Jump to content

[HLED�M] Ty nej mapery a pawnery...


rEf

Recommended Posts

Ale takm to vidim pořádného slováka který umí slovensky

// Sk: Ale tak ja vidim poriadného slováka ktorý viem slovensky

 

 

LooooL tak google prekladač ti to nejak nepreložil dobre! :d

Link to comment
Share on other sites

No dobře ale nejdřív musíme udělat mapy jenže mapeři su trochu lazy bez urážky :d :D Až na pár :d

Mam udělat object streamer ? :d

Na mapy, nějákej akorát :d aby streamoval ...

Link to comment
Share on other sites

No dobře ale nejdřív musíme udělat mapy jenže mapeři su trochu lazy bez urážky :d :D Až na pár :d

Mam udělat object streamer ? :d

Na mapy, nějákej akorát :d aby streamoval ...

 

Pod icq...

Link to comment
Share on other sites

ja se klidne nabízím me mapovani baviale sam na 3 new mesta nebudu......podle hodnoceni odsud jsem asi dobry maper....napis mi na pm tvoje icq nebo skyp a domluvime se

PS:jo ale me by totez docela zajimalo jak udelas tech tisice objectu aby nemizely

Link to comment
Share on other sites

Až to doděláte tak příjdu se podívat, prtože to bude absolutní kotel xD předělaný města xD

A nejet to ;) je to i absolutní blbost :d

 

Tohle stejne nezvladnete, leda by to dělali zkušenejší pawneři, mapeři... nedavno mi QWER ukazoval novy mesto a to za neco stalo.. :)

Link to comment
Share on other sites

Až to doděláte tak příjdu se podívat, prtože to bude absolutní kotel xD předělaný města xD

Tjn :d:) Na to se chci taky kouknout :d:) A jestli budete chtít taky bych mohl pomoct

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

hmmm prerobit mesta dobry napad ale to si nebude teke lahke vsimnut napriklad ked pridate mrakodrap tak to sa neda tak lahko vsimnut ked ta niekto neupozorni, alebo napr. nieco urobis s vnutrom area51 tak to tiez ta musi niekto upozornit aby si si to vsimol

Link to comment
Share on other sites

hmmm prerobit mesta dobry napad ale to si nebude teke lahke vsimnut napriklad ked pridate mrakodrap tak to sa neda tak lahko vsimnut ked ta niekto neupozorni, alebo napr. nieco urobis s vnutrom area51 tak to tiez ta musi niekto upozornit aby si si to vsimol

díval ses na datum?!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...