Jump to content

www.other.cz


Daw3

Recommended Posts

ahoj. Takže mám tu problém spojuje to CSS HTML i PHP ale umístil sjem to sem. Pokud se podíveáte na odkaz např.: http://www.other.cz/index.php?option=co ... 2&Itemid=6 zjistíte že pozadí středního panelu je špatně. poradí mi někdo jak na to aby střední panel měl vzhled jako ty boční ;) Je to Joomla :-! ale potřebuju to ;) Kdo se v tom vyzná pište.. Díky... Kdo mi pomuže udělaám mu design GRATIS =)

Link to comment
Share on other sites

Todle tvůj zdroják:

></pre>
<table>


E-mail:

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript




ICQ:
838-35-560



Skype:
otherteam</t

Nikde tam nemáš rozměry..

Link to comment
Share on other sites

Jo a nepotřebuju zadáívat rozměry.. nemužu najít ten správný id v CSS tam by mělo stačit zadat barvu pozadí.. jelikož to ID tam není potřeboval bych ho do té struktury přidat.. ale neumím to ;)

 

-- pon 07. pro 2009 21:38:11 --

 

Jaký máš ICQ?

Link to comment
Share on other sites

Daw3":214goct9]Jo a nepotřebuju zadáívat rozměry.. nemužu najít ten správný id v CSS tam by mělo stačit zadat barvu pozadí.. jelikož to ID tam není potřeboval bych ho do té struktury přidat.. ale neumím to ;)

 

-- pon 07. pro 2009 21:38:11 --

 

Jaký máš ICQ?

485026536 Tady je.. Rači napíšu k tomu číslu více slov, aby někteří neměli kecy.. Že Om3ne "lol"

Link to comment
Share on other sites

btw když zmenšiš okno prohližeče a pak zas zvetšíš tak pada sníh jen na tom kousku :) (firefox 3.5) ...

 

zkus sehnat jinej snih :)

 

Sníh je můj, čorlý od kamráda, který ho čorl z jednoho fora xD

Link to comment
Share on other sites

btw když zmenšiš okno prohližeče a pak zas zvetšíš tak pada sníh jen na tom kousku :) (firefox 3.5) ...

 

zkus sehnat jinej snih :)

 

Sníh je můj, čorlý od kamráda, který ho čorl z jednoho fora xD

lol.. Chytrák taková čorka =D "lol"

 

P.S. dej ho sem ke stažení =D

Link to comment
Share on other sites

btw když zmenšiš okno prohližeče a pak zas zvetšíš tak pada sníh jen na tom kousku :) (firefox 3.5) ...

 

zkus sehnat jinej snih :)

 

Sníh je můj, čorlý od kamráda, který ho čorl z jednoho fora xD

lol.. Chytrák taková čorka =D "lol"

 

P.S. dej ho sem ke stažení =D

PRoč si ho nečorneš?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...