Jump to content

Nový Mod


Mickeykr

Recommended Posts

nic v zlom...

ale ty si nejaka bu*na ci co...

ze mas na obrazku v profile toho medvedika :d "lol" "lol" "lol" "lol" "lol" "lol"

 

Alonzo za to že máš v avataru slepého ***** tak to musíš být i ty tak proto snad nevidíš co se tady píše. Šašku počmarany. xD xD Vekej pawnere xD

 

Edit: Porušuješ pravidla.

Link to comment
Share on other sites

buzno neozyval bych se

cize sprav toto:

hore daj odhlasit a padaj na nejake homosske forum jasne*??toto je o pawne

a len preto ze Woo Zi Mu"Woozie" je moja oblubena postava tak nie som slepy hej??

a ak si nepresiel normalne GTA(cleu hru)tak nevies ze aj ked je Woozie slepy tak striela 999999-krat lepsie ako ty

Link to comment
Share on other sites

bu*na si ty. On má normální postavu z GTA. Aspoň nemá Medvídka Pú na kterýho se dívá můj 3 letej brácha.

 

Kdybych nejedl hned bych něco napsal.

Link to comment
Share on other sites

a co napises hm???konecne spravne slova??"!

teda...to by si sa prekonal.. :d

 

-- sob 17. dub 2010 15:13:09 --

 

refe ty soudce :d

ja prestanem az ked ta ##### prestane

Link to comment
Share on other sites

Zbiju ti psa ošukam ti sestru zastřelim ti bratra opeču si tvojí mámu a sežeru ti tátu ok? :d

 

EDIT: Oks já myslel že to je na mně :d

Link to comment
Share on other sites

Zbijem ti psa ošukam segru zastřelim bráchu opeču si tvoju mámu a necham tě oprcat fotra! :d

 

EDIT: Oks já myslel že to je na mně :d

 

"lol" "lol" "lol" "lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Zbijem ti psa ošukam segru zastřelim bráchu opeču si tvoju mámu a necham tě oprcat fotra! :d

 

EDIT: Oks já myslel že to je na mně :d

 

Ban?

 

uz ma varovani ode me

Link to comment
Share on other sites

Když už jsem takový buzerant podle alonza velkého závodníka který je slepý tak si te moc vážím a dávám si tě do avataru. Aby jsi viděl že konkurence debilů je malá a tak si tě vážím protože za pár let budeš vzácnější než můj avatar. Jinak když jsi takový dobrý dáš mi podpis na moji zadnici. Jinak berete si příklad z buzeranta.

Link to comment
Share on other sites

Když už jsem takový buzerant podle alonza velkého závodníka který je slepý tak si te moc vážím a dávám si tě do avataru. Aby jsi viděl že konkurence d*bilů je malá a tak si tě vážím protože za pár let budeš vzácnější než můj avatar. Jinak když jsi takový dobrý dáš mi podpis na moji zadnici. Jinak berete si příklad z buzeranta.

 

 

 

jeeee ukazte si na buzeranta "scratch" "scratch" :boss: "lol" "lol" "lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Když už jsem takový buzerant podle alonza velkého závodníka který je slepý tak si te moc vážím a dávám si tě do avataru. Aby jsi viděl že konkurence d*bilů je malá a tak si tě vážím protože za pár let budeš vzácnější než můj avatar. Jinak když jsi takový dobrý dáš mi podpis na moji zadnici. Jinak berete si příklad z buzeranta.

 

 

 

jeeee ukazte si na buzeranta "scratch" "scratch" :boss: "lol" "lol" "lol" "lol" "lol"

 

 

Varovan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...