Jump to content

ostatní [APP] Mach's TextDrawCreator


癌癌癌

Recommended Posts

jenom takovej dotaz,

jaky je rozdil mezi tvim TextDrawCreatorem a TextDrawEditorem o nam ukazal freewal?

 

 

Toto neni FilterScript, ale Aplikace - Program určený pro Windows ... jak už jsem psal může se to hodit pokud například nemaš momentalně gta a chceš dělat textdrawy lehce...

aha ja sem to jak oeste neskousel ale jak sem tam videl obrazek toho letadla tak mne to zmatlo :d ale jo mas pravdu hodi se to aspon nemusis zapinat server

Link to comment
Share on other sites

Víš že už mi to tady z tebou připomíná jako na kktboxu ?

ATomas mě se sice taky nelíbí Realna Zeme j ale nadávat tady někomu ? mě tady teda ATomas nevadí ale ty my tady začínáš vadit !

z toho ci nic nedelej to je lamka dyt tet se timto priznal :d

no ja realnou zemi nikomu nevnucuju kazdy mod na svuj styl treba WTLS ma stal rekneme takovy netypicky barvy na autech azurove modre nebe a pestre a svitici barvy treba MaiketoTown ma mesto v mlze pouziva studene barvy a je rozdil uz jako pocitovy a kazdy ma rad neco jienho treba CG je takova ve tme a tak vis co tim myslim uz tohle prave dava dojem kdyz se ti proste nelibi prostredi mod moze bejt dobrej jak chce a stejnak ti to neprijde ono proste kazdej slovak ma rad jiny protredi no..

si vem GTA4 a Vicecity GTA4 je dobtre udelay skvele napodobili new yourk akorat napodobili ho az moc dobre treba bordel naulicich tma sero a tak.. treba vicecity to je uklizene ulice vsecko hezky myslim ze kdyby udelal ViceCity ve stylu GTA4 tak by to bylo hodne popularni

Link to comment
Share on other sites

jenom takovej dotaz,

jaky je rozdil mezi tvim TextDrawCreatorem a TextDrawEditorem o nam ukazal freewal?

 

 

Toto neni FilterScript, ale Aplikace - Program určený pro Windows ... jak už jsem psal může se to hodit pokud například nemaš momentalně gta a chceš dělat textdrawy lehce...

aha ja sem to jak oeste neskousel ale jak sem tam videl obrazek toho letadla tak mne to zmatlo :d ale jo mas pravdu hodi se to aspon nemusis zapinat server

 

Aha, tak to jo ... thx :)

Link to comment
Share on other sites

Ten program vypadá podle obrázku opravdu dobře

btw: já mam na C# Visual 2010 Beta

j, dík ... taky jsem chtěl stáhnout, ale nakonec sem to nenainstaloval jen nechal ležet na disku network instalačku ...

Link to comment
Share on other sites

Mimochodem, kdepak si vzal licenci? :d

Protože naše škola pomáha s vývojem aplikací,

tak mám přístup na web, kde jsou zdarma věci od windows,

jsou tam i visualy, ale 2008 nejde stáhnout ani spolužákům.

Link to comment
Share on other sites

Mimochodem, kdepak si vzal licenci? :d

Protože naše škola pomáha s vývojem aplikací,

tak mám přístup na web, kde jsou zdarma věci od windows,

jsou tam i visualy, ale 2008 nejde stáhnout ani spolužákům.

 

 

Nikde mno... :lol:

 

Jestli myslíš Visual Studio 2010 BETA (vlastně myslíš :d ted mi to došlo) tak to je na stažení u microsoftu .. teda myslim nevim jestli na 30dní bo co ale stahoval jsem to od ms...

 

 

http://www.microsoft.com/visualstudio/en-us/products/2010/default.mspx

http://www.microsoft.com/downloadS/details.aspx?familyid=75CBCBCD-B0E8-40EA-ADAE-85714E8984E3&displaylang=en

Link to comment
Share on other sites

Jo good už chci novou verzi !

 

 

Sorry no neni čas a nemam to zatim nijak promyšlený jakto udělat s boxem ... pač u labelu je tam vždycky protože je na obrazku :-( neviš chytraku?

Link to comment
Share on other sites

No... Teď jsem zjistil že to není nic moc takže budu používat až další verzi sorry :)

 

Mě je to jedno :d .. ja to taky nepouživam protože nedelam textdrawy vůbec :d btw maš v PC Font Beckett a Pricedown? jestli ne zobrazil se ti nahled fontů 0 a 3?

 

EDIT: Zjištěno musite mit font staženej dam vam link brzo

 

EDIT2: Link je tu!

http://

http://img.dafont.com/dl/?f=pricedown

http://www.fontspace.com/download/3744/a38ebf6666944765963080fe49ccc334.zip/aaron-w-beck-co_beckett.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nová verze 1.2!

 

Jedná se o menší update.

 

Nová funkce:

- Přepínání mezi dvěma screenshoty tlačítkem:

- Jeden bez HUDu

- Druhý s HUDem

 

Download link je stále stejny:

 

›DOWNLOAD‹

 

Mirror:

g6l9.jpg

 

SOURCE K TÉTO VERZI DODÁM CO NEJDŘÍVE

 

Přesunuto: C++ & C# › Vaše tvorba

 

Na co se těšit ve verzi 1.3?

 

- Barva boxu!

- Jazyky Čeština a Angličtina!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Pawno sa zatiaľ učím tak by som sa chcel opytať ako urobím taxtdraw veľký ako gametext prosim

 

 

Zkus TDE od FreeWalla v sekci Filterscripty je to suprově lehký ;) a maš tam i navod jak to použivat ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pawno sa zatiaľ učím tak by som sa chcel opytať ako urobím taxtdraw veľký ako gametext prosim

 

 

Zkus TDE od FreeWalla v sekci Filterscripty je to suprově lehký ;) a maš tam i navod jak to použivat ....

 

 

Mam chybu...

C:\Documents and Settings\Win XP.WIN-9C2281040A3\Plocha\Hry\IGTa.pwn(318) : error 021: symbol already defined: "TextDrawHideForPlayer"

C:\Documents and Settings\Win XP.WIN-9C2281040A3\Plocha\Hry\IGTa.pwn(332) : error 021: symbol already defined: "TextDrawShowForPlayer"

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

2 Errors.

//-------------ŘÁDKY-------------------------------

318=TextDrawHideForPlayer(playerid, textdraw);

332=TextDrawHideForPlayer(playerid, textdraw);

 

EDIT:332=TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw);

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Chcete novou verzi?

 

- Má cenu dělat novou verzi ( teda spiš se o ní pokusit :d )

- Využil to někdo?

- Zjistil sem, že takovejhle program existoval už rok předtim než sem vyrobil ten svuj :d

- Hlasujte v anketě

- V ankěte nebude žádný je mi to jedno jestli nevíte tak nehlasujte ...

- Buďte upřímní! :d

- Klidně přidejte komentář co si o tom myslíte....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...