Jump to content

[CZ/SK] KONportal.eu - KONclan, KONstudio


hrony

Recommended Posts

Čo to KON je?

KON vzniklo po zlúčení K0N Production a Extreme Movie Team ( EMT ), ktorý boli SA-MP clan. Pri tomto zlúčený vznikol aj portal, ktorý sa časom rozvinie a bude prekvitať ako aj iné súčasti KON.

 

2.1 História K0N Production

 

História sa traduje od roku 2006, kde vznikli ako GTA:SA-MP produkcia. Mali veľa členov, veľa členov vyučili, no veľa z nich ich zradilo.

 

2.2 História EMT

 

Extreme Movie Team vzniklo 1.9.2008, po nápade R4PIDa a Jimmyho na vytvorenie vlastného clanu. Po odchode R4PIDa z funkcie CL, sa stal CL Jimmy, ktorý v januári 2010 odišiel z EMT. Clan mal mesiac pauzu a potom sa R4PID vrátil na post CL, spolu s ARmaxom.

 


-[/hr]

 

Vedenie:

Pravek007 (majiteľ, zakladateľ, šéf KONCPP (KONclan,portal,production))

R4PID (majiteľ, zakladateľ, šéf KONCPP)

hrony (spoluzakladateľ, manažér)

bcgroi (náborár, zástupca Praveka007)

 


-[/hr]

 

Ja osobne, som veľmi rád, že niečo takéto vzniklo a dúfam, že vám bude spríjemňovať váš čas :) Ak máte záujem vstúpiť do clanu alebo štúdia, prečítajte si: http://konportal.eu/forum/viewthread.php?thread_id=6.

 

WWW.KONPORTAL.EU

 

logo.png

 

Ak máte nejaké otázky, môžte ma kontaktovať prostredníctvom SS alebo ICQ :)

Link to comment
Share on other sites

Ach bože, KON ne. Ne, namyšlení frajéři přišli. Bože můj, už v době vašeho "milného" vzniku jste byly namyšlený jak prasata v paneláku. Ty věty co tu píšete jste nezměnili už od dob svého vzniku ale to že jsou lživí vás asi nějak nezajímá. Udělali jste tak maximálně novou generaci dětí který nemaj ani ponětí o čase.

 

Pokud si dobře pamatuju, nedělali jste ty vaše dosti trapné real videa? Jakto že už je nemáte na stránkách, zjistili jste že je to fakt low? :) Já bych neprudil, ale ta vaše namyšlenost mě dokáže tak nasr*t.

 

PS: pokud to s těma real videama jste nikdy nedělali, v tom případě se omlouvám. To muselo být zřejmě jiné KON se stejným nickem majitele :)

Link to comment
Share on other sites

Ach bože, KON ne. Ne, namyšlení frajéři přišli. Bože můj, už v době vašeho "milného" vzniku jste byly namyšlený jak prasata v paneláku. Ty věty co tu píšete jste nezměnili už od dob svého vzniku ale to že jsou lživí vás asi nějak nezajímá. Udělali jste tak maximálně novou generaci dětí který nemaj ani ponětí o čase.

 

Pokud si dobře pamatuju, nedělali jste ty vaše dosti trapné real videa? Jakto že už je nemáte na stránkách, zjistili jste že je to fakt low? :) Já bych neprudil, ale ta vaše namyšlenost mě dokáže tak nasr*t.

 

PS: pokud to s těma real videama jste nikdy nedělali, v tom případě se omlouvám. To muselo být zřejmě jiné KON se stejným nickem majitele :)

 

Namyslení? Frajeri? A to kde si vyčítal? Trápne real videá? Neviem, ktoré myslíš, ale tie v produkcii Praveka007 neboli súčasťou KON, takže neviem o čom tu kecáš :) Ale nevadí..:)

Link to comment
Share on other sites

IngnitionCZ mam na tebe takovou prosbu...ses tu defakto novej, na tehle strankach neni publikovanej zadnej tvuj projek, zadny tvoje dilo, graficka prace, webovy stranky, herni mod, herni portal...v podstate nic....takze se mi v celku nelibi tvoje jednani vuci KON portalu...

Link to comment
Share on other sites

Pro mě za mě to sem klidně publikuji. Krom dvou publikovaných aktuálních projektů v mém podpisu jsem provozoval přes 4 roky herní portál IPGamez.com. Někteří možná znají. Ale můžu pokračovat ale nemám důvod tady dělat na sebe reklamu. Od toho jsem sem nepřišel.

 

Mé jednání vůči KON Production je ještě ze dob začátků. Věřil jsem, že se svím jednáním se za tu dobu dali do normálu. Tohle mi jen potvrdilo to, že oni ze sebe dělaj něco, co nejsou. Dřív snad byla co novinka to že jsou nejelpší a jediní co dělaj videa a "vyštudovali" novou "geniální" generaci. Díky nim jsou dneska studia na dost velké úrovni, protože je učilo slavné KON :) Asi taková teorie padala denně a furt na KON Production aspoň co se dvou let týče.

