hodnocení změněno na 0,5/10. V době hodnocení jsem asi musel něco vypít :d Promiň.

Link to comment
Share on other sites

Obrázek byl velkej a zmenšil sem ho ne malej a zvěčitl ty chytrej ;)

Ano, zmenšil si ho tak, že jsi ho zcvrknul. Vážně umělecká grafická práce jak totálně posrat obrázek. Dělej si to jak chceš, ale je to keks.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...