Jump to content

ostatní [APP] Mach's TextDrawCreator


癌癌癌

Recommended Posts

Mach's TextDrawCreator

› Download ‹

(Stará verze 1.0: http://mach37.over.cz/files/Machs%20TextDrawCreator_10.exe )

Aktuální verze: 1.1.5

Budoucí verze: 1.2

 

Verze 1.2 bude obsahovat:

- Funkci TextDrawTextSize (velikost boxu)

- Náhled TD bude mít stejný font jako ten, který vyberete (doufám :d)

- A další věci na ktery si ted nevzpomenu

 

Novinka ve verzi 1.1.5:

- Opraven bug s generováním kódu - již nezobrazí háčky a čárky ale přepíše například: č na c

 

 

Screenshot to poví za mě :)

 

machstdeeditor_screen1.png

Mini-info:

- Nastavení souřadnic TextDrawu pomocí klikání myší na obrázku nebo pomocí číselníku

- Font se na obrázku v této verzi nemění v další verzi bude.

- Pokud se pohybujete myší po obrázku zobrazují se Vám souřadnice kde jedete myší.

- Pismo je zobrazené i v náhledu

Známé bugy:

- Do textu lze napsat háčky a čárky ( mužete vidět na screenshotu )

- S myší můžete "ukazku" textdrawu posunout mimo obrázek.

Do nové verze připravuji:

- Všechny TextDraw Funkce

- Nastavení programu

- A další kravinky :lol:

UPOZORNĚNÍ: Souřadnice nemusí být přesné! Je použit zmenšený screenshot z 1024x768 na 640x480

 

 

Snad Vám to k něčemu bude, no...

 

UKÁZKA PŘESNOSTI: http://mach37.over.cz/static/presnost.php

Ke spuštění je potřeba .NET Framework v3.5 --> Download

- Bez SP1 ...

Pokud máte nainstalovany SP1 neni zaručena funkčnost programu. (SP1 se napřiklad použiva k MTA:SA 1.0 )

Link to comment
Share on other sites

Jo docela good sám se musím přiznat bych to neudělal :d

 

Díky...

No zas tak těžký to neni stačí to pochopit ten jazyk a už zvladaš jednoduchý programy :)

 

tak toto je good 100/100

 

Díky...

 

 

 

PŘIDÁNA UKÁZKA PŘESNOSTI ;)

Odchylka ze zhora 1cm ;)

Link to comment
Share on other sites

farba textu ?

 

 

Do nové verze připravuji:

- Všechny TextDraw Funkce

 

EDIT: Stejně jako maš barvu textu v TDE tak to je barva shadow / outline ... a když chceš barvu stači ti ~g~ atd..

Link to comment
Share on other sites

jj je to super bomba...ae takto keby mam porovnat freewallov a tvoj tak mne sa viac paci freewallov ne ze by sa mi tvoj nepacil ale tak freewallov sa mi viac paci nic v zlom je to supa ae tak..

Link to comment
Share on other sites

jj je to super bomba...ae takto keby mam porovnat freewallov a tvoj tak mne sa viac paci freewallov ne ze by sa mi tvoj nepacil ale tak freewallov sa mi viac paci nic v zlom je to supa ae tak..

 

 

Jj to je jasny ... FreeWall tam ma všechny funkce TextDrawů a taky je to In-game ... ale zase tohle se muže hodit pokud zrovna pawníš a nemaš gta ... třeba když chceš na dovolený pawnit ( :lol: ) tak si to jednoduše stahneš a dělaš td... :)

Link to comment
Share on other sites

tak pred tebou smekam.....moc dobra prace....alespon kvuli jednoduchejm TD nemusim zapinat server 10/10 a pokud bude i dalsi verze tak to bude bomba :):clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

tak pred tebou smekam.....moc dobra prace....alespon kvuli jednoduchejm TD nemusim zapinat server 10/10 a pokud bude i dalsi verze tak to bude bomba :):clap::clap::clap:

