Jump to content

(Hledám) Hledám místo admina


Guest kucerka

Recommended Posts

Hľadám miesto admina na hociakom serveri môže byť aj ten čo sa rozbieha. Znalosť mám dobrú. Zkusenosti tak isto mám. Najlepšie by bolo ak by tam bol úplne odlišný mód.

Link to comment
Share on other sites

Hľadám miesto admina na hociakom serveri môže byť aj ten čo sa rozbieha. Znalosť mám dobrú. Zkusenosti tak isto mám. Najlepšie by bolo ak by tam bol úplne odlišný mód.

Skus napsat mému hl. adminovi na gta, třeba má místo..

 

Skype: matko.basket

Link to comment
Share on other sites

kucerka vies po anglicky? ked ano tak by si mohol byt admin na nasom anglickom serveri public 2 keby si chcel... ten sa prave rozbieha kedze je novy

Link to comment
Share on other sites

kucerka vies po anglicky? ked ano tak by si mohol byt admin na nasom anglickom serveri public 2 keby si chcel... ten sa prave rozbieha kedze je novy

vim ze to neni pro me, ale ja celkem anglicky umim.. mam dobre skusenosti s Administraci.. pokud chces tak icq je 469 113 708

Link to comment
Share on other sites

veď fajn DJnosik mohli by sme byt dvaja ked tak by sme si poradili ale možno prídu aj iné ponuky ale ak by si isiel so mnou tak by som do toho isiel my icq 629759948

Link to comment
Share on other sites

veď fajn DJnosik mohli by sme byt dvaja ked tak by sme si poradili ale možno prídu aj iné ponuky ale ak by si isiel so mnou tak by som do toho isiel my icq 629759948

na icq te uz mam ( sry ze neni do toho to topicku take zpravy :-D )

Link to comment
Share on other sites

chlapci takze to je tak ze mame aj public 1 - official ale 1. adminstvo je tam platene 2. sme plny admin team kedze je tam vela hracov.....teraz ich je tam napr. 18 a druhy chcem rozbehnut... web je http://www.gta-esc.tk" onclick="window.open(this.href);return false; a moj skype je eriksktv ICQ: 431-911-694 ked chcete byt adminmi tak mi napiste a sa mozno dohodneme hladam skusenych adminov ktory vedia dobre po anglicky :)

 

//: to 18 myslim ne adminov ale hracov nas rekord na publicu 1 je 40 hracov a mame tam 10 adminov za den sa tam vystrieda priblizne 300-450 hracov a public 2 je uz na tom slabsie

Link to comment
Share on other sites

Toto je zaostalosť SK/CZ SAMP scény... každý koko* chce biť admin... a ked ich nikto nikam nedá adminom spravia si vlasný server kde adminujú sami sebe. A ak tam niekto príde a náhodou ich zabije zabanujú ho.

Link to comment
Share on other sites

mysli si co chces qwer ked som podla koko´ tak potom neviem co si ty. Znalosť SA:MP scény mám celkom dobrú a ked ma niekto co asi nie tak mu urcite nedám ban.

Link to comment
Share on other sites

úplne... exis na pipni servery (Tvoja znalosť samp scény)

a nehovoril som o tebe... hovoril som vo všeobecnosti

a prečo jak teplý koko* chceš biť adminom ? načo ti to je ? aby si "Adminoval" ? dmnce

Link to comment
Share on other sites

lebo ked hram SA:MP tak sa už pri tom nudím a preto potrebujem mať k tomu niečo naviac robiť. Možno to niekomu vadí ale mne nie a nepoznám len eXis ako niektorý debilkovia ako hovoríš ty.

Link to comment
Share on other sites

Toto je zaostalosť SK/CZ SAMP scény... každý koko* chce biť admin... a ked ich nikto nikam nedá adminom spravia si vlasný server kde adminujú sami sebe. A ak tam niekto príde a náhodou ich zabije zabanujú ho.

 

Qwer souhlasim s tebou kazdy ti pise at ho das adminem nedas ho zacne spamovat kilovat schvalne hrace :d a ked mu das kick pride znova a nadava s takovejma hracama se neser** a davam banan :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...