Jump to content

MTA zakázky :-)


DON

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja v MTA umim ale chtel bych v los santos u letiste nidek na mori admin ostrov a kdyz das /otevrit msot otevre se most /zavritmost zavre se pak na ostrove at je admin chata vetsi a v ni brana a das /open otevre /close zavre ok??? a at bi bylo ostrov mensi nic velkeho ostatni bych si udelal.udelal bi jsi mi to\??

Link to comment
Share on other sites

ok ja umim udelat al open klose ne a zitra delaaam DM :d ale ten ostrov to bdue jam ma uz jendu admin chatu mam tam dvere ktere vypdaji na otvirani a zavirani ale nevim jak to napawnovat

Link to comment
Share on other sites

Cawec hosi naco MTA kdys ekzistuje editor na 80%presny ktery vam vygeneruje souradnice hnedk pouziti ja ho pouzivam ale sem spokojeny jak kdy ale rozhodne doporucuji tento edor :v: :rap2: :rap: :klidek::hehe: :hrac:

 

tad je odkaz

 

http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=35374.0" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

ovladani: pohyb drste shift a w kdys potrzite utoho alt spomali se rychlost frapsu prohlizeni

druhymm mate menu nabydek treba copy skopirovat objekt v pravo dole sou rotace vyska a pozice na ulozeni date nahore uplne vic vlevo takovy cd myslim import

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...