 

Verdikt: Dělejte si co chcete :d

 

//EDIT:

killer":2xc936no]
IngnitionCZ mam na tebe takovou prosbu...ses tu defakto novej, na tehle strankach neni publikovanej zadnej tvuj projek, zadny tvoje dilo, graficka prace, webovy stranky, herni mod, herni portal...v podstate nic....takze se mi v celku nelibi tvoje jednani vuci KON portalu...

j suhlasim stebov ani jeden script som od neho nevidel proste nic

 

Já nekritizuji scripty, mody, fs a další. Když to neumím nebo neznám, nemám důvod proč bych měl dotoho psát. Píšu jen do některých topiců co se netýjaký pawna. Na tento theard jsem zareágoval jen z čistě kvůli textu, který zde uvedl. Namýchl mě z toho důvodu, že jsem si myslel že se dali do normálu ale ten text už prostě koluje několik let a přesto je to blbost. Ale mě už je to jedno.

Link to comment
Share on other sites

IngnitionCZ mam na tebe takovou prosbu...ses tu defakto novej, na tehle strankach neni publikovanej zadnej tvuj projek, zadny tvoje dilo, graficka prace, webovy stranky, herni mod, herni portal...v podstate nic....takze se mi v celku nelibi tvoje jednani vuci KON portalu...

j suhlasim stebov ani jeden script som od neho nevidel proste nic

Link to comment
Share on other sites

LOOL sem se koukal na videa na starejch stránkách http://kon-production.7x.cz/.

 

Tvl oni natáčej s HUDem, bez CamHacku a když jsem se koukal na ten fast day, asi berou scény na první pokus xDD tvl když byla scéna přistávání letadel prolítli kolem toho vojáka (kterej tam nějak stál a letadlům se vzdával) div ho nesrazili a ještě nabourali do stožáru xDD

 

A pak vojáci bojovali proti nikomu, bezhlavě stříleli do země a jezdili i na motorkách.

 

A to mi Pravek007 na stránkách PGS říkal že máme lowerský videa xDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

LOOL sem se koukal na videa na starejch stránkách http://kon-production.7x.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;.

 

Tvl oni natáčej s HUDem, bez CamHacku a když jsem se koukal na ten fast day, asi berou scény na první pokus xDD tvl když byla scéna přistávání letadel prolítli kolem toho vojáka (kterej tam nějak stál a letadlům se vzdával) div ho nesrazili a ještě nabourali do stožáru xDD

 

A pak vojáci bojovali proti nikomu, bezhlavě stříleli do země a jezdili i na motorkách.

 

A to mi Pravek007 na stránkách PGS říkal že máme lowerský videa xDDDDDDD

 

Ešte tak pozrieť sa na rok tých videí, že? A na tvojom mieste by som videá radšej nehodnotil :) História je história, tá sa cení a nemám chuť ju tu poškvrňovať. STOP OT!

 

-- pát 21. kvě 2010 17:06:16 --

 

LOOL sem se koukal na videa na starejch stránkách http://kon-production.7x.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;.

 

Tvl oni natáčej s HUDem, bez CamHacku a když jsem se koukal na ten fast day, asi berou scény na první pokus xDD tvl když byla scéna přistávání letadel prolítli kolem toho vojáka (kterej tam nějak stál a letadlům se vzdával) div ho nesrazili a ještě nabourali do stožáru xDD

 

A pak vojáci bojovali proti nikomu, bezhlavě stříleli do země a jezdili i na motorkách.

 

A to mi Pravek007 na stránkách PGS říkal že máme lowerský videa xDDDDDDD

 

Ešte tak pozrieť sa na rok tých videí, že? A na tvojom mieste by som videá radšej nehodnotil :) História je história, tá sa cení a nemám chuť ju tu poškvrňovať. STOP OT!

 

EDIT:// Pozrieť sa aj na rok tej stránky. Tá stránka má asi tak 3 roky a nikto od nej nemá prístup, už len neaktívny HomerJay (z pawnoboxu).

 

-- pát 21. kvě 2010 17:08:55 --

 

IngnitionCZ@ Ešte stále neviem, podľa čoho usudzuješ, že sme namyslenci a podobne. Čo bolo, bolo..každý má/mal svoje chyby, ale mýliť sa je ľudský faktor, takže neviem o čo ti ide. Každý sa chce lepšiť, ako v správaní tak aj v iných veciach a preto tu snáď nemusím znovu opakovať, že tie videá, ten web, tie výroky. To VŠETKO je väčšinou z roku 2007-8.

Link to comment
Share on other sites

LOOL sem se koukal na videa na starejch stránkách http://kon-production.7x.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;.