 

Dík mimochodem inspiraci jsem našel na sa-mp fóru... projížděl jsem forum a našel jsem APP TextDraw Generator bo něco podobnyho a byl tam obrazek a na hranach a ve prostřed byl "RadioButton" (neco jako checkbox) na vybraní pozice.... tak jsem si řekl ... proč to neudělat nějak podobně? :)

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":12kpmndl]dobrý, ale asi zůstanu u mého TDE :d

 

 

Něco takovyho jsem od tebe čekal :lol: ale dík ;)

 

No mne to tak dobrý nepříjde mně spíš příde dobrý ta verze která bude konečná tady to je spíš beta :) Ale jinak fatk dobrý €/$ xD

 

No jak se to tak vezme ... asi to bereš z ty strany, že tam chyběj TD funkce ... na druhou stranu je to finalni verze ... Ale dík .... €/$ nechapat co to je :lol::lol:8-)

Link to comment
Share on other sites

Nová verze 1.1

- V náhledu se nyní zobrazují i písma ...

-- Písma 1 a 2 nejsou pravá páč je nikdo ještě neudělal ... k prvnímu byl použit font verdana a k druhému tahoma

- Najeďte si na obrázek myší ;) - nový kurzor Cross

Co jsem chtěl udělat, ale nakonec jsem neudělal v této verzi:

- TextDrawBoxColor (můžete si všimnout, že jsem začal, protože pod UseBox je napsano: Black :lol:

 

›Download 1.1‹

 

Stará verze k dispozici na http://mach37.over.cz/files/Machs%20TextDrawCreator_10.exe

Link to comment
Share on other sites

Víš že už mi to tady z tebou připomíná jako na kktboxu ?

ATomas mě se sice taky nelíbí Realna Zeme j ale nadávat tady někomu ? mě tady teda ATomas nevadí ale ty my tady začínáš vadit !

Link to comment
Share on other sites

jenom takovej dotaz,

jaky je rozdil mezi tvim TextDrawCreatorem a TextDrawEditorem o nam ukazal freewal?

 

 

Toto neni FilterScript, ale Aplikace - Program určený pro Windows ... jak už jsem psal může se to hodit pokud například nemaš momentalně gta a chceš dělat textdrawy lehce...

Link to comment
Share on other sites

Nová verze: 1.1.5

›Download v1.1.5‹

 

Verze 1.1 již není k dispozici ke stažení

 

Novinky:

- Opraveno generování chybného kódu, aneb už nejsou zobrazeny háčky a čárky v code generátoru. Například: Zkuste si napsat do Textu: "č" ... sice v Textu bude napsano "č", (a podle fontu - NÁHLEDU tam asi uvidíte č nebo rámeček) ale v kódu uvidíte "c"

 

 

Screenshot:

 

textdrawcreator_screen_115.png

 

EDIT: Taky bych chtěl poprosit jestli by někdo netestnul .. někdo kdo nema v pc font Beckett a Pricedown tento program a zkusil jestli mu v nahledu pujde font 0 a 3

Link to comment
Share on other sites

SAMP forum, neni to tvoje, mozna jsi to upravil prelozil nic vic. Tak 1/2

 

 

LOL to určitě .... to řika jako kdo ? ....

DEJ MI LINK NA TO SAMP FORUM...

 

A co je asi tohle??

 

screen_tdc_source.png

 

Jestli se ti ten obrazek nezobrazil je to proto že je ic.cz spadli ... tak si chvili počkej

 

EDIT:

JESTLI myslíš to, že je nápad už starej tak to je mi jedno neni to kradeny ... jen jsem pokal na ofrku takovouhle podobnou app ael bylo to přes CHECKBOXy v obrazku .... tohle je podle mě lepší .... žadnej jinej jsem na forku nevidel .... ale žadny zdrojak tamtoho sem ani nestahoval .... dělal jsem to sám ... jestli tě teda zajimalo tohle.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...