Jump to content

(hledam) pawno


Guest fanda3

Recommended Posts

ja sem to ze zacatku taky nemohl pochopit musis skouset delat filter scripty např obcanka atd...každy ze začatku kopiroval nebo si najdi nejaky mod v pawn a skus se do nej podivat ..myslim ze na icq stebou nikdo nervi mit nebude :d (moje zkusenost)

Link to comment
Share on other sites

pawno sa musis naucit sam mna nikto neucil skus si otvorit mtv2 a skus nieco pomenit a tak sa niako naucis ja som sa tak ucil ;) na naucenie pawna sa ti mozu vsetci visrat

Link to comment
Share on other sites

jj uz jak ostatni hovorili ucit ta pawno nikto nebude lebo ty zozaciatku nic nepochopis a dajaky skuseny pawner nateba nebude mat nervy...musis si nieco stiahnut a skusat..inak, aby ti to slo musis to skompilovat (F5)

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast

Učit tě pawno kord po Skypu se všichni pohrnou...

Rada: Uč se sám :) Stahni si třeba MTV2.pwn a dívej se co a jak (ale kopírováním se nanaučíš nic!!), prohlížej si tutoriály a tvoř lehký FS...

Link to comment
Share on other sites

Guest martanius105

Na mě se všichni vykašlali :( , al časem sem se to naučil .

 

Nauč se jako první třeba SetPlayerPos (nastavit hráči pozici) atd.....

 

Já si jako první tušim prohlížel to menu jka je vpravo , Podle toho sem psal ty věci . A když napíšeš třeba to SetPlayerPos tak ti vyskočí tabulka s radou co tam máš doplnit . napíšeš SetPlayerPos( a chvíli počkáš a vyjede tabulke ve které bude playerid, Float:x, Float:y, Float:z no pak se naučit ty věco co co znamená .... playerid je id hráče .. to si sa-mp zjistí sám pak Float:x je pozice X to samé u Float:y a Float:z . Takže pokud se chceš warpnout třeba na letiště ls tak si zapni mp a dojeĎ na letiště LS a postav se tam kde chceš aby jsi se warpnul a napiš /save no a pak jdi do složky kde máš nainstlé gta sa a v otm bude soubor savedpositions.txt no a tam máš X , Y , Z atd... :d tohle by tě nikdo učit něchtěl .....

Link to comment
Share on other sites

ja se zacinamn ucit PAWNO dik za radu cim zacit

uz mi to celkem de

ted delam na nejakych FS

a mod zacinam robit

gm:

welcome in wonderlan :d=10%(vyraba sa)

drzte mi palce bdue to bomba :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...