 

Tvl oni natáčej s HUDem, bez CamHacku a když jsem se koukal na ten fast day, asi berou scény na první pokus xDD tvl když byla scéna přistávání letadel prolítli kolem toho vojáka (kterej tam nějak stál a letadlům se vzdával) div ho nesrazili a ještě nabourali do stožáru xDD

 

A pak vojáci bojovali proti nikomu, bezhlavě stříleli do země a jezdili i na motorkách.

 

A to mi Pravek007 na stránkách PGS říkal že máme lowerský videa xDDDDDDD

 

Nevím no ale at je r. 2005 nebo 2010 stále byla možnost v sa-mp schovat hub bar... takováto věc neni to tom jakej byl rok myslím že to je základ...

Link to comment
Share on other sites

LOOL sem se koukal na videa na starejch stránkách http://kon-production.7x.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;.

 

Tvl oni natáčej s HUDem, bez CamHacku a když jsem se koukal na ten fast day, asi berou scény na první pokus xDD tvl když byla scéna přistávání letadel prolítli kolem toho vojáka (kterej tam nějak stál a letadlům se vzdával) div ho nesrazili a ještě nabourali do stožáru xDD

 

A pak vojáci bojovali proti nikomu, bezhlavě stříleli do země a jezdili i na motorkách.

 

A to mi Pravek007 na stránkách PGS říkal že máme lowerský videa xDDDDDDD

 

Nevím no ale at je r. 2005 nebo 2010 stále byla možnost v sa-mp schovat hub bar... takováto věc neni to tom jakej byl rok myslím že to je základ...

 

No jasné, len vieš, vtedy nebola ešte taká vyspelá GTA komunita. A v 0.1b nebola možnosť skryť chat..

Link to comment
Share on other sites

Hele jako klídek, koukal jsem se na jejich videa v sekci Akční (mají jich hodně) a jel nakonec když točili v roce 08/09 nějak tak.. natáčeli s HUDem, videa byla na dnešní dobu alespon o něčem ale když jsem jel nahoru jak šel čas tak KON měli pořád lepší videa až to poslední Death Alley nebo jak to bylo :d to mě dostalo.. :thumbup:

 

Takže N!CE :shh:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

NÁBOR NOVÝCH ĽUDÍ

 

Od dneska do neurčita prebieha nábor nových členov! Chceme hlavne nejakých aktívnych, spoľahlivých ľudí. Ak teda máte záujem vstúpiť k nám do KONstudia (movie) alebo KONclanu (skill), stačí splniť nasledovný postup:

 

1) Prečítať si pravidlá, ktoré nájdete tu: http://konportal.eu/viewpage.php?page_id=4

 

2) Po dôkladnom prečítaní pravidiel napíšte na skype bigguner88 správu v tvare:

 

1: Koľko mám rokov

2: V akých klanoch som bol

3: V čom som dobrý (pawn, herec, grafika, atp.)

4: Koľko rokov hrávam GTA:SA-MP

 

Po splnení všetkých podmienok by ste mali byť vzatý do KON! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Máme nový design!

Pokiaľ chcete, môžte si ho ísť okuknúť.. Design bol vytvorený človekom menom momoo a nakódovaný bol PaTrOnYm. Obom ľuďom ďakujeme :)

 

Apocalypse

Možno ste počuli o tomto projekte.. Je to katastrofický film od Praveka007. Premiéra prebehne pravdepodobne už 1.1.2011! Viac info nájdete tu: http://konportal.eu/viewpage.php?page_id=36.

 

Recenzie

Na našom webe od teraz nájdete aj recenzie na hry - či už staršie alebo novšie :) Recenzie sú stvorené členmi nášho tímu :)

 

Nábor

Nábor stále ešte prebieha, takže pokiaľ sa chcete stať moviemakerom alebo hercom a máte viac ako 15 rokov (alebo aspoň skúsenosti), stačí ak sa budete riadiť nasledovne: http://konportal.eu/forum/viewthread.php?thread_id=6

Link to comment
Share on other sites

Máme nový design!

Pokiaľ chcete, môžte si ho ísť okuknúť.. Design bol vytvorený človekom menom momoo a nakódovaný bol PaTrOnYm. Obom ľuďom ďakujeme :)

 

Apocalypse

Možno ste počuli o tomto projekte.. Je to katastrofický film od Praveka007. Premiéra prebehne pravdepodobne už 1.1.2010! Viac info nájdete tu: http://konportal.eu/viewpage.php?page_id=36.

 

Recenzie

Na našom webe od teraz nájdete aj recenzie na hry - či už staršie alebo novšie :) Recenzie sú stvorené členmi nášho tímu :)

 

Nábor

Nábor stále ešte prebieha, takže pokiaľ sa chcete stať moviemakerom alebo hercom a máte viac ako 15 rokov (alebo aspoň skúsenosti), stačí ak sa budete riadiť nasledovne: http://konportal.eu/forum/viewthread.php?thread_id=6

ta apocalypsa je hustáááá ;)

nejlepší trailer co jsem videl ;) (myslim GTA trailer :d )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...