Jump to content

[Grafika]moje new logo


johnysek12

Recommended Posts

Guest [RW]Fl!ppy X Reaper
pekne

nevyrazne pismo,moc zelene

error :d:D ja zelenou rad proto ji tam mam tolik

jojo zelená je barva naše xD

Zelená(od Božkovu xD),Marihuana,fotbal všechno zelený xD

Link to comment
Share on other sites

Víš Cashis každej nemůže bejt dobrej jako ty..Jestli se ti to nelíbí tak si táhni na nějaké forum o Photoshopu kde ty tohle budou žrát..

Johnysek: Je to Dobré..na Hopéra ser..

Link to comment
Share on other sites

Neboť jsi pozadu protože mam jiné fórko o photoshopu, kde mi poradí a řeknou mi chybu kterou dělám. A hlavně nejsou tam děti jako ty které tady prakticky nic neudělali a komentujou práce které v nečem mají pointu. Navíc to neumíš tak se raději zařaď do řady. Za to že ty tady chceš mít jen dobrý slovo že se každýho zastáváš tak to seš týpek. Raději mě nekomentuj protože bych chtěl vidět aspoň nějaký výtvor v čem koli PS x Pawno a jiné když tak máš chuť komentovat moji kritiku:) Předem dík.

Link to comment
Share on other sites

DON":5y9rfaq4]Víš Cashis každej nemůže bejt dobrej jako ty..Jestli se ti to nelíbí tak si táhni na nějaké forum o Photoshopu kde ty tohle budou žrát..

Johnysek: Je to Dobré..na Hopéra ser..

no nemam pravdu :-D kazdy jeho prispevok = spam alebo urazanie a buzerovanie cashis mozes ist nato svoje forum mi ta tu nepotrebujeme ;)

Link to comment
Share on other sites

Já tě taky tady nepotřebuju to že seš malý a už jseš na fórku už od oběda tak mě tady jen oxiduješ. Takže dej si přesnidávku a skládej písmenky českou omluvu své demenci.

Link to comment
Share on other sites

Cashis to je fakt, pokud tu budeš takhle nadále prudit tim, že budeš začátečníky hodnotit podle toho svého fora na které chodíš, tak si tam di, nebo to tu nekomentuj.. A vůbec sem neviděl žádnou práci od tebe ukaž něco ty..

Link to comment
Share on other sites

cashi nebo jak ses...prosim dej sem odkaz na nejaky tvuj obrazek ...rad se priucim od toho nejlepsiho...vsichni prece vime ze jsi proste nejlepsi grafik na svete tak bych se rad neco priucil..s grafikou zacinam tak bych odcenil pomoc..a ne zbytecne komenty

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...