Jump to content

_[BMc]_ Black Madness Crew


TWeak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
heh tak pocuvaj ked mate hosting nejako tak ze napr. http://77.77.77.77/" onclick="window.open(this.href);return false; tak vam to uz nepojde... vsetky take hostingy su free ale vydrzia maximalne tyzden...

 

až nato že ten hosting je z časti i redgunnův...

 

 

PS: Klan se rozpadl..

Link to comment
Share on other sites

a to ze se klan rozpadl je zasluha cashise protoze me vyhodil ACL Cashis! vydeli jste uz aby ACL vyhodil CL ? ja ne a tim zpusobem ze mi zamezil pristup na web

 

a k tomu hostingu nevim proc by nas hosting nemel vydrzet uz bezi asi mesic jen obcas nejake vypadky

Link to comment
Share on other sites

a to ze se klan rozpadl je zasluha cashise protoze me vyhodil ACL Cashis! vydeli jste uz aby ACL vyhodil CL ? ja ne a tim zpusobem ze mi zamezil pristup na web

 

a k tomu hostingu nevim proc by nas hosting nemel vydrzet uz bezi asi mesic jen obcas nejake vypadky

 

 

jn viděl sem...

 

jj hosting nepada akorat už se asi 3x zmenila ip (ale k lepšimu už mate menši ping a web se načita rychlejc) a nikdo to neoznamil takže sem to musel dohledavat :d ... akorat každy rano si musim zapinat po restartu server... ale to se taky zmenilo pač sem si řekl o autostart při restartu :)

Link to comment
Share on other sites

cashise protoze me vyhodil ACL Cashis! vydeli jste uz aby ACL vyhodil CL ? ja ne a tim zpusobem ze mi zamezil pristup na web

 

Lol to mas pravdu ze sem to jeste nikdy nevydel :)

Njn to je Cashis :wtf:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mno ale tak ja nebudu jak k***t delas vse pro klan a on pak prijde na icq a zacne se chlamat ze hral CSk. A ja vydrzim dlouho v klanu, ale nesmej tam byt CHEATERI ze davidkupc a hlavne neaktivni hraci coz to bylo one neaktivnich hracu v BAD jako v mravenisti

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...