Jump to content

ShitMode hledá mapera


Veron

Recommended Posts

Zdravím. Hledám mapera do našeho stuntmode. Potřebujeme především někoho schopného který by mi posílal jednou za týden stunty do našeho mode ( YSI objecty - klidně i z mta z příponou .map). Nechci žádné kopírování ale kvalitní práci. Mohu nabídnout vstup do našeho 4FUN clanu ( skákání z letadel, pořádání závodů, párty, natáčení videí ), lvl 3 ( exis ) na našem serveru, kvalitní spolupráci a férové jednání z mé strany. Chci aby uchazeč měl icq. Zájemci - kontaktujte mě na ICQ 311-272-124 :)

 

( IP serveru: 81.89.48.237:8155 , mode má nyní 1700 řádků )

Link to comment
Share on other sites

hmm vy chcete aby vam nekdo daroval zadarmo svuj cas, hmmm, taze mate pred sebou tri moznosti:

 

1. Sehnat nekoho zadara ale nepocitejte s tim ze to bude nokdo schopny

2. Sehnat nekoho schopneho za prasule

3. Udelat si to radsi sam

 

U mne vzdy zvytezila ta 3 moznost protoze ja se ridim tim ze Co si sam udelam, to potom pro mne neni roblem to upravit nebo vylepsit, co ti udela nekdo jiny je s tim pak nakonec vice prace...

 


:lol: stunt mode je 95% modu map :lol: ty na tom uděláš jen příkazy a mod je hotovej :lol:

 

je pravda ze kdo vam udela mapy, udela vam temner cely mod...

Link to comment
Share on other sites

Mno ja jako mapper a pawner si delam mapy sam :)

Nevim , klidne bych se hlasil , ale problem je v tom ze uz me sa-mp tolik nebere a mapovani uz taky ne .

Jinak z toho co jsem namapoval sem snad nepotkal nikoho komu by se to nelibilo :)

Link to comment
Share on other sites

Mno to jsem chtel , ale nemam totiz ani jednu mapu :(

 

Nak se mi poku**** HDD , ale to jen 1 HDD tak sem to v GPartedu opravil , ale na druhym sem mel mod v .pwn a vsechny mapy co v mou byly ve formatu .map , ale pak nak PC nerozpoznal ten hdd a neslo nim prochazet :( Pri kliknuti na nej zbrazilo jen vyzvu na zformatovani . Po tydnu jsem to zformatoval pac uz sem to s temi 100 Gb nemohl vydrzet a chtel sem mit tech 1.36 TB .

 

Ale az nakou mapu udelam dam ji sem .

 

A mimochodem natocil jsem uz nekolik videi z meho serveru kde mam ty mapy .

 

http://www.stream.cz/video/309/376457-s ... 0-1-server

